BANII NU APAR PE CARD PAXUM!!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

BUNA ! CE MORTII LOR SE INTAMPLA PE PAXUM AM DAT ADD PE CARDU PAXUM AM ADAUGAT BANII DIN CONTU PAXUM SI NU IMI APAR PE CARD LA TRANZACTII ISTORIC APAR TRANSFERATI PE CARD NU EXISTA NICI LA PROFIL NICI SA I SCOT LA ATM CE MORTII LOR FAC ASTIA NU RASPUND LA TELEFOANE NU MAI AU LIVE CHAT UNDE MORTI LOR SUNT BANII? FOLOSESC DE ATATA TIMP NU MI S A INTAMPLAT BAGAMIS PLA
SoulCams Models Studios wanted
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Hey- cred ca este o eroare de la tine - eu astazi am transferat din contul paxum pe card si totul a fost ok.
Vezi ca este numarul de la Paxum ,unde poti sa vorbesti cu cineva in lb.romana

DA-ne de veste daca ai rezolvat .
alice92
Mesaje: 4
Membru din: 20 Sep 2022, 01:28
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Buna asta am pățit și eu zilele trecute și am luat legătura cu ei și mi.au spun că știu despre ce este vorba și să aștept răspunde de la ei.tu ai rezolvat ceva?
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Da s a rezolvat in cateva ore era eroare de la ei ,au aparut iar in cont si au mers transferati ,insa nr de telefon afisate erau unvailable si nici live chat nu mai au ,am comunicat prin mail....
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”