Rugaminte utilizatori forum - Testimoniale!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salutare tuturor,

Am o rugaminte catre utilizatorii forumului, m-ar ajuta niste testimoniale pe pagina de start a site-ului adica aici: https://www.adultvideochat.ro/

Nu sunt genul sa imi scriu singur testimoniale de asta apelez la voi, pentru cine are timp si chef sa lase cateva cuvinte despre experienta dupa forum, daca si cum v-a ajutat etc

Formularul pentru comentarii (testimoniale) se afla in partea de jos a paginii principale.

Va multumesc anticipat. :*
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
14567
Mesaje: 1
Membru din: 07 Dec 2021, 16:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bunaa
Veronica2
Mesaje: 2
Membru din: 03 Ian 2022, 16:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Un forum grozav, am învățat multe lucruri utile pentru mine. Deși nu cunosc bine limba română :)
LinaV
Mesaje: 5
Membru din: 27 Feb 2022, 19:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Salut,
De la informatii precum sa-ti setezi luminile din camera, webcam, site-uri de videochat prezentate pentru a-mi da seama ce mi se potriveste, informatii despre plati, platforme, banci, cum sa devii model legal si multe altele, toate acestea mixate cu o doza de umor si sinceritate din partea multor utilizatori ai acestui forum, se dovedesc foarte utile mie, chiar si dupa ani in aceasta industrie, inca mai invat si mai am de invatat. Multumesc inca o data.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”