OnlyFans fara fata?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
MissLilith
Mesaje: 11
Membru din: 30 Oct 2020, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna! Poti face OnlyFans fara a-ti arata fata?

Momentan fac doar chat pe sectiuni dungeon si mi-as incerca norocul si cu OnlyFans-ul, dar cumva mi se pare ca expunerea este mult mai mare acolo (decat pe imlive de ex, unde stau pe optiunea de privat).

Sunt modele care nu isi arata fata pe acolo? Ma cam panicheaza nivelul de expunere.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Cred ca este in regula atat timp cat esti inregistrata la ei, e alegerea ta daca arati fata sau nu!
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
MissLilith
Mesaje: 11
Membru din: 30 Oct 2020, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi mult de raspuns!

Stie cineva daca mai sunt modele care isi ascund fata si au cat de cat success pe acolo?
eliza000
Mesaje: 3
Membru din: 31 Dec 2022, 17:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Cred ca ar trebui sa incerci si sa vezi pe proria piele daca poti avea succes sau nu. E nevoie de o singura persoana ca sa afle toti cunoscutii tai.
Stim cu totii cat de usor e sa iti schimbi IP, avem cu totii cunostinte in strainatate.
If you don't want anyone to find out, then don't do it!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”