Retragere bani paxum

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ionela88999
User Junior
User Junior
Mesaje: 78
Membru din: 06 Oct 2017, 05:18
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times

Buna seara.Pun si eu o intrebare foarte stupida.
De cand nu mai merge sa primesc wire transfer in banca ING mi-am facut cont paxum.
Banutii au intrat.Acum cum ii scot?
Am auzit de eft si wire.Cum se face?
Eft e numai in euro?Si daca nu am cont euro se face conversia?
Contul din ing e pe firma ,dar contul paxum e personal account,merg retrasi banii ?
Vreau mai detaliat va rog,la capitolul asta sunt afona raaau😂.
Multumesc mult!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Poti retrage fie prin wire de la Paxum e avantajos doar daca ai sume mai mari de 50k RON sau eft direct in contul de lei in limita a 10k RON pe zi daca ai mai multi bani de atat ii retragi in zile diferite comision doar 5$ la fiecare retragere! Ambele metode dureaza de obicei 2 zile din experienta mea pana o sa ai banii in cont in conditiile in care tu ai un cont business! Tot ce trebuie sa faci e sa-ti atasezi contul bancar la cel de paxum si sa retragi banii prin metoda preferat e foarte simplu!
Daca tu ai SRL atunci nu e ok chiar daca esti administratorul firmei contul de paxum trebuie sa fie facut pe firma asa nu o sa ai probleme la control! Insa daca ai un PFA atunci nu e nici o problema daca contul e pe numele tau si nu pe PFA!
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Ionela88999
User Junior
User Junior
Mesaje: 78
Membru din: 06 Oct 2017, 05:18
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times

Multumesc mult nord.
Da ,deci nu ii pot scoate in contul firmei,trebuie sa-mi deschid un cont personal,ok.La ce banca ar fi cel mai bine?Din ce stiu unele banci nu functioneaza cu paxum?Voi la ce banci aveti?
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Eu am cont la BT si deocamdata nu sunt probleme !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Ionela88999
User Junior
User Junior
Mesaje: 78
Membru din: 06 Oct 2017, 05:18
Has thanked: 4 times
Been thanked: 11 times

Nord ai incercat withdraw to external card?Cardul trebuie sa fie in $ sau in lei?Contul paxum e personal ,merge sa retrag pe cardul firmei de la ING ,cardul fiind pe numele meu ,sau voi avea probleme?Ma intereseaza problemele cu cei de la paxum nu cu anaf sau mai stiu eu ce acolo ma descurc.
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Poti retrage pe cardul tau personal, contul bancar si cardul trebuie sa fie pe numele tau din cate stiu eu! Poti incerca daca ceva e in neregula nu te lasa ei oricum sa retragi! Nu te stresa!
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Candy123
Mesaje: 1
Membru din: 21 Mar 2022, 18:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bună fetelor , intenționez sa ma apuc de chaturbate , se poate sa îmi trimit bănuții încasați și pe revolut ? Mulțumesc frumos
Soniakiss99
Mesaje: 1
Membru din: 13 Mai 2022, 07:11
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Bună! Ma poate ajuta și pe mine cineva în legătură cu un cont paxum? Va rog mult de tot! Am reușit sa urmez toți pașii, verificare telefon, adresa, id iar după câteva zile primesc mesaj ca mi-a fost închis contul. Asta mi s-a întâmplat de 4-5 ori, timp în care am schimbat mail-uri și nr tel. Va mulțumesc mult anticipat. Sper sa reușesc pentru ca deja lucrez pe chb de câteva zile și nu am reușit sa setez metoda de plata.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”