Cecuri ifriends

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
crisaldrin
Mesaje: 5
Membru din: 15 Mar 2007, 17:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am inteles ca ifriends plateste prin cec...dupa ce se incaseaza cecurile...cecul in sine ramane la posesor sau se da la banca?ash vrea sa gasesc la cineva un cec de la ifriends in original....eventual sa ii platesc eu valoarea lui (poate e vreo cineva care are mai putini bani de incasat :D )...va multumesc mult
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

banca trimite cecurile inapoi la emitent si normal ca raman acolo,tu iti incasezi banii si mai departe ce mai conteaza ce fac ei cu cecurile?Poate fac gratare:D si aprind focul cu ele..
Avatar utilizator
danger21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 11 Iun 2006, 20:43
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

valoarea minima a unui cec e 100$ Dar nu inteleg la ce iti foloseste :?:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Traducere: cumpar cecuri ifriends contra procent modic.

Scuze anticipat daca nu asta e mesajul. Daca ma insel ramane problema exprimarii.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
danger21
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 11 Iun 2006, 20:43
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pai asta am inteles si eu, dar nu a specificat nimic de un procent modic, ci a zis ca ofera chiar valoarea cecului, deci unde mai e profitull lui?Ca din afara pare mai mult deranj...si pentru ce?asta nu am inteles eu... 8)
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poate omu' e curios,vrea sa vada si el cum arata un cec de ifriends :D ..iti spun eu:e vernil.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

crisaldrin scrie:am inteles ca ifriends plateste prin cec...dupa ce se incaseaza cecurile...cecul in sine ramane la posesor sau se da la banca?ash vrea sa gasesc la cineva un cec de la ifriends in original....eventual sa ii platesc eu valoarea lui (poate e vreo cineva care are mai putini bani de incasat :D )...va multumesc mult
1.CHIAR NU INTELEG CE VREI SA FACI TU CU UN CEC ORIGINAL DE iF ?ii platesti tu contravaloarea ? si ce-i cu asta ?
2. CUM SA RAMANA LA POSESOR DUPA INCASARE ? NU TE-AI GANDIT CA BANCA CARE-L INCASEAZA TREBUIE SA JUSTIFICE IN VREUN FEL BANII PLATITI PE CEC ? :P
3. SI REVIN LA PRIMUL PUNC(poate nu am inteles noi bine ce ai vrut sa zici )..REVIN ZICEAM : CEC-URILE SUNT NOMINALE DACA NU STIAI SI CHIAR DACA IL PLATESTI TU RESPECTIVULUI ...EU RAMAN CU NELAMURIREA MEA : CE CREZI CA POTI FACE CU EL ( AI CERUT ORIGINALUL....!! AR FI FOST ABERANT SA PLATESTI O COPIE XEROX :oops: )....POATE TE-AI GANDIT CA SE POT FALSIFICA :?: :arrow: :arrow: EXCLUSA TREABA...AU ELEMENTE DE SIGURANTA MAI CEVA CA BANII
4. SAU POATE ESTI UN COLECTIONAR MAI EXCENTRIC IN DEVENIRE :P :evil: ...IN CAZUL ASTA CHIAR CA N-AR FI NICI UN FEL DE PROBLEMA ....... :arrow: DOAR CA POTI INCERCA CU ALTE CHESTII: BUTELII VECHI....MUNITIE NEEXPLODATA ( CUM VEDEM LA TV ) ...STEAGURI ALE REPUBLICILOR EX-SOVIETICE ( DACA MAI GASESTI SA DAI UN BUZZ MARE !! ....SI LISTA POATE CONTINUA ....ORICUM DACA NUMAI PTR ASTA AI INTRAT PE FORUM ...TINEM APROAPE ...POATE O SA TE AJUTAM NOI PAICI CUMVA !!! :oops:
5. M-AI GANDESTE-TE LA CE AI VRUT SA ZICI ACOLO ...FII MAI EXPLICIT ...DAR DACA AM INTELES BINE E GRAV...DEGRADANT :shock: IMORAL SI POATE PROVOCA IMBATRANIREA TENULUI PREMATUR
6. SIGUR NU CITESTI "DILEMA" SAU 'ACADEMIA CATAVENCU " HEHHEEHEHE
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

balky scrie:poate omu' e curios,vrea sa vada si el cum arata un cec de ifriends :D ..iti spun eu:e vernil.
BUNA BALKY...abia acum am citit ce ai zis !
Omul are alte curiozitati ...de ce natura ramane de vazut :P :P :P :P :P
I-am raspuns eu intr-un post ..nu vreau sa ma repet ,dar daca nici una din variantele expuse de mine acolo zice ca nu-l atrage ...nu stiu ce sa mai zic !!
Si Eminescu a fost un neinteles la vremea lui :lol:
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ori,poate vrea sa "faca" mai multe cecuri (la xerox) :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”