Videochat-ul Efecte Pozitive & Negative asupra Modelelor & Creatorilor de continut adult - Articol detaliat 2024

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna Dragelor/Dragilor,

Tocmai ce am terminat de scris si publicat un articol despre situatia videochatului din prezent si efectele sale diverse (pozitive dar si negative) asupra Modelelor de videochat dar si a Creatorilor de continut Adult.

M-am documentat foarte mult inainte de a scrie acest articol pentru a fi sigur ca reflecta cat mai obiectiv situatia din prezent a activitatii de videochat adult din Romania. In plus m-am bazat bineinteles si pe experienta mea in domeniu. Implicat intr-un fel sau altul de peste 20 de ani!

Va las link spre articol mai jos: :point_down: :point_down: :point_down:

VideoChat - Efecte Pozitive/Negative asupra Modelor si Creatorilor de continut adult

Apreciez orice fel de comentarii, dar fara nume de persoane, studiouri etc., vorbiti la general. Nu vreau ca forumul sa fie folosit ca metoda de razbunare sau arma de atac. In plus, forumul AVC, nu este instanta de Judecata, am spus asta intotdeauna!

Va pup, Ionut :* :* :*
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”