TIP ACCOUNT Epassport

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
danyboyrom
Mesaje: 4
Membru din: 25 Noi 2006, 06:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut!
Vreaau sa fac un card la Epassport pt al folosi la video-chat si nu stiu de care tip sa aleg.Imi puteti da un sfat?
Pe site-ul lor exista:
epassport- personal ,comercial,epPUCRACHE si Corporate.
Credeam ca trebuia sa aleg personal dar din cate am citit pe acolo acesta se foloseste doar pt online shoping:)
SoulCams Models Studios wanted
danyboyrom
Mesaje: 4
Membru din: 25 Noi 2006, 06:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am facut virtual visa.ca sa mi activeze contul trebuie sa le trimit minim 25$ prin banca intr-un cont din germania.
vroiam sa va intreb daca ddupa ce trimit banii acestia imi vor da si un card?sau cum se procedeaza?
Avatar utilizator
level1studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 05 Mai 2006, 16:00
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cineva spunea pe aici ca nu se mai trimit carduri catre romania decat ca afiliati
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

fa in asa fel sa ajunga acolo aproximativ 40$. Or sa iti mai ia in jur de 10$ pentru cardul real.
te duci la bancpost, pui banii, taxa e in jur de 40$ (deci total 80$) si in cateva zile ai cardul virtual. dupa ce aplici si pentru cel real mai dureaza in jur de 6 saptamani pana il primesti, timp in care poti primi bani de la sponsor pe cel virtual.
daca nu iti ajung banutii, sa zicem esti in pana si iti mai lipsec cateva sute de mii, pui doar pentru cel virtual si astepti banii de la sponsor pentru cel real, dar tot acolo ajungi.
danyboyrom
Mesaje: 4
Membru din: 25 Noi 2006, 06:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu as vrea sa stiu cat pot sa le trimit minim prin banca petntru conntul virtual.Dupa aia daca mai vor bani ca sa mi faca si cardul real le trimit de pe moneybookers.merge asa nu?sau ma pun iar trimit prin banca
danyboyrom
Mesaje: 4
Membru din: 25 Noi 2006, 06:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Inca 2 intrebari mai va daca sunteti amabili:)
1. epassport primeste romania direct? (deci nu prin afiliat)
2. dupa ce trimit 80$ eu din banii astia mai am ceva in cont pe epassport?
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

plateshte 40$ de pe un card si ai epassporte, daca vrei sa ajunga sigur, mai da inca 100 pe fedex,.... si mai da un search inainte sa intrebi, subiectul e arhi-explicat
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”