Cum abordati concursurile ?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns

Il cunoasteti personal pe Eldiablo aka Dani de la Cherry ?

Chestionarul s-a închis pe data de 21 Feb 2023, 18:34

Da
1
100%
Nu
0
Niciun vot
 
Voturi totale: 1
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Buna la toata lumea si imi pare bine sa va regasesc ,

Pe majoritatea platformelor incepe nebunia concursurilor de Valentines Day (inclusiv la noi pe Cherry.tv avem un concurs dinamic si ofertant ) , intrebarile mele pentru voi legate de subiect sunt urmatoarele :

- Cele care sunteti online pe mai multe platforme va alegeti una din ele sa "trageti la concurs" sau pur si simplu participati pe toate si cum o fi norocul ?
- Profitati de concursuri si va anuntati membrii cu ceva timp inainte sa "economiseasca" pentru perioada concursului sau ii lasati sa cheltuie cat cum vor ei ?
- Aveti "obiceiul" sa mutati "big spendersi" de pe site-ul de baza pe site-uri secundare ca sa va urce in topurile concursurilor ? Daca da ...folositi link-urile de refferal ?

Va multumesc anticipat pentru raspunsuri si va rog nu ezitati daca va pot ajuta cu ceva in legatura cu o eventuala colaborare intre voi si Cherry.tv sa ne contactati prin e-mail sau whatsapp pe mine sau pe colega mea Maria

Dani : dani@cherry.tv sau 0729272497
Maria : maria@cherry.tv sau 0741077624

Imagine
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”