Ce site-uri mai merg in 2018?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
cristina27434
Mesaje: 1
Membru din: 27 Ian 2018, 03:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna..am si eu o intrebare lucrez pe xlovecam de vreo 8 ani toate bune si frumoase dar de cateva luni nu mai am trafic am 0/0 la ore de trafic maxim...am tot zis ca isi revine ca doar exista si perioade proaste..
ce site-uri merg bine? as vrea sa intru pe un site care merge..ca nu am timp de teste acum ...tre sa fac bani
va multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

cristina27434 scrie: ce site-uri merg bine? as vrea sa intru pe un site care merge..ca nu am timp de teste acum ...tre sa fac bani
va multumesc


Cam toate merg si mentionez JAS f4f cams streamate bonga cb mfc si restul.
oricum trebuie sa faci teste, ca sa faci bani ai nevoie de experienta pe siteurile respective si asta nu o obtii decat lucrand, testand . Ai vechime si ar trebui sa stii, nu te astepta ca sa faci un cont si sa faci top.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Cata.Streamate
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 150
Membru din: 04 Ian 2016, 11:31
Has thanked: 30 times
Been thanked: 33 times
Contact:

cristina27434 scrie:buna..am si eu o intrebare lucrez pe xlovecam de vreo 8 ani toate bune si frumoase dar de cateva luni nu mai am trafic am 0/0 la ore de trafic maxim...am tot zis ca isi revine ca doar exista si perioade proaste..
ce site-uri merg bine? as vrea sa intru pe un site care merge..ca nu am timp de teste acum ...tre sa fac bani
va multumesc
Buna Cristina,

Eu sunt Catalina, reprezentant Streamate pe Europa.

Daca te gandesti sa dai o incercare la Streamate ma poti contacta direct pe skype: marianabogzoiu sau email: catalina@streamate.com.
Tin sa mentionez ca pentru orice model nou care vine la noi pe site, ofer un training de 1h30m maxim 2h in care dau toate detaliile necesare despre site ( plus tips&tricks ) asta pentru a face lucrurile mai usoare :).

Toate cele bune!
Catalina
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”