Despre Stripchat

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Gabriel06
Mesaje: 1
Membru din: 17 Iun 2023, 17:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare!
Intampin ceva problema cu stripchat/banca!
Am decis sa imi fac firma pentru a intra in legalitate cu acest domeniu, insa intampin probleme care cred ca nu au rezolvare!
1.Am firma facuta
2.Am cont la libra bank
3.Am cont pe stripchat

Problema este ca banca imi cere contract de colaborare si factura pentru tot ce incasez de la strip, stripchat imi da mail ca nu ofera asa ceva!

Intrebarea este cum pot activa legal, in conditiile in care banca imi blocheaza contul daca nu trimit acte deoarece banii vin din cipru, stripchat nu ofera actele necesare, si stau acum cu banii blocati!

Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Gabriel06 scrie: 17 Iun 2023, 17:39 Salutare!
Intampin ceva problema cu stripchat/banca!
Am decis sa imi fac firma pentru a intra in legalitate cu acest domeniu, insa intampin probleme care cred ca nu au rezolvare!
1.Am firma facuta
2.Am cont la libra bank
3.Am cont pe stripchat

Problema este ca banca imi cere contract de colaborare si factura pentru tot ce incasez de la strip, stripchat imi da mail ca nu ofera asa ceva!

Intrebarea este cum pot activa legal, in conditiile in care banca imi blocheaza contul daca nu trimit acte deoarece banii vin din cipru, stripchat nu ofera actele necesare, si stau acum cu banii blocati!

Multumesc!
Buna, Gabriel. Eu lucrez legal cu stripchat de 2 ani, fara nici o problema, am primit banii atat direct in contul firmei cat si in paxum busness. Solutia este sa iti iei contabil bun sa te invete ce ai de facut si sa te ajute cu tot .... Da, fiind in Cipru contabilul trebuie sa ceara cod tva intracomunitar , apoi poti factura si incasa banii .. tu vei taia factura catre stripchat , fscturile le dai in contabilitate , contabilul se ocupa de tot, vei folosi smartbill eventual sa tai facturi, daca cere banca le scanezi si le arati, eu nu am patit, dar cum spuneam, un contabil iti va face viata usoara ., unul pe domeniu nostru.
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

gabriel, nu este suficient sa ai firma, sa primesti banii in contul firmei si gata ...trebuie sa tai facturi catre orice companie care iti trimite bani in firma , se foloseste un program de facturare , datele de facturare stripchat , ti le pot da eu in pm .. cu greu am aflat si eu cum se factureaza cu acest cod intracomunitar .. si mai departe la mine se ocupa contabila ..pana si asta cu faptul ca sunt din cipru si fiind in europa trebuie acel cod tot dansa m-a lamurit si a rezolvat tot .. Se rezolva , nu te panica .da mi pm si te ajut daca ai nevoie .,
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Gabriel06 scrie: 17 Iun 2023, 17:39 Salutare!
Intampin ceva problema cu stripchat/banca!
Am decis sa imi fac firma pentru a intra in legalitate cu acest domeniu, insa intampin probleme care cred ca nu au rezolvare!
1.Am firma facuta
2.Am cont la libra bank
3.Am cont pe stripchat

Problema este ca banca imi cere contract de colaborare si factura pentru tot ce incasez de la strip, stripchat imi da mail ca nu ofera asa ceva!

Intrebarea este cum pot activa legal, in conditiile in care banca imi blocheaza contul daca nu trimit acte deoarece banii vin din cipru, stripchat nu ofera actele necesare, si stau acum cu banii blocati!

