Carduri de debit anonime.

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
ionut_doi
Mesaje: 23
Membru din: 25 Mar 2007, 23:16
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cu ce fel de carduri de debit anonime lucrati, care ar fi cele mai bune oferte?
SoulCams Models Studios wanted
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

anonime nu exista.toate se fac in baza unui act de identitate.
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pai si daca faci la un angajat, pe epassporte, pe baza carui act de identitate il faci???
Populus Romanus Fuckum Est
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu cred ca este complet anonim,dar nu sunt 100% sigur,promit ca ma documentez.daca stii sigur ca e anonim,please share.sunt o gramada de carderi care cauta asa ceva :evil: asta e idealul...cardul anonim.
ionut_doi
Mesaje: 23
Membru din: 25 Mar 2007, 23:16
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bun, dar ce solutie gen epassporte cunoasteti. Si cand zic asta ma refer la faptul ca e nevoie de un cont cat se poate de anonim, si daca nu se poate, o banca care tine la intimiteatea clientilor sai. Si acel cont sa aiba un card anexat, dupa care se poate scoate banii.
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pe Epassporte,

Daca ai cont de Business, poti creea conturi / cardui pt angajatii tai.
Tot ce trebuie sa faci este sa treci unu nume la user si numele care sa apara pe card. Nu iti cere nimeni nici un act al angajatului...
Deci Teoretic este anonim...
Am modelele care si-au trecut pe card numele de chat.. deci.. go figure ;)
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
everest_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 21 Aug 2006, 01:32
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ionut_doi scrie:bun, dar ce solutie gen epassporte cunoasteti. Si cand zic asta ma refer la faptul ca e nevoie de un cont cat se poate de anonim, si daca nu se poate, o banca care tine la intimiteatea clientilor sai. Si acel cont sa aiba un card anexat, dupa care se poate scoate banii.
ikobo payingez stormpay...cel din urma nu mai colaboreaza cu romani,cardurile sint anonime nici macar numele tau nu este trecut pe ele.binenteles nu proceseaza adul ..dar daca reusesti sa le fentezi...
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dar contul ala business nu ti-l fac ei fara nici un act.in momentul in care faci gift accounts din contul ala business,parerea mea e ca raspunzi de ele si de modul lor de utilizare.
Ca sa zic si ceva util:exista ceva anonim si se cheama ikobo.posibilitatile de a face artificii pe acolo sunt nenumarate.take a look..
ionut_doi
Mesaje: 23
Membru din: 25 Mar 2007, 23:16
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bun gica_care_este. Dar cum pot baga pe epassporte niste bani prin wire transfer cum ofera unele situri care nu au optiunea epassporte.

Cat despre creerea de contu anexe la epassportul tau functioneaza optiunea asta si pe personal account. N-am incercat-o dar exista optiunea.
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Daca faci un cont de afilliate, atunci pers respectiva poate primii bani de la orice utilizator epassporte si, deasemeni, poate primii bani in cont trimisi de la orice banca din europa.
Populus Romanus Fuckum Est
ionut_doi
Mesaje: 23
Membru din: 25 Mar 2007, 23:16
Localitate: Brasov
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Affiliate inseamna din cate inteleg eu firma, ceea ce inseamna legaitate. Eu deocamdata ofer fetelor 66% procent asa ca pentru moment, caut alte portite.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”