CINE NU A PRIMIT BANII DE LA JASMIN PRIN BANCA????

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
asadax
Mesaje: 1
Membru din: 16 Apr 2007, 11:23
Localitate: galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vreau sa imi spuneti si mie daca luna asta ati primit banii de la livejasmin ... care avetzi transfer bancar ... la mine inca nu au venit payout a fost pe 10 luna asta :roll: STIE CINEVA CEVA??? PLS
hey all
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

asadax scrie:vreau sa imi spuneti si mie daca luna asta ati primit banii de la livejasmin ... care avetzi transfer bancar ... la mine inca nu au venit payout a fost pe 10 luna asta :roll: STIE CINEVA CEVA??? PLS
Transferul bacar dureaza intre 4-6 zile lucratoare!Daca ai facut peste 2.000 $ iti ajung cu siguranta!
^_^$$^_^
alex1ro1
Mesaje: 9
Membru din: 26 Oct 2006, 21:58
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nici eu nu am primit banii prin transfer bancar luna aceasta.
Avatar utilizator
nicusor
Mesaje: 27
Membru din: 03 Oct 2006, 10:25
Localitate: constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

POTI INTRA SA VORBESTI CU ADMINUL ON LINE SI AI EXPLICI SITUATIA SI EL ITI VA RASPUNDE CE PROBLEME AI EU ASA ZIC CA ESTE CEL MAI BINE :D BAFTA
nicusor
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

asadax scrie:vreau sa imi spuneti si mie daca luna asta ati primit banii de la livejasmin ... care avetzi transfer bancar ... la mine inca nu au venit payout a fost pe 10 luna asta :roll: STIE CINEVA CEVA??? PLS
Nu ati primit banii ptr ca nu v-ati complectat inregistrarile ...uitati-va in mailbox ca ei au anuntat ca nu vor trimite banii pana nu v-a fii totul ok in Master Account.....

Au trimis mailul asta la toata lumea:
Dear Studios, Performers!

All Performers and Master Accounts must have a complete registration by
April 10th otherwise their payments will not be sent!
Due to the high amount of misuse and abuse LiveJasmin
will not send out payments on April 10th for those, whose registration is incomplete!
LiveJasmin advises all Master Account holders and to complete their registration
as soon as possible to avoid any inconveniences.

Best Regards,
LiveJasmin Team
..

:) What are you waiting for?
One day baby !
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca nu ai uploadat toate documentele, atunci asta e motivul. Ai trimis ei un mail in care ziceai ca nu vor face transferurile incepand de pe 10 aprilie decat daca ai toate documentele in ordine.
Avatar utilizator
bunny_yammi
User Activ
User Activ
Mesaje: 301
Membru din: 18 Mar 2007, 13:57
Localitate: Hadano
Has thanked: 0
Been thanked: 0

asadax scrie:vreau sa imi spuneti si mie daca luna asta ati primit banii de la livejasmin ... care avetzi transfer bancar ... la mine inca nu au venit payout a fost pe 10 luna asta :roll: STIE CINEVA CEVA??? PLS




eu am primit banii pe data de 17 aprilie...:P
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”