Multumesc!
Buna Gabriel ,

Raspunsurile primite anterior , sunt corecte .
Poti consulta si un contabil care te poate indruma cum sa iti platesti taxele astfel incat totul sa fie in regula.
Daca esti model independent sau studio, pe Stripchat ,mi poti trimite si un email la adresa midar@stripchat.com si te pot ajuta cu mai multe detalii despre taxe si facturi . :blush:
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Hey fetele cum pot pune TIP MENIU pe stripchat?nu gasesc optiunea deloc...
help
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

MichelleM scrie: 22 Iun 2023, 20:35 Hey fetele cum pot pune TIP MENIU pe stripchat?nu gasesc optiunea deloc...
help
Hello Michele :blush:
Pentru a seta un Tip Menu trebuie sa mergi in Broadcast Center >My Show Conrols , iar in partea dreapta o sa fie disponibila optiunea de TipMenu, in care adaugi diferite activitati si setezi o suma de tokensi pe care membri o pot plati pentru ca tu sa faci solicitarea respectiva.
Iti poti seta pana la 5 Tip Menu cu diferite activitati si le poti schimba mereu sau chiar si actualiza.

Daca ai nevoie de mai mult ajutor te rog sa ma contactezi la adresa midar@stripchat.com sau chiar si aici in PM.

O zi minunata!
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Multumesc.am reusit
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:star2: Participa la competitia de Ziua Americii pe Stripchat 2-5 iulie :star2:

Am readus in joc celebrele noastre concursuri de mancat hot-doguri :blush:
Participa la aceasta competitie emotionanta pentru a avea sansa sa castigi dintr-un fond de premii de 50k jetoane.

In acest weekend special vor avea loc doua concursuri:

:point_right: Primul este traditionalul concurs de mancat HOT DOG , pentru a vedea care model poate manca cei mai multi hot dog in 2 minute.
:point_right: Cel de-al doilea concurs , este cel in care modelele pot concura pentru a obtine cel mai lung articol in forma de hot dog pe care il pot gasi.


Pentru a concura si sa castigi premiile noastre exclusive, tot ce trebuie sa faci este:
:star: -incarca toate materialele pe Twitter
:star: -Inregistreaza un videoclip in care mananci cat mai multi hot-dogi in 2 minute.
:star: Cea dea 2 optiune este sa inregistrezi un videoclip in care sa oferi un deep throat cu orice articol in forma de hot dog (nu mai mic de 19 cm) si cu o durata cat mai lunga.
mentioneaza @stripchat , adauga linkul profiului tau si foloseste hastagurile #HDBJ2023 si #4thjuly

:point_right: Nu exista limita pentru content la participarea in competitie. Stripchat va da re-Tweet toate videoclipurile si o sa recompensam cei 2 castigatori norocosi cu 25k jetoane fiecare.
:point_right: Doare videoclipurile publicate de la 2 iulie 23:59 UTC la 5iulie 23:59 vor fi trimise in concurs.
castigatorii vor fi anuntati pe 7 iulie .

Pregateste-ti hotdogurile pentru deep throat Stripchat !! #HDBJ2023
:cherry_blossom: Un #4iulie fericit !!! :cherry_blossom:

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

🔥Mareste-ti castigurile de Ziua Americii participand la show-urile speciale !🔥

Este momentul perfect sa atragi mai multa atentie din partea fanilor si vizitatorilor participand la show-urile speciale de Ziua Americii.🇺🇸

Tot ce trebuie sa faci este sa urmezi cativa pasi pentru a-ti rezerva un loc:
➖poarta o tinuta tematica
➖decoreaza camera in culorile steagului SUA (dungi, stelute)

Si nu uita pentru inscriere sa⬇️ :
▶️mergi in Broadcast Center >Stream Specifics si alege ✅ July 4th
▶️incarca videoclipul si acceseaza sectiunea FAQ pentru mai multe informatii.

Categoria speciala Ziua Americii o sa fie Live incepand cu data de 4 IULIE ora 12:00 UTC pana pe 10 iulie ora 12:00 UTC.

Exploreaza si da startul distractiei de Ziua Americii !!🔥💥

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Arunca o privire cu Previzualizarea Fluxului de Modele


Aceasta optiune este exclusiva doar pentru membrii ULTIMATE, care se pot pregati de distractie doar trecand cu mouse-ul peste orice camera de streaming Live pentru a vedea ce se intampla acolo.
Gasirea celor mai bune emisiuni este acum mai distractiva si usoara , in plus nu mai trebuie sa ghiciti . Urmareste show-ul acum inainte de a te alatura jocului.

