UE - no more wiring fee since you are part of the EU now

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
blondyynu
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 12 Mar 2005, 19:25
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

"In total that is Euro 148.57 that has been wired to your bank account ( no more wiring fee since you are part of the EU now ) ! No more chargebacks were received because of increased security !
"

Ce tare!!! :D si credeam ca UE nu aduce si lucruri bune:P
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Ce site e asa dragut?
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Romanian law has been changed recently since it is a part of the EU now. Important change is the duty to tell your bank how you made the money you receive from a foreign country. Therefore we changed the information on our transfers and removed nicknames and other explicit texts from your payment info. In the future you will receive payments with a neutral reference on it. That way you can tell the bank you made money by promoting websites.

Sursa:newsletter privatecams.nl
Dragut gestul lor sa ne ajute sa evitam intrebari stanjenitoare.
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

No more chargebacks were received because of increased security !
In sfarsit am scapat :lol: :lol: .La 1 ianuarie anul curent toti hackerii romani s-au refugiat in pesterile de la Tora-Bora,Afghanistan!Si cu greu au incaput toti... :shock:
Una peste alta,e chiar tare faza :D
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sa vezi si a nu crezi. la asta chiar nu ma ashteptam
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

adid22 scrie:Romanian law has been changed recently since it is a part of the EU now. Important change is the duty to tell your bank how you made the money you receive from a foreign country. Therefore we changed the information on our transfers and removed nicknames and other explicit texts from your payment info. In the future you will receive payments with a neutral reference on it. That way you can tell the bank you made money by promoting websites.

Sursa:newsletter privatecams.nl
Dragut gestul lor sa ne ajute sa evitam intrebari stanjenitoare.
ai avut parte de intrebari stanjenitoare din partea bancii?
este impozitul diferit?
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da,cei de la ing au fost foarte amabili si discreti pana intr-o zi in care asa,neoficial,functionara de acolo m-a intrebat ce si cum cu banii..dragutz gestul celor de la privatecams,au ales cea mai des folosita explicatie de pe la banci..
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

blue cum scrie: ai avut parte de intrebari stanjenitoare din partea bancii?
este impozitul diferit?
nu prea si nu, dar acum treaba e mai transparenta pentru fiscul roman, deci... ar fi bine sa incepetzi sa declaratzi banii aia, sau daca pe extrasele de cont apar denumri generice fara sa fie explicata sursa veniturilor sau motivul tranzactziei, scrietzi pe un DAE (daca vi se cere) tranzactzie fara contracompensatzie.
eu asha am facut, si s-au linishtit cu intrebarile.

ca sa explic treaba cu nu prea... nu mi s-a cerut o explicatzie, mi s-a cerut, intr-o situatzie speciala, ce e drept, sa completez un DAE (e ceva gen declaratzie de venituri externe) care sa explice de ce am primit euro in contul de $
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”