XLoveCam cont blocat!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ronna
Mesaje: 1
Membru din: 13 Sep 2023, 10:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua, mi a fost blocat contul pe XLoveCam ( am primit o avertizare unde am fost banata 3 zile( specific ca nu am mai intrat online după) , după mi a fost închis contul) si nici o lămurire din partea chat suport . S a mai confruntat cineva cu acest lucru? V ați primit bănuții ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 82 times
Contact:

Buna Ronna, bine ai venit pe forum, imi pare rau sa aud ca ai fost blocata. Tot cu suportul trebuie sa incerci sa rezolvi, insista la ei, explica-le cat mai frumos situatia si sunt sigur ca pana la urma vor raspunde. Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Xlovecash
User Activ
User Activ
Mesaje: 210
Membru din: 31 Ian 2019, 22:31
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Ronna scrie: 13 Sep 2023, 10:58 Buna ziua, mi a fost blocat contul pe XLoveCam ( am primit o avertizare unde am fost banata 3 zile( specific ca nu am mai intrat online după) , după mi a fost închis contul) si nici o lămurire din partea chat suport . S a mai confruntat cineva cu acest lucru? V ați primit bănuții ?

Buna Ronna !

Imi poti spune te rog , daca ai primit informatiile necesare?

Multumesc!
O zi minunata!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”