Ce antivirusi blocheaza membrii din imlive si cc ?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
robert^ciupanezu
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 13 Iun 2005, 07:56
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare lume , am si eu o mica nelamurire in legatura cu antivirusii care blocheaza membrii ....ma refer la imlive si cam contact...care sunt acei antivirusi in cauza?
VA MULTUMESC ANTICIPAT !
ciupanezu`
SoulCams Models Studios wanted
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

legat de situatia asta,am patit ceva de genu asta pe cc,cand intra membrul in video firewallul incepea sa faca rau,cerea sa aprob sau nu accesul cu ip-ul membrului sau daca era setat sa blocheze accesul,nu mai reusea deloc.La mine era deci o problema de setare de firewall ,cand am dat disable la firewall problema s-a rezolvat.Sper sa nu gresesc,parerea mea e sa dai disable la firewall,daca e inclus in pachetul av,si sa vezi daca problema persista sau se rezolva..
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

orice antivirus care are un firewall incorporat, care blocheaza portul 80, sau orice alt port foloseshti tu daca dai override la portul 80
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”