Streamate trafic

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ariadne
Mesaje: 8
Membru din: 05 Mar 2022, 20:15
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Hello! M-am decis și as vrea sa încep sa îmi fac cont și pe Streamate. Îmi puteți spune, va rog, cam care este traficul pe site in ultima vreme, dacă se merita sa lucrezi și pe site-ul asta? M-ar ajuta foarte mult părerea voastra!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Salut, Ariadne!

Da, Streamate.com este un site bun care merită încercat, îndrăznesc să afirm că Streamate.com reprezintă unul dintre cele mai bune și sigure site-uri de videochat în aceste vremuri tulburi și incerte. Părerile, vezi tu, sunt împărțite, fiecare cât poate și cât știe, de aceea nu ar trebui să fie atât de importante pentru tine. Indiferent cât de bun ar fi un site, diferența o facem noi performerii prin ceea ce oferim, prin virtuți și prin implicarea noastră. Poate fi de bine, sau poate fi de rău, de la sămânță la rod. Rămâne să afli singură, de tine depinde, poate peste vreo câteva luni ne spui și nouă ce roade ai cules... Legenda spune că sămânța semănată în pământ bun aduce recoltă îmbelșugată.

Roade bune!
These users thanked the author Mery24 for the post (total 2):
Ariadne (18 Mai 2022, 20:23) • Maddy (25 Mai 2022, 10:41)
Salutând nemurirea printre muritori...
Ariadne
Mesaje: 8
Membru din: 05 Mar 2022, 20:15
Has thanked: 5 times
Been thanked: 0

Îți multumesc foarte mult, astăzi a fost prima mea zi pe site, voi veni cu noutăți 😁
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Buna dimineata fetele -stiti ce se intampla cu streamate in ultima vreme; In ultimele 2 -3 zile a picat de tot site-ul de 2 x.Pur si simplu incerc sa intru si nu merge- ca si cum nu ar fi existat site-ul .
Am incercat si de pe PC si de pe laptop si nimic- Stie cineva ce se intampla?
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 368
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 23 times
Been thanked: 26 times

Buna ! Site ul este complet functional! Problema este sigur de la tine . Incearca sa stergi cookies and cache , incearca alt browser , verifica setarile PC ului
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Sa fie problema la 2 laptopuri si 3 pc-uri ?Am schimbat pe toate firefox,crome, peste tot -
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Am sters coockie si tot in chrome -am incercat sa intru si pe streamate.com si la fel -
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand: Și la mine funcționează site-ul, m-am logat din Chrome, totul ok. Problema este la tine, ceva nu este în regulă.
Salutând nemurirea printre muritori...
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Revin- era la mine o problema - probabil de la provider de internet ; am scos totul din priza, am lasat pentru cateva minute si a mers dupa- ce putea fi?
Nu ma lasa sa intru pe genul acesta de site-uri ...la digi sunt
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”