Bucharest Summit 2018

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
B-Summit
Mesaje: 26
Membru din: 19 Iul 2016, 12:48
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times
Contact:

Imagine
Buna ziua tututor,
Dorim sa anuntam cu mare entuziasm ca foarte curand vom deschide inregistrarile pentru editia a II-a a Bucharest Summit, dar inainte de asta dorim sa anuntam cateva schimbari ce au loc in echipa organizatorica a evenimentului.
Doi dintre fondatorii Bucharest Summit, Gabriel (Rich Girls Studios) și Doru (Best Studios) au decis să se retragă din organizarea celui mai așteptat festival din industria internațională a videochat-ului, desfășurat în Bucuresti, România.
Succesul de care s-a bucurat prima ediție a Bucharest Summit s-a datorat în egală măsură și celor doi fondatori, precum și echipei acestora cărora dorim să le mulțumim pentru aportul și implicarea de care au dat dovadă în organizarea festivalului.
Această decizie nu influențează în nicio măsură relațiile dintre noi ca parteneri și/sau colaboratori, dimpotrivă, suntem convinși că ne vom bucura de prezența și de experienta lor in domeniu, ca invitați sau speakeri în cadrul următoarelor ediții ale Bucharest Summit.
Le mulțumim și le urăm mult succes în proiectele pe care și le-au propus!
Summitul de la Bucuresti isi va pastra promisiunea initiala de la veni cu un eveniment care sa ridice standardele, sa aduca la Bucuresti mari nume din livecam, sa livreze un produs orientat catre profesionalism, calitate, business, inovatie si desigur si multa distractie. Surprizele nu vor lipsi,o sa venim cu multe concepte noi, locatii noi si activitati care sa faca diferenta. Markus si Alex Ardelean vor ramane in continuare fondatorii si ownerii evenimentului, ei fiind si initiatorii proiectului si vor duce toata ideea asta mai departe alaturi de echipele lor din care fac parte multi oameni profesionisti si dedicati.
Statement Rich Girls Studios & Best Studios:
„Bucharest Summit este pentru noi un proiect de suflet, un proiect pe care l-am văzut conturându-se treptat de la o idee frumoasă, la cel mai așteptat festival din industria internațională a videochat-ului. Ne mândrim cu faptul că am contribuit la fondarea și la organizarea festivalului și ne dorim să susținem în continuare acest demers prin participarea activă în cadrul edițiilor viitoare.
În acest moment, sute de oameni (staff și modele) se bazează pe noi, pe evoluția continuă a studiourilor noastre, de aceea avem o datorie morală față de ei să dezvoltăm proiectele ambițioase pe care le-am promis si pe care le vom dezvolta la standardul cel mai inalt cu care suntem deja obisnuiti.
Resursele limitate de timp si volumul ridicat al celorlalte proiecte de anvergura planificate si demarate nu ne mai permit sa ne ocupam de toate în egală masură (studiourile noastre, Bucharest Summit, proiectele incepute, atat cele profesionale cat si cele personale, familiile noastre) și pentru că mereu ne dorim să livrăm servicii excepționale, suntem nevoiți să renunțăm la anumite proiecte, chiar dacă ni le-am dorit și sunt foarte importante pentru noi. Acesta este și motivul pentru care am ales să ne retragem din organizarea Bucharest Summit.
Suntem alături de ceilalți doi organizatori, cărora le mulțumim și totodată le urăm succes în organizarea ediției din mai 2018.”
These users thanked the author B-Summit for the post (total 2):
Gloria Agency (18 Apr 2018, 23:06) • SAD^^EYES (04 Mai 2018, 00:13)
Bucharest Summit - 8-10 September 2020
The Largest European Business Event for Entertainment Industry, Suppliers and Affiliates.

https://bucharestsummit.com

SoulCams Models Studios wanted
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Salutare tuturor,

Ma intristeaza cumva faptul ca formula de 4 minti este acum doar din 2, dar nu ma ingrijoreaza absolut deloc acest aspect deoarece, cunoscandu-i personal atat pe Markus cat si pe Alex (desi mai putin pe cel din urma) sunt linistit... stiu ca evenimentul va fi cu siguranta deasupra celui anterior (care a fost superb). Din toti 4, toti sunteti profesionisti, nu vad niciun pericol la imaginea evenimentului sau orice altceva.

Va urez succes, rabdare, putere si tot ce-i bun, ramanand sa ne vedem la bsummit!

