Show pvt pe chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Buna !aproximativ cat faceti pe Mizeria de chaturbate in regim de livejasmin ? adica daca se sta doar pt showuri private ?se poate bloka Ro ? Mersi
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 154
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

Chaturbate nu este o mizerie, comparativ cu jasminul , platesc 50% -modelor de la primul dolar si da, majoritatea banilor se fac din tips in free, fiind un site de free la care se adauga si privat in functie de cum iti gestionezi situatia . Da, se blocheaza Romania .,iar banii in pvt se fac mult mai usor ca pe jasmin, de exemplu eu am 90tks min pt privat, adica 4.5$ partea mea , si este un minim de 10 minute, daca el pleaca dupa 3 secunde e treaba lui, eu tot 50$ am de la el, plus am spy mode activat si de regula mai am si 3. 4 spy pe 30tks minutul , ies undeva la 9$ minutul de pvt banii mei . . Insa ,, pe chaturbate acum este f greu sa te ridici, concurenta este f mare , eu sunt model de prima pagina si daca as sta doar dupa pvt in conditiile in care am zilnic 1000+ persoane in camera si nu fac free shows, doar in pvt .. probabil incasarile ar scadea la 30% .. tot tipsurile din free sunt baza iar pvts extra money .Pe stripchat este la fel, cine tine chaturbate recomand si stripchat, tot cu minum de 10minute pt privat, multi nici nu stiu ca au limita, sta 1 minut si iese iar tu ai incasat 10min iar pe stripchat e si optiunea de privat exclusive, acolo creste tariful ..
These users thanked the author anabeauty37 for the post:
WinXPfather (26 Mai 2022, 13:55)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”