Probleme cu epayservice

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
wine01
Mesaje: 7
Membru din: 27 Iun 2020, 09:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Are cineva probleme cu epayservice ....am blocat contul si acum nu reusesc sa dau de ei sa mi-l deblocheze ..... adresa de email este invalida
These users thanked the author wine01 for the post:
tenxam (03 Iul 2020, 13:50)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
quenette
Mesaje: 17
Membru din: 16 Apr 2018, 18:02
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Adresa de email e invalida din mai acuma nu stiu daca e invalida doar cand sunt probleme cu serverele sau si in rest!Incearca la suportul lor direct pe site asa am patit in mai scriam codul sms ului primit si nimic i am scris suportului direct mi a zis sa incerc mai tarziu si a mers el te poate ajuta sa deblochezi contul
These users thanked the author quenette for the post:
wine01 (27 Iun 2020, 14:16)
Avatar utilizator
quenette
Mesaje: 17
Membru din: 16 Apr 2018, 18:02
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Gasesti la sectiunea contact us online support si vorbesti cu suportul online
These users thanked the author quenette for the post:
wine01 (27 Iun 2020, 14:17)
wine01
Mesaje: 7
Membru din: 27 Iun 2020, 09:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Am tot incercat si cu suportul online dar nimic din date de 24 tot incerc si nimic
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

La logarea in ePay eu ma loghez cu un username nu cu adresa de mail. Tu ai incercat sa te loghezi cu adresa de mail? Oare asta sa fie problema? Poate contul pe care l-ai avut este dezactivat definitiv si trebuie sa iti deschizi un nou cont..? Dar nu stiu daca merge, incerca si vezi.
wine01
Mesaje: 7
Membru din: 27 Iun 2020, 09:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Memsy scrie: 28 Iun 2020, 23:14 La logarea in ePay eu ma loghez cu un username nu cu adresa de mail. Tu ai incercat sa te loghezi cu adresa de mail? Oare asta sa fie problema? Poate contul pe care l-ai avut este dezactivat definitiv si trebuie sa iti deschizi un nou cont..? Dar nu stiu daca merge, incerca si vezi.
Tot asa ma loghez si eu cu username si ei iti trimit un cod de validare pe tel , acele coduri la mine ajungeau prea tarziu si uite asa am bagat de trei ori gresit codul si mi l-au blocat pe 23 si din data de 24 am tot trimis mail la ei si nimic nici un raspuns , de aceea tind sa cred ca sunt ceva probleme .
wine01
Mesaje: 7
Membru din: 27 Iun 2020, 09:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

wine01 scrie: 29 Iun 2020, 08:19
Memsy scrie: 28 Iun 2020, 23:14 La logarea in ePay eu ma loghez cu un username nu cu adresa de mail. Tu ai incercat sa te loghezi cu adresa de mail? Oare asta sa fie problema? Poate contul pe care l-ai avut este dezactivat definitiv si trebuie sa iti deschizi un nou cont..? Dar nu stiu daca merge, incerca si vezi.
Tot asa ma loghez si eu cu username si ei iti trimit un cod de validare pe tel , acele coduri la mine ajungeau prea tarziu si uite asa am bagat de trei ori gresit codul si mi l-au blocat pe 23 si din data de 24 am tot trimis mail la ei si nimic nici un raspuns , de aceea tind sa cred ca sunt ceva probleme .
Am reusit sa vorbesc cu un suport in final si mi-au deblocat accontul si totul e ok :grinning: ;) :+1:
wine01
Mesaje: 7
Membru din: 27 Iun 2020, 09:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Buna ziua dragilor , ce banca accepta plata de pe ePayservice ? Eu am cont in transilvania si mi-a returnat banii in epay ..... ce pot sa fac ?
Ana74
Mesaje: 3
Membru din: 08 Noi 2021, 18:08
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

buna..fa ti un card Wise. eu asa retrag banii din epay
wine01
Mesaje: 7
Membru din: 27 Iun 2020, 09:54
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Ana74 scrie: 18 Dec 2021, 23:48 buna..fa ti un card Wise. eu asa retrag banii din epay
Multumesc :*
Memsy
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 139
Membru din: 19 Mar 2019, 03:40
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times

wine01 scrie: 18 Dec 2021, 12:20 Buna ziua dragilor , ce banca accepta plata de pe ePayservice ? Eu am cont in transilvania si mi-a returnat banii in epay ..... ce pot sa fac ?
Si mie mi-a returnat garanti cand am incercat sa transfer ultimii bani din ePay ca sa pot renunta la aceasta metoda de plata, in urma cu o saptamana a trebuit sa fac transfer bancar deoarece optiunea de transfer pe external card a fost scoasa, mai e disponibila doar pentru Ukr. Mai intai mi s-a cerut prin mail sa justific ce reprezinta transferul dar pentru ca dormeam nu am raspuns asa ca m-a sunat o cucoana de la ghiseu pe un ton agresiv sa ma intrebe ce reprezinta tranzactia ?!! Eu luata prin surprindere, deoarece cu transferul pe external card garanti nu am avut aceasta problema - i-am zis ca mi-a trimis prietenul meu prin ePay si ca voi trimite detalii pe mail, apoi am trimis prin mail print screen cu detaliile de transfer dar nu a fost de ajuns, mi s-a cerut sa prezint acte de identitate ale persoanei care mi-a trimis, le-am zis ca nu am copii dupa actele persoanei respective si oricum mi se pare exagerat pentru o suma modica (in jur de 200 euro). Nu mi s-a mai raspuns nimic si a trebuit sa ma duc la banca pentru ca banii nici nu-mi intrau in contul garanti nici nu se intorceau in ePay. Ajunsa la banca mi-au cerut din nou aceleasi informatii si justificari pentru transfer, nu le-am dat asa ca mi-au returnat banii in ePay dar am piedut comisionul de transfer.
Deci a fost pentru prima data de cand lucrez in acest domeniu cand am incercat sa fac un transfer bancar direct si mi s-a intamplat asta!! Incredibil!
Ca o ironie - la o zi dupa faza asta adica ieri - am primit mail de la ePay prin care anunta ca se pot comanda din nou carduri - 70 euro pentru express shipping prin curier cu tracking.

:upside_down_face:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”