Comision banci

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Hello guys :slightly_smiling_face: . Am o intrebare, simpla. La care nu gasesc raspunsul EXACT pe forum, desi am cautat. Deci intrebarea e: La ce banca se percepe cel mai MIC comision? M-am uitat pe listele de comisioane de la diferite banci, dar niciuna nu mentioneaza retragerea de numerar din alte carduri, Adica, daca cardul meu e Paxum, se percepe automat un comision impus de Paxum INDIFERENT de la ce banca scot banii, sau exista un comision perceput de fiecare banca? Gen 1% din suma retrasa, 0,5% etc. Sper ca m-am facut inteleasa :D :blush:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Michela
Mesaje: 13
Membru din: 10 Apr 2018, 23:17
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

ice999 scrie: 13 Mar 2019, 05:24 Hello guys :slightly_smiling_face: . Am o intrebare, simpla. La care nu gasesc raspunsul EXACT pe forum, desi am cautat. Deci intrebarea e: La ce banca se percepe cel mai MIC comision? M-am uitat pe listele de comisioane de la diferite banci, dar niciuna nu mentioneaza retragerea de numerar din alte carduri, Adica, daca cardul meu e Paxum, se percepe automat un comision impus de Paxum INDIFERENT de la ce banca scot banii, sau exista un comision perceput de fiecare banca? Gen 1% din suma retrasa, 0,5% etc. Sper ca m-am facut inteleasa :D :blush:

Accelasi lucru si eu am cautat si nu am gasit si sper sa raspunda cineva totusi :grin:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”