Despre xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Elizabeta
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2019, 09:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Buna ziua ma numesc Elizabeta si sunt noua pe acest forum . Va rog frumos daca puteti sa imi spuneti daca si la voi sunt probleme pe situl Xlove , cel putin la mine Intra si ies la secunda zici ca au vazut pe dracu si raman cu cateva guesti care bineinteles vor totul pe gratis , am un internet bun si nu sunt noua pe site deci pur si simplu nu inteleg ce se intampla si cand vad ca unele fete au bonusuri de mii de euro si la mine daca le cer bonus bineinteles cand vor sa vada ceva la free chat fug la secunda a 2 .Va multumesc si va doresc o zi buna :* :* :*
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Xlovecash
User Activ
User Activ
Mesaje: 208
Membru din: 31 Ian 2019, 22:31
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Bună Elizabeth,

vrei sa vorbesti cu noi?

https://model2.xlovecam.com/en/contact

arată
Suport XloveCam
These users thanked the author Xlovecash for the post:
Elizabeta (21 Noi 2019, 11:00)
Elizabeta
Mesaje: 2
Membru din: 21 Oct 2019, 09:56
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Da :)
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Elizabeta scrie: 21 Noi 2019, 10:58Da :)
Buna .
S-a rezolvat problema ?
Intampin aceiasi problema cu traficul pe xlove .
De cand au schimbat softul si au bagat Beta , nu mai am trafic deloc , nici macar guests- trafic 0
Am incercat sa vorbesc cu adminii, dar sunt destul de indiferenti in raspunsuri ( intotdeauna imi spun sa scriu email cu problema si sa astept raspuns). Binenteles ca le-am scris , nici macar nu se deranjeaza sa dea reply la email cu un eventual raspuns.
.............
Avatar utilizator
Xlovecash
User Activ
User Activ
Mesaje: 208
Membru din: 31 Ian 2019, 22:31
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times

Buna cara_em22 !

Imi poti spune te rog , daca mai intampini probleme pe site-ul nostru ?
Nu ezita sa ne contactezi pentru orice fel de problema intampinata pe platforma noastra.

Multumesc in avans!
Vanessa
Support XLoveCam
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”