problema pe xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
calamar
Mesaje: 2
Membru din: 16 Feb 2007, 19:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am si eu o problema ..daca ma poate ajuta cineva ..ma deconectez de pe xlove dupa un min :cry:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nemessis
Mesaje: 35
Membru din: 04 Feb 2006, 12:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Site-ul are un sistem care la un anumit timp de inactivitate te delogheaza pentru a nu ramane blocat acolo. Daca scrii mereu pe chat o sa vezi ca nu apare problema respectiva.
Romanian Security Team
--> http://rstcenter.com <--
hitman
Mesaje: 33
Membru din: 25 Dec 2005, 05:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

e de la conexia ta daca zici dupa 1 min
si ar putea fi de la site daca nu zici nimic in freechat timp de 4 minute te deconecteaza automat
calamar
Mesaje: 2
Membru din: 16 Feb 2007, 19:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Faza e ca intru , stau cam 5-10 minute on dupa care eu nu apar online si daca incerc sa ii dau refresh si intru din nou nu ma tine decat 1 min on pentru membri dar chatul e perfect normal si conexiunea e buna full , pur si simplu nu apar pe pagina lor online si daca vb cu un mem il scoate afara dar chat-ul ramane la fel nu se inchide nimic .
Avatar utilizator
Adriano_Cattani
Mesaje: 36
Membru din: 17 Noi 2006, 16:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da...........aceiasi problema o intanlesc si eu pe xlove
mai scade conxiunea , mai iesa membrii afara, nu prea apar pe on line page
cam asta
Adriano
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

problema e de la licentza de FMS (serverul lor de stream)
sincer nu cred sa o rezolve prea curand, dar daca atat l-a dus capul pe patrick... are site-ul pe care si-l merita.
in esentza problema e complicata si costisitoare, deci nu cred sa se rezolve curand, mai ales ca nici nu i-a dat prin cap sa scoata bannerele alea promo cu stream free, ca de acolo si beleaua.
licentza de FMS suporta maxim 2500 de useri conectatzi, indiferent daca sunt in privat, in free, performeri sau indivizi care fara sa vrea au un banner cu stream live pe un alt site
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”