Trafic pentru chaturbate

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
danielageo19
Mesaje: 6
Membru din: 26 Iul 2020, 18:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hei,

In ultima perioada sit-eul cu care lucrez chaturbate.com plateste destul de prost, in afara de asta stau si mai multe ore decat stateam in anii trecuti, orice as incerca nu pot sa urc mai sus de pagina 5
Am vorbit cu modele din pagina 1 si ele folosesc aceeasi camera web ca si mine Logitech Brio, 4K Stream Edition, nu arata mai bine decat mine si cu toate astea ele fac foarte multi bani...unele dintre ele mi-au spus ca lucreaza la diverse studiouri (eu lucrez pe cont propriu de acasa), si ca studioul se ocupa de traficul lor sa le tina in pagina 1...dupa mai multe discutii am aflat ca studiourile unde lucreaza ele au trafic cumparat de la un site, o sa va las link-ul de la video https://chaturbate-traffic.com/#video
Am vazut ca pe site sunt mai multe servicii preturi si pachete de trafic, care oricum sunt prea scumpe sa mi le permit acum.
Vreau doar sa va itnreb daca foloseste cineva acest trafic si cat de benefic e pentru pozitionare....



Multumesc :*
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Toata lumea foloseste. Cum altfel sa fie bine?
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”