Pentru a creste pe site?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Sia
Mesaje: 2
Membru din: 07 Sep 2020, 15:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua ! Sunt noua pe chatul chaturbate si am 2-3membrii in camera,pe lângă alte fete care tot noi fiind au 1000 in camera,cum de se poate asa ceva? Am cautat sa platesc pentru promovare dar nu am gasit,doar ceva care iti baga useri fara bani,si nu sa meritat,oare daca as lasa tokansi dupa fiecare zi acolo fara sa dau cash out o sa fiu pe primele pagini ?
SoulCams Models Studios wanted
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

buna! din pacate nu vei afla aici cum sa gasesti promovare, eu nici nu cred in ea, cred ca promovarea vine de la chaturbate . pe chaturbate merg doar conturile vechi care au multi followers , si anumite fete noi care reusesc sa se ridice dar au ceva ce prinde si le merge . ori personalitate , ori un show diferit, ori fetize de 18 ani inocente, in rest toata lumea se chinuie cu cativa usersi in camera. Ca sa vezi daca e vina promovarii sau pur si simplu nu te prinde situl pe tine, incerca si alta situri si vezi cum stai cu usersii. Am 2 prietene care au incercat bonga, mfc strip si cb si la fel pe toate aveau cativa usersi, au realizat ca nu era promovarea si pur si simplu nu era pentru ele genul asta de situri .
Sia
Mesaje: 2
Membru din: 07 Sep 2020, 15:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A,oky, dar nu inteleg cum de inca apar la unele scris jos new si au 80k followuri
anabeauty37
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 06 Mai 2017, 11:28
Has thanked: 17 times
Been thanked: 46 times

pentru ca se pot transfera folowersii de pe un cont pe altul., de exemplu tu esti new promovata si vei lucra pt mine , iar eu transfer folowersii de pe contul vechi pe contul asta nou , legat de stransi tokensi in cont sa te urce in pagina nu are nici o legatura, nu te ajuta cu absolut nimic pe cb .
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”