Imprumut din activitatea de videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
wildcat
Mesaje: 6
Membru din: 23 Mai 2013, 11:57
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Buna ziua! Sunt in legalitate de 8 ani (model independent full time) si incasarile mele au crescut constant. Imi platesc taxele printr-un srl. As vrea sa stiu daca vreo cineva a obtinut un imprumut pentru a cumpara un apartament/casa. Am fost si am vorbit cu raiffeisen pentru o casa dar efectiv mi-au dat cu flit: ca nu merge imprumut pe dividente ca trebuia sa imi transfer banii pe cont de persoana fizica nu sa ii scot la bancomat, ca trebuie sa faca o suta de mii de verificari la viitoarea casa si tot nu se stie sigur daca primesc imprumut pe firma (practic imi ziceau nu intr-un mod politicos). Mi se pare penibil ca dupa atatia ani sa nu reusesc sa iau un imprumut. Are rost sa ma duc si la alte banci?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna WildCat,

Eu am avut experienta buna cu ING, dar a fost un credit mai mic de nevoi personale. Totusi m-a mirat ca l-au aprobat direct din aplicatie, pentru ca aveam salariul foarte mic. Minim pe economie, part-time 2 ore.

Eu zic ca merita sa incerci si alte banci.

https://ing.ro/persoane-fizice/credite/ipotecar

Te pup, Ionut :* :* :*
These users thanked the author SAD^^EYES for the post:
wildcat (15 Mar 2024, 23:25)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

wild, din ce stiu si nu se da pe firma dar da mi mesaj pt sa iit spun cum am cumparat eu apt cu credit de la banca :P) poate te ajuta ...
These users thanked the author anabeauty37 for the post (total 2):
SAD^^EYES (15 Mar 2024, 20:30) • wildcat (15 Mar 2024, 23:25)
wildcat
Mesaje: 6
Membru din: 23 Mai 2013, 11:57
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Va multumesc pentru raspuns ! Am facut un leasing la transilvania si l-am si terminat de platit… culmea transilvania nu accepta conturi cu activitati din videochat dar mi-au aprobat treaba asta. Mai incerc si pe la alte banci sa vad ce zic.

Ionut la nevoi personale iti dau intr-adevar. Chiar mi-au oferit ei imprumut pe firma de vreo 10-20k la un moment dat. Jur ca nu ii inteleg. Pana la urma daca nu platesc, imi iau casa si aia e (tot wu ies in minus daca apuc sa le platesc si ratele pe cativa ani haha).
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”