Pot transfera bani din Paxum pe Wise?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ilse
Mesaje: 17
Membru din: 28 Mar 2022, 21:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

Stie cineva daca se pot transfera banii din Paxum pe Wise sau Revolut? Sau daca nu merge va rog dati-mi o alta varianta. Am nevoie de un card pe care sa-l si pot folosi nu doar pentru a scoate bani de la bancomat cum e UnionPay.
Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

De ce vrei sa ii transferi acolo ?Poti sa ii scoti de la Euronet sau alte banci din RO - nu e mai simplu?
Ilse
Mesaje: 17
Membru din: 28 Mar 2022, 21:03
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

MichelleM scrie: 12 Iun 2022, 09:25 De ce vrei sa ii transferi acolo ?Poti sa ii scoti de la Euronet sau alte banci din RO - nu e mai simplu?
Nu pot folosi cardul Union Pay decat sa scot banii cash.Asa daca as avea un card Visa/Mastercard as putea sa tin niste bani acolo si sa si fac cumparaturi cu el.
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Da, se poate. Pe Wise, Revolut, Monese sau card românesc. De Revolut și Monese știu că nu acceptă tranzacții cu bani din adult, și atunci este recomandat să transferi sume micuțe care să nu bată la ochi, că după îți cer dovadă cu proveniența banilor și riști blocarea contului, respectiv a banilor.
These users thanked the author Mery24 for the post:
Ilse (13 Iun 2022, 18:47)
Salutând nemurirea printre muritori...
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Foarte tare-nu stiam .
Deci pe wise accepta orice suma fara nici o problema ,nu?
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Nu am zis nimic de Wise deoarece nu știam exact dacă e adult friendly sau nu. Având carduri Monese și Revolut am citit termenii și condițiile pentru că am vrut să știu cum stau. Neavând și card Wise, nu am avut curiozitatea să mă informez ce și cum despre acesta. Dar am citit acum, prin urmare nici Wise nu acceptă tranzacții cu bani din adult:

Imagine

https://wise.com/gb/legal/acceptable-us ... 0UQJqv0Y4g.
Salutând nemurirea printre muritori...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”