Promoție chaturbate Mit sau realitate?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
mtrix112
Mesaje: 2
Membru din: 03 Mar 2021, 02:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara tuturor , voiam de mult sa deslușesc acest mister despre promoția/traficul de videochat pentru site-ul chaturbate.com mit sau realitate .
Cu toții vedem modele foarte noi care apar brusc pe prima pagina cu 5000-6000 utilizatori , oare cum procedează de ele au mai mult “noroc” decât alte modele ?

In următoarele rânduri va voi spune câteva “secrete” .

De mai bine de 1 an lucrez intens pentru a găsi o metoda funcțională de promovare a modelelor de videochat către primele pagini principale . In prezent am descoperit după foarte multă munca aceasta metoda pe care o credeam imposibila .

Sa nu va țin mult din timpul vostru un model oarecare nu are nici o șansa fără un ajutor sa ajungă pe primele pagini , ai mai multă șansa sa ți se ardă PC-ul decât sa ajungi pe primele pagini in chaturbate .

De curând am început sa ofer aceste servicii , cu ajutorul meu poți ajunge in mai puțin de 10 minute in primele 4 pagini principala ale website-ului . In prezent lucrez cu aproximativ 15 modele independente foarte mulțumite de serviciile pe care le ofer pentru un pret decent .

Nu am venit aici sa îmi fac reclama , am venit doar sa va spun ca promoție chaturbate exista nu este doar un mit , iar fetele care le vedeti pe primele pagini , nu ajung acolo prin noroc ! (Norocul ți-l faci cu mâna ta )

Pentru cine este interesat ofer o mică proba modelelor care sunt interesate sa lucreze inteligent și eficient , garantez rezultate uimitoare !

Contact telegram : chaturbate_chatboost
Website : https://chat-boost.com

Prin acest topic nu am făcut decât sa ajut modelele care doresc mai mult !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
REMiXDJ
Mesaje: 10
Membru din: 26 Mar 2021, 00:40
Localitate: GL-RO
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

🤣 🤣 🤣 🤣 Te umfla rasul cu asta ! 🤣 🤣 🤣 🤣 EL e Matrix de la 112 cel mai tare din parkare cu Chat-in-Boot 🤣 🤣🤣 🤣 , adika stiti ce zic, romanasul asta a deskoperit el o metoda cum sa le-o dea in boost la aia tari de pe CHATURBATE ! 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣



A gasit asta o metoda de PACALEALA 🤣 🤣 cum sa fraiereasca el modelele de videochat fiindca a vazut omul ca fetele intorc banii cu lopata in webcam 🤣 🤣 unele din ele fac si baie intr-o cada plina cu verzisori 🤣 🤣 🤣 🤣 si asta ce a zis - ASTA E ! EVRiKA ! 🤣 🤣 cate 60$ de koko de la cateva sute de modele poate mii ca asa viseaza asta mtrix112🤣 🤣 si se v-a imbogati si el ce pana lui 🤣 ce conteaza 60$ la un model de videochat - e o nimica toata - fetele astea arunca cu cate 60$ in oricine in net care le face trafic ca sa atraga clienti si sa fie pe prima pozitie in top in net si nu se mai pune inclusiv in CHATURBATE 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 .

Prietene, ti-am copiat site-ul full si toate datele de pe el inclusiv IP-ul tau si @email-ul cu care ai inregistrat site-ul tau de HACKER ca datele le au acum si oficialii de la CHATURBATE.com , ce urmeaza de aici pentru tine cred ca stii si e o chestie doar de timp, stii ce zic, cioc cioc la usa si tu cum esti un mare Mtrix112 dar ai mancat A-ul , o sa intrebi Cine-i ? , iar baietii cu ochi albastri au sa iti raspunda > Noi suntem 🤣 🤣 am venit sa facem un mic chat cu tine 🤣 🤣 .

IN ATENTiE TUTUROR MODELELOR de ViDEOCHAT > NU FACETi DOWNLOAD si NU iNSTALATi NiMIC DE PE ACEST SiTE> Website : https://chat-boost.com , ESTE UN SiTE DE HACKERi > NU VA iNREGiSTRATi PE ACEST SiTE CU DATE Si NU TRiMiTETi BANi SAU ALTE DATE PERSONALE DE CARD SPRE ACEST SiTE DACA VRETi SA FiTi iN SiGURANTA.
PROGRAMUL DiN DOWNLOAD ESTE PROGRAM DE HACKERi CARE ODATA iNSTALAT iN PC VA CULEGE DATE SENSiBILE.
AM LUAT LEGATURA CU UN @S-ADMiN DiN CHATURBATE > iAR RASPUNSUL LOR A FOST PROMPT > NU CUNOATEM ACEST SiTE Si MULTUMiM TUTUR CELEOR CARE NE AVERTiZEAZA CU DATE CLARE REFERiTOR LA ANUMiTE SiTE-URi PiRAT CARE iNCEARCA SA BRUiEZE ACTiViTATEA NOASTRA - iN CONSECiNTA LA CELE CE Ni LE-ATi TRiMiS CA DATE VOM TRiMiTE SPRE PRiNCiPALii REGiSTRATORi DE SiTE-URi iN iNTERNET O SOLiCiTARE DE SiTE DOWN FROM iNTERNET A ACESTUi SiTE.

.Sa stai pe acasa ca sa poata sa te gasesca baietii, daaa ?...🤣 🤣 🤣

Cod: Selectaţi tot

Editat de Admin - sters limbajul vulgar
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”