:point_right: Cand cauti un model nou preferat , economisesti timp doar trecand cu mouse-ul peste miniatura fiecarei camere Live (pe desktop) sau tinand apasat si glisand usor (pe mobil) si previzualizezi emisiunile Live inainte de a te alatura .

:ok_hand: Fa-ti upgrade acum la abonament , iar pe langa acest avantaj exclusiv de a previzualiza camerele Live , deblochezi modul invizibil, mesaje private si multe alte functii gustoase.

:point_right: Cum le obtii pe toate? Navigheaza in sectiunea >Obtine abonament definitiv , din meniul de jos al profilului tau si …Go UTLTIMATE !

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:star2: FanClub-ul disponibil pentru TOATE modelele :star2:

Hey Hey dragilor :hugging: ,

Vesti bune pentru toate modelele de pe Stripchat: acum va puteti activa FanClub-ul oricand .

Anterior era necesar un anumit numar de urmaritori pentru a putea activa FanClubul , dar acum aceasta limita nu mai este valabila . Fiecare model are disponibila aceasta optiune , chiar si cele care sunt la prima logare pe site.
:ok_hand: Mergi in sectiunea >Fan Club-ul meu si incepe acum sa iti cresti numarul abonatilor si a fanilor.


Adauga continut cat mai fierbinte pentru fanii loiali si viitorii abonati ! :cherry_blossom: 8)


Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:dizzy: Pretul pentru Ticket Show creste de la 200 tk la 1.000 tk :dizzy:

Acum va puteti seta un pret mai mare pentru show-ul cu bilete (Ticket Show), acesta a crescut de la 200 tk pana la 1.000 tk .
Asta inseamna ca potentialele castiguri din aceste show-uri pot creste rapid si continuu, insa este important sa nu exagerati.
❗️Nu va grabiti sa cresteti preturile doar pentru ca puteti. In loc sa va plateasca mai mult , spectatorii pot refuza din cauza pretului foarte scump pentru Ticket Show .

Voi va cunoasteti cel mai bine publicul, sau daca considerati ca inca nu o faceti , acordati-va timp sa descoperiti placerile vizitatorilor. :blush:
Incercati acum si experimentati diferite preturi de la 8tk la 1.000tk si vedeti care sunt cele mai bune pentru voi.

Uniti-va partea jucausa si experta in finante pentru a lucra in beneficiul vostru. :heart_eyes:

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:star2: Imbunatateste-ti vizibilitatea cu noua fila “Descopera” (Discover) :star2:

Incarca-ti cele mai sexy poze, videoclipuri si albume in Feed pentru a fi afisate in cele mai populare postari din noua fila “Descopera”.
:ok_hand: Este sansa perfecta de a straluci ! Prezinta-ti continutul gratuit prin postarile tale in Feed si creste-ti baza de fani mai mult ca niciodata.

📍 Nu uitati ca, in acesta sectiune sunt afisate cele mai populare (apreciate) postari ale modelelor, din Feed‼
📍Nu exista o formula secreta pentru a aparea in noua fila “Descopera” ➡mai multe aprecieri din partea fanilor, vizitatorilor => un loc cat mai sus pentru postarea ta in aceasta sectiune.

Aminteste-le fanilor tai si incurajeaza-i sa exploreze noul Feed >”Descopera”

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Creste-ti castigurile de Oktoberfest cu un streaming festiv

Participa la show-urile Live de Oktoberfest din perioada 15 septembrie ora 12:00 UTC pana pe 25 septembrie ora 00:01 UTC .
👗Pregateste o aparitie de milioane in aceasta categorie, pentru mai multe vizualizari si jetoane.

Cum te imbraci? ⬇
✅ Imbracamintea poate fi una simpla : fusta plisata si o bluzita draguta
✅ Pregateste si o halba de bere (cea mai mare🍺 )
✅ Impleteste-ti parul in doua codite
✅ Si nu uita sa iti decorezi camera

Cum participi la aceste show-uri festive?⬇
✅ incarca un clip video cu accesoriile necesare pentru Oktoberfest in ➡ Stream Specifics din Centrul de Difuzare > Detaliile Mele.
Viziteaza pagina de FAQ pentru mai multe informatii.

