e bun epasaporte virtual?va rog

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sara_gagiul
Mesaje: 3
Membru din: 22 Noi 2006, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am citit si eu pe aici despre e pasaporte si ieri(22)mi-am facut cont .insa virtual.ca alta varianta nu mi-a dat.este bine si asa,sau trebuie anulat mailul ala si sa creez altul,si daca da,cum?ms mult:) :D :D :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

trebuie sa depui o suma de bani in contul lor si iti vor activa contul, pentru ca sigur nu e inca activat. Apoi cumperi cardul visa ca sa poti scoate banii de la ATM. daca ai citi cu atentie tot ce scrie pe site ai vedea ca e foarte simplu. Citeste cu atentie, scrie-le lor daca ai nelamuriri si se va rezolva totul
robin_hood
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 144
Membru din: 12 Ian 2006, 12:15
Localitate: Always on top
Has thanked: 0
Been thanked: 0

plasma scrie:trebuie sa depui o suma de bani in contul lor si iti vor activa contul, pentru ca sigur nu e inca activat. Apoi cumperi cardul visa ca sa poti scoate banii de la ATM. daca ai citi cu atentie tot ce scrie pe site ai vedea ca e foarte simplu. Citeste cu atentie, scrie-le lor daca ai nelamuriri si se va rezolva totul
nu tocmai. trebuie sa incarci cu o suma contul respectiv sau sa plateshti de pe un card. nu ai cum sa incarci prin wire ep-ul
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”