Declaratia unica

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
marlene
Mesaje: 9
Membru din: 07 Dec 2006, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor.

Avand in vedere ca nu mai avem scapare,doresc sa depun aceasta declaratie pana pe 25 mai ca sa stau linistita.Problema e ca nu am toti banii pentru a plati.Aveti idee daca se poate plati esalonat?Sau trebuie totul pana pe 25 mai?

Multumesc mult!
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Buna ! eu nu mai am curaj sa spun nimic, dar intreba la anaf daca poti depune acea declaratie, contabila mea spune ca nu se poate , ca trebuie o firma care sa faca contract de drepturi de autor cu tine . si acea firma sa va declare impozitul .
fetele pe aici spun ca nu e asa ca ele pot depune singure, asta vom vedea in mai, si eu sunt curioasa .. , plus pentru cine face bani asa cu aceasta declaratie pe drepturi de autor impozitul este 10% plusCAS plus CASS
marlene
Mesaje: 9
Membru din: 07 Dec 2006, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc anabeauty;)Daca trebuie,fac firma dar intrevarea ramane:pot plati esalonat?
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

din urma nu mai poti plati nimic, faci srl, si platesti inceput cu luna in care ai deschis srl, ul, din ce stiu majoritatea fetelor si au deschis srl acum ian 2024 , sa inceapa sa plateasca de anul asta, si din urma doamne ajuta .
marlene
Mesaje: 9
Membru din: 07 Dec 2006, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Srl se poate deschide pana pe 25 mai?Adica anaf incepe sa ia la puricat dupa 25 mai?
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Ti-am scris mesaj privat, marlene .
marlene
Mesaje: 9
Membru din: 07 Dec 2006, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu am primit niciun mesaj.
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

incerca tu sa mi scrii pm...
marlene
Mesaje: 9
Membru din: 07 Dec 2006, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Trimis
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”