P.S. Daca e sa pot fi de folos cu ceva, you know how to reach me.
These users thanked the author theselby for the post:
SAD^^EYES (31 Mar 2018, 11:47)
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Moi is registered!
Ne vedem la Bucuresti!
These users thanked the author AlexandraGeorgia for the post:
SAD^^EYES (04 Mai 2018, 00:13)
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
B-Summit
Mesaje: 26
Membru din: 19 Iul 2016, 12:48
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times
Contact:

Imagine

Buna ziua tuturor,

Inregistrarile pentru Bucharest Summit 2018 s-au deschis si ca si anul trecut speram sa ne vedem acolo in numar cat mai mare.Pentru ca stim ca este un eveniment asteptat de toata lumea am decis sa deschidem posibilitatea de inregistrare inainte de Sarbatori si cu acesta ocazie uram tuturor Craciun Fericit si Sarbatori minunate alaturi de toti cei care conteaza!
Gazda evenimentul va fi ca si anul trecut Radisson Blu, dar vom aduce si multe alte locatii noi, elegante si cat mai potrivite pentru activitatile pe care le vom integra in agenda evenimentului nostru. De asemenea vom aduce o multime de surprize si concepte noi si va sfatuim sa urmariti site-ul nostru si paginile de social media pentru a fi la curent cu tot ce vom posta in newsfeed. Pentru a va inregistra puteti da click pe: http://bucharestsummit.com/registration
Participantii care fac parte din categoriile studiourilor, a modelelor sau a companiilor afliate se pot inregistra gratuit.
Pentru ca Bucharest Summit oferă oportunitatea de a evolua în afacere, de a face schimb de idei, de a afla cele mai noi abordări ale industriei de livecam si, de ce nu, de a te simti bine in propria ta lume de afaceri,prezenta la Bucharest Summit este un must!
Pentru orice informatie ne puteti contacta la office@bucharestsummit.com

Craciun fericit si un An Nou Minunat !
These users thanked the author B-Summit for the post:
SAD^^EYES (04 Mai 2018, 00:13)
Bucharest Summit - 8-10 September 2020
The Largest European Business Event for Entertainment Industry, Suppliers and Affiliates.

https://bucharestsummit.com

Avatar utilizator
AC-studio
Mesaje: 2
Membru din: 05 Noi 2017, 19:12
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ma ofer ca fotograf pentru eveniment daca este nevoie :D
These users thanked the author AC-studio for the post:
SAD^^EYES (04 Mai 2018, 00:13)
Avatar utilizator
B-Summit
Mesaje: 26
Membru din: 19 Iul 2016, 12:48
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times
Contact:

Imagine

Nominalizarile pentru Bucharest Summit Awards Gala sunt acum deschise. Nu pierde ocazia de a-ti vedea preferatii in prima linie spre decernarea premiilor mult asteptate. Bucharest Summit si-a facut deja un nume prin sistemul unic de votare, unde un juriu atent ales, va decide cine este cel mai bun dintre cei mai buni. Nominalizeaza acum: https://bucharestsummit-awards.com/
Bucharest Summit - 8-10 September 2020
The Largest European Business Event for Entertainment Industry, Suppliers and Affiliates.

https://bucharestsummit.com

Avatar utilizator
B-Summit
Mesaje: 26
Membru din: 19 Iul 2016, 12:48
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times
Contact:

Imagine


Au mai ramas 47 de zile pana la startul Bucharest Summit 2018. In cadrul evenimentului va avea loc si a doua editie de Bucharest Summit Awards, singura gala din industrie cu un juriu desemnat. Prima faza a nominalizarilor s-a incheiat. Au fost afisate cele mai votate 8 nume pentru toate categoriile si timp de o luna cei mai populari vor fi votati pentru a ramane in grupurile de 4 finalisti, ce vor ajunge pe masa juriului. Felicitari celor care sunt nominalizati si mult success! Va puteti vota favoritii https://bucharestsummit-awards.com

Nu ratati Bucharest Summit 2018! Evenimentul are loc intre 22-25 mai, eveniment care a reusit dupa doar o prima editie sa castige premiul pentru cel mai bun eveniment din industrie de 3 ori. Si anul acesta va asteptam cu multe surprize, seminarii de foarte buna calitate, activitati deosebite si petreceri de exceptie.Va puteti inregistra aici: https://bucharestsummit.com/registration.
Ne puteti contacta la office[at]bucharestsummit.com
These users thanked the author B-Summit for the post:
SAD^^EYES (04 Apr 2018, 20:36)
Bucharest Summit - 8-10 September 2020
The Largest European Business Event for Entertainment Industry, Suppliers and Affiliates.

https://bucharestsummit.com

Avatar utilizator
B-Summit
Mesaje: 26
Membru din: 19 Iul 2016, 12:48
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times
Contact:

Imagine

Anul acesta ne-am dorit ca Bucharest Summit sa aduca in scena si o mica competitie, astfel ca pentru toate modele independente care se inregistreaza pana pe 30 aprilie, punem la bataie 2 invitatii duble pentru Awards Gala.

