Ce inseamna atatea coduri si ce este obs pe chaturbate ?!?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Buna! Ce este chaturbate statie Nasa cumva?!? Dneee asa ceva cate coduri codulete parole backup la coduri ca dk le pierzi te pierzi in univers si nu mai e cale de intoarcere niciodata !!! cate coduri pt aratat tzatze si lindice!! ce dracu sait n am mai pomenit asa ceva multi nebuni pe lumea asta cum dracu sa te complici in asa hal ?!?! Tokensi draci laci !! parolă la parolă si coduri cu backup in caz ca iti fura dracu telefonu si isi arata lindicu in locu tau !! Fereasca dzeu pina te loghezi iti piere dracu chefu

Ob - ul ala ce mai inseamna ce plm sunt linkurile alea si setarile alea atatea cifre si numere si schițe cu explicati doar ca sa ti bagi lovensu in pizda
SoulCams Models Studios wanted
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

OBS este un soft de streaming care trebuie setat instructiunilor care iti apar pe site si o data setat asa ramane pana la alte modificari de setari.. Eu il folosesc pe cams - streamray si pe acest site OBS merge in felul urmator: se deschide pagina de chat si apare un link care trebuie luat cu copy si apoi - in OBS setat conform instructiunilor de pe site - trebuie dat paste in Settings - - Stream - - Server, apoi Click Apply - OK, apoi click Start Streaming dupa care Start Broadcasting in fereastra de chat de pe Cams.
La inceput pare cam complicat daca nu ai mai lucrat pana acum cu OBS. Dar presupun ca procedura ar trebui sa fie asemanatoare si pe chaturbate.
Nu stiu detalii despre cum s-ar putea folosi pe 2 sau mai multe sites in acelasi timp daca se intampla sa ceara OBS in acelasi timp dar cu setari diferite.

https://obsproject.com/download



https://www.youtube.com/watch?v=UZaR0KADaRw
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Memsy scrie: 13 Noi 2021, 23:05 OBS este un soft de streaming care trebuie setat instructiunilor care iti apar pe site si o data setat asa ramane pana la alte modificari de setari.. Eu il folosesc pe cams - streamray si pe acest site OBS merge in felul urmator: se deschide pagina de chat si apare un link care trebuie luat cu copy si apoi - in OBS setat conform instructiunilor de pe site - trebuie dat paste in Settings - - Stream - - Server, apoi Click Apply - OK, apoi click Start Streaming dupa care Start Broadcasting in fereastra de chat de pe Cams.
La inceput pare cam complicat daca nu ai mai lucrat pana acum cu OBS. Dar presupun ca procedura ar trebui sa fie asemanatoare si pe chaturbate.
Nu stiu detalii despre cum s-ar putea folosi pe 2 sau mai multe sites in acelasi timp daca se intampla sa ceara OBS in acelasi timp dar cu setari diferite.

https://obsproject.com/download



https://www.youtube.com/watch?v=UZaR0KADaRw

[/quot



pt mine chaturbate este cea mai josnica si injositoare forma de videochat !!!! poate as lucra insa numai cu pvt si atat ! Ce am vazut acolo cum se chinuie fetele alea si le vede tot mapamondu gratis eu tu oricine este ceva sinistru nu stiu ce rost isi mai au
platile!!! si cat se lupta saracele pt 1000 tok care inseamna 50$ in conditiile in care se arunca cate 1 token maxim 10 tok!!! Am inteles ce este obs insa de ce sa nu intru cu softul lor intern simplu start adik obs ce aduce in plus tine vizitatorii in room iar daca lucrezi pe softu lor intern care e diferenta ? Mersi pt raspuns insa cred ca tot jasmin ramane in preferinte
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

toata lumea a innebunit cu un lush lovense !! toate au snururi roz bagate in pizda nu stiu cum dracu nu se mai plictisesc labarii de atata lovense pe unde intri cutii de lovense la vedere si gauri cu snururi roz !!!ma intorc la jasmin sa speram ca nu va ajunge si jasmin o mizerie cu gauri la vedere
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

sweetgirl scrie: 14 Noi 2021, 12:27 Am inteles ce este obs insa de ce sa nu intru cu softul lor intern simplu start adik obs ce aduce in plus tine vizitatorii in room iar daca lucrezi pe softu lor intern care e diferenta ? Mersi pt raspuns insa cred ca tot jasmin ramane in preferinte
OBS (Open Broadcaster Software)
OBS e un procesator de imagine cum era si Flash Player (daca nu ma insel) si nu cred ca aduce trafic in plus, eu Nu am observat trafic in plus pe cams/streamray de cand il folosesc si motivul pentru care am inceput sa-l folosesc a fost ca de cand nu a mai fost suportat Flash Player nu a mai mers sa se intre online direct din pagina de chat unde decat se dadea accept la Flash Player dar s-a oferit ca si alternativa acest OBS, s-au bagat pe site instructiuni pas cu pas despre cum trebuie setat.
Nu stiu concret cum merge pe chaturbate deoarece nu am lucrat niciodata pe acest site dar ca si idee pe jasmin s-au relaxat regulile, acum se poate face teasing in free chat, ba chiar s-a bagat si optiunea de "Action Request" in free chat pentru tips. Deci se pot face chestii pentru tips la fel ca pe chaturbate.

2021-11-05 14:00:00

Action Request

Select, entertain, earn!

Make your Shows more engaging with Action Requests!

With this new feature, your fans can send you Credits in exchange for specific actions.

Getting started is fast and easy! Just create an account for the Free Shows category, go to Profile Settings > Prices > Action Requests to enable them.

Our new feature is only available for models in the Free Show category for both Free and Private Shows.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”