Creare cont de agent

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
mircea23
Mesaje: 3
Membru din: 09 Ian 2007, 04:44
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Vreau si eu sa imi fac un cont de agent, dar am vazut ca pe toate site-urile este aceasta intrebare: "Tell us why you want your studio to join us"
Si vor sa le descriu afacereasi detalii.
Ei cam ce vor sa auda ca sa aprobe contul?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Personal nu cred ca pun prea mare importanta in ceea ce scri la subiectula acela... NU e ca si cum ai vrea sa zbori in luna si trebuie sa ai un motiv anume pt a face asta.
Cred ca uneele siteuri cer aceste detalii doar in ideea ca, cu cat ceri mai multe, cu atata siteul tau pare a fi mai serios.... ceea ce este far from the truth...
Populus Romanus Fuckum Est
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gica_care_este scrie:Personal nu cred ca pun prea mare importanta in ceea ce scri la subiectula acela... NU e ca si cum ai vrea sa zbori in luna si trebuie sa ai un motiv anume pt a face asta.
Cred ca uneele siteuri cer aceste detalii doar in ideea ca, cu cat ceri mai multe, cu atata siteul tau pare a fi mai serios.... ceea ce este far from the truth...
in parte ai dreptate, dar ca owner de site, te mai si ajuta cat de cat sa filtrezi mesajele alea de gen "bicoz mi love to meik a lot of many", daca ma itzelegi..
in esentza te cam prinzi dupa un raspuns asha scurt cu cine ai de lucru
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”