Distractie placuta de Oktoberfest !!🍻

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:earth_africa: Imbunatatirea controlului pentru steag si tara :earth_americas:

Introducem noul sistem mai rafinat si mult mai imbunatatit pentru clasificarea steagurilor si a tarilor.
Iti poti modifica Setarile de identitate utilizand caracteristica actualizata "Tara si Steag" si selecteaza o singura tara care corespunde documentelor aprobate din contul tau.

Cum poti alege tara afisata:
:shamrock: Mergi in "Setari si confidentialitate: > Setari pentru tara si varsta
:shamrock: Alege "Tara afisata si selecteaza din lista

:eye: Vizibilitatea tarii si/sau ascunderea steagului pot fi dezactivate oricand.
:eye: Verifica daca caracteristica aleasa corespunde persoanei care difuzeaza show-ul.

Sugestiile voastre au dus la imbunatatirea acestui sistem, iar aceste modificari reprezinta doar primul pas.

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Reducere la TipMenu pentru abonatii FanClub :star2:


Activati-va FanClub-ul si mergeti in fila de beneficii, unde o noua sectiune este disponibila acum Reducere pentru Tip Menu.

📍Puteti alege daca doriti sa activati aceasta optiune si categoria de abonati care pot beneficia de reducere (Soldat, Lord, Print)
📍Reducerile disponibile sunt de : 10% , 25% , 33%


Retineti faptul ca:
:shamrock: Activarea acestei reduceri nu este disponibila doar pentru un tip de abonat (exemplu : Soldat) , in momentul activarii, automat este disponibila pentru toate cele 3 categorii de abonati ai FanClub-ului.

:shamrock: Schimbarile se pot face o data la 7 zile
Membrii pot vedea aceste beneficii doar daca sunt abonati la FanClub-ul tau, iar cei care nu sunt abonati vor vedea doar o bara cu promotia disponibila.


Puteti vedea toate reducerile disponibile din Tip Menu direct in >Centrul de Difuzare , sectiunea >Controalele Show-ului, >TipMenu click pe ✅Vezi reducerile active pentru FanClub .

Este o ocazie minunata de a va rasplati abonatii cu mai multe beneficii si sa va mariti castigurile. :blush: :dizzy:

Nu uitati sa impartasiti cu noi opinia voastra in comentarii.📩

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:dizzy: :dizzy:
Acces Mixt penru Continutul Tau
:dizzy: :dizzy:



Acest tip nou de acces reprezinta un update pentru cele anterioare :”platit” si “Numai pentru abonatii FanClub”


Acum aveti optiunea de a va seta accesul la continut “Platit si/sau FanClub” , adica:

✅ membrii FanClub-ului tau au acces gratuit la continut (tu alegi pentru ce niveluri )
✅ in acelasi timp, pentru ceilalti membrii , accesul se face prin jetoane


Chiar si cei care nu sunt abonati la FanClub se pot bucura in continuare de continutul tau.


Prin aceasta setare va puteti face albumul sau videoclipul disponibil doar pentru membrii FanClub-ului sau doar pentru jetoane .

Va invit in comentarii , sa ne spuneti parerea voastra despre aceasta noutate !! :heart_eyes:

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:heart_eyes: Reactii, Sondaje si Jocuri disponibile acum in Show-urile de Grup si cu Bilete (Ticket/Group show) :heart_eyes:


Vizitatorii tai acum au destule motive sa participe la show-urile tale, fie ca sunt de grup sau cel cu bilete. Daca extensiile sunt instalate si activate deja pentru public show , atunci vor aparea automat si in Ticket sau Group Show.


🔥🔥Mai multa activitate ➡️ mai multe jetoane💰💰


Un reminder despre cum instalati extensiile:

➖ mergeti in >Centrul de Difuzare
➖ accesati fila >Extensii si alegeti una din cele fisate sau mai multe
➖ click pe extensia dorita si urmati procedura de instalare si activare.

Cum ti se pare aceasta noutate?

