ce fac cu epasaporte virtual?:)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sara_gagiul
Mesaje: 3
Membru din: 22 Noi 2006, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cum aflu cand este aprobat contul virtual care l-am creat pe epasaporte,si cum fac cu banii sa-i scot?va rog dati-mi mai multe detalii de el?:) :) :) :)
SoulCams Models Studios wanted
joeblack
Mesaje: 16
Membru din: 07 Dec 2006, 10:45
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Pai cu epass virtual poti doar sa faci shopping pe net ;), si ca sa scoti bani trebuie sa ti comanzi cardul visa electron(pt bankomat) de la ei care vine prin posta in aprox 4 sapt.
joeblack
blue cum
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 10 Oct 2005, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

primesti mail cand s-a aprobat contul virtual. pentru fizic aplici oricand daca ai 10 dolari in cont. daca nu ai, cand ii primesti de la sponsor. vezi ai "optiune" mare acolo in virtual.
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca mi-am facut ePass printr-un site (adica Jasmin), au comandat ei si cardul pt. mine, sau trebuie sa-l comand eu? Contul virtual il am, dar cardul il tot astept de vreo luna si ceva...
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hippie scrie:Daca mi-am facut ePass printr-un site (adica Jasmin), au comandat ei si cardul pt. mine, sau trebuie sa-l comand eu? Contul virtual il am, dar cardul il tot astept de vreo luna si ceva...
... si cel mai probabil o sa il mai ashteptzi mult si bine.
da un search dupa epassporte ca numai eu am explicat de vreo 3 ori ce si cum e cu sistemul lor. vezi ca gaseshti informatziile astea in o groaza de posturi
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”