Paypal

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
xxxsexyangel
Mesaje: 1
Membru din: 28 Noi 2006, 20:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Mi-a fost inchis un cont de paypal facut de cineva din SUA. Cum imi poate face acea persoana alt cont? Am inteles ca e de-ajuns sa schimbe ip-ul, email-ul si sa-si faca un card nou? Exista si alte modalitati?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
everest_4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 21 Aug 2006, 01:32
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

banuiesc ca ti sa inchis contul pt ca ai folosit serviciul pt activitatile adult.
caz in care persoana care tocmai ti-a facut contul nu mai poate sa deschida alt cont + va avea de platit una bucata amenda in valoare de 500$ pt ca nu a respectat termeni si conditile.
orcum nu dispera de la 1 ianuarie paypal va fi disponibil si pt romina..dar nu stiu sigur cind..aproximez cam maxim 3 luni de zile
data viitoare fi mai atenta ce iti scriu clienti in subiect cind trimit bani sau incearca sa-ti alegi clienti cu atentie.
serviciu nu agreaza activitatea adult sub nici o forma
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xxxsexyangel scrie:Buna. Mi-a fost inchis un cont de paypal facut de cineva din SUA. Cum imi poate face acea persoana alt cont? Am inteles ca e de-ajuns sa schimbe ip-ul, email-ul si sa-si faca un card nou? Exista si alte modalitati?
poa' sa schimbe ce vrea el, dar zi-i sa inceapa cu contul din banca. nu potzi face 2 conturi paypal pe acelasi cont bancar
sweet_amelia
Mesaje: 16
Membru din: 13 Dec 2006, 12:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am trecut printr-o faza asemanatoare ...poate sa deschida alt cont de paypal cu un alt cont bancar insa dupa primul transfer contul va fi inchis...poate doar sa isi schimbe numele....exista situri care folosesc model de plata paypal ask me:D:D:D
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

i am asking. care site-uri?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”