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:heart_eyes: Show-urile cu Bilete sau de Grup in 0-15 minute !! :heart_eyes:




Daca iti doresti ca asteptarea sa fie mai lunga pentru spectacolul tau , acum poti alege cand sa dai startul Show-ului, iar publicul poate savura si mai mult teasing-ul tau.


Atunci cand setezi un show cu Bilete sau de Grup , ai optiunea de a alege cand doresti sa inceapa:

:star2: Imediat

:star2: In 5 minute

:star2: In 10 minute

:star2: In 15 minute


:cherry_blossom: Si nu uita sa dai Startul distractiei !! :cherry_blossom:


Incearca diferite setari si vezi care aduce mai multa interactiune si activitate publicului tau. :hugging:

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:heart_eyes: :heart_eyes: Atrage mai multe vizualizari prin adaugarea unui Video Teaser :heart_eyes: :heart_eyes:



Daca vrei sa te remarci chiar si printre acei useri din tarile unde se cere verificarea varstei , atunci incarca un video teaser fara nuditate .

Acesta consta intr-un clip scurt ( de 1 min ) in care trebuie sa fii imbracat/a si o sa fie disponibil pe profilul tau .



Pentru a incarca videoclipul :
:shamrock: mergi in Centrul de Difuzare in Detaliile mele > Previzualizari
:shamrock: langa imaginea de coperta vei observa o noua Previzualizare a unui Video Teaser
:shamrock: incarca un video non-nude si asteapta verificarea lui (fara jucarii sexuale, activitati 18+ )

Daca dupa verificare totul este in regula, Teaser-ul tau va fi disponibil pentru toti userii. :star2:




Spune-ti parerea in comentarii despre aceasta actualizare.
Crezi ca poate fi benefica pentru tine ? :hugging: :hugging:

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

:heart_eyes: Reduceri la Show-urile private pentru abonatii FanClub :heart_eyes:




:cherry_blossom: :cherry_blossom: Acum poti oferi reduceri abonatilor din FanClub-ul tau la show-urile Private si Exclusive .
Tot ce trebuie sa faci este sa activezi aceste show-uri din lista de beneficii pentru FanClub .



📍 este alegerea ta daca vrei sa oferi acest beneficiu pentru Soldat, Lord, Print

📍 reducerile pot fi diferite pentru fiecare nivel in parte si pentru tipul de show Privat, Exclusiv

📍📍 doar o data la 7 zile poti actualiza sau dezactiva reducerile

📍 imediat ce sunt activate, aceste reduceri, vor fi aplicate tuturor abonatilor curenti din FanClub-ul tau



Atunci cand decizi sa dezactivezi aceste reduceri ,tine cont de reactiile abonatilor pentru a nu-i pierde.

💘 Ofera-le mai multa iubire si atentie !💘


Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Avatar utilizator
Midar
Mesaje: 48
Membru din: 02 Ian 2023, 12:08
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time
Contact:

🌸🌸 Poti castiga in Show-urile Publice si fara sa te debraci 🌸🌸



Daca faci parte din categoria modelelor axate pe conversatie inainte de a incepe show-urile sexy , atunci Modul Flirt este potrivit pentru tine.



Aceste activitati 18+ sunt permise doar in :

📍 Show-urile Private si Exclusive + Ticket/Grup Show

📍 Modul spionare

📍 Mesaje Private

📍 continutul de pe profilul tau , panouri personalizate



Nu este potrivit pentru toata lumea, deoarece nu implica nuditate , iar in momentul activarii Modului Flirt vei fi vizibila si pentru acei useri care provin din tarile unde este necesara verificarea varstei .

🚨 Legislatia anumitor tari cere membrilor sa prezinte un act de identitate sau alta dovada a varstei pentru a putea vedea continutul de pe site


✅ Pentru a face parte din aceasta categorie, tot ce trebuie sa faci este sa activezi direct din Profilul tau si sa activezi > Modul Flirt.
Si nu uita sa verifici regulile https://support.stripchat.com/hc/en-us/ ... ode-Rules-

Imagine
Stripchat Community Manager for Romania and Moldavia
E-mail : midar@stripchat.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”