De asemenea ne-am dori sa va aducem aminte si faptul ca toti participantii la Seminarii si Prezentarile Companiilor intra automat in concursurile dedicate acestora si pot castiga premiile propuse de catre sponsori (operatii estetice, transformare de look, telefoane de ultima generatie, laptopuri, camere video, jucarii si multe alte surprize).

Speram ca editia de anul trecut ramane in memoria voastra, iar emotia din spatele amintirii aduce cate un zambet pe fetele voastre si speram ca si anul acesta ne vom ridica la nivelul asteptarilor cu o noua editie de neuitat.

Va puteti inregistra aici: https://bucharestsummit.com/registration/free

Daca aveti nevoie de mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati.
These users thanked the author B-Summit for the post:
SAD^^EYES (13 Apr 2018, 06:29)
Bucharest Summit - 8-10 September 2020
The Largest European Business Event for Entertainment Industry, Suppliers and Affiliates.

https://bucharestsummit.com

theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Salutare,

Nu am verificat de mult timp site-ul bsummit sa vad lista de participanti din cauza unor probleme personale.
Dar am reusit astazi, si sunt placut surprins sa vad inregistrati peste 1100 de participanti.

Felicitari maxime ;)

Din ce am vazut in agenda bsummit... cam subtirel la partea informativa... am numarat 6 seminarii si 10 prezentari ale site-urilor. Poate-s eu putin sceptic, dar sunt de parere ca inca avem multe de invatat in acest domeniu, mai ales acum, cand concurenta este atat de mare :)
Adica... vad 250 modele independente inregistrate.... or fi venind sa invete ceva... ca la cat sunt de multe, sigur nu o fi vreun alt motiv.
De asemeni, tot vreo 250 modele din studiouri am numarat.

Banui ca nu e prea tarziu sa mai elaborati vreo cateva seminarii in cadrul evenimentului. Repet, sunt inregistrate 500 de modele (250 din studio, 250 independente). Mi-e greu sa cred ca vor veni atatea modele doar pt mancare si bautura.
#inresttoatebune (vb distinsului Mircea :D)
These users thanked the author theselby for the post (total 2):
SAD^^EYES (04 Mai 2018, 00:13) • United Studios (31 Ian 2019, 14:44)
Avatar utilizator
B-Summit
Mesaje: 26
Membru din: 19 Iul 2016, 12:48
Has thanked: 0
Been thanked: 10 times
Contact:

Consideram ca orice feedback este important, astfel ca multumim pentru cele enumerate. In acest an ca si anul trecut, s-a depus un efort foarte mare pentru a putea aduce, in cadrul evenimentului Bucharest Summit, un numar atat de mare de modele independente si nu numai. Cu aceasta ocazie dorim sa le oferim multumiri pentru faptul ca au raspuns efortului nostru, si s-au inregistrat pentru a doua editie.

In cadrul Bucharest Summit conceptul este usor diferit, mai exact acesta opteaza de fiecare data pentru un numar mai mic de seminarii unde se poate oferi informatie de cea mai buna calitate. De altfel in cadrul seminariilor noastre, ne dorim ca si anul trecut o audienta intre 200 si 250 de persoane, tocmai datorita speaker-ilor de calibru mare si a tuturor informatiilor care aduc de fiecare data ceva nou, autentic si de calitate. Am pregatit cu foarte mare atentie fiecare seminar si am antrenat in acest scop speakeri de foarte buna calitate si din respect pentru ei si pentru participanti alegem sa nu avem foarte multe seminarii cu 5-10 oameni in sala.

Invitam pe aceasta cale sa se participe la seminariile si prezentarile companiilor, unde pe langa faptul ca informatia va fi intotdeauna interesanta, se vor oferi si numeroase premii prin tombolele organizate.
These users thanked the author B-Summit for the post (total 2):
SAD^^EYES (04 Mai 2018, 00:13) • theselby (05 Mai 2018, 05:36)
Bucharest Summit - 8-10 September 2020
The Largest European Business Event for Entertainment Industry, Suppliers and Affiliates.

https://bucharestsummit.com

Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

I wanna take this chance to thank to the organizers for an unforgettable experience.
Bucharest Summit has proved to be a trend setter from its first edition and it couldn't be better!
I need to thank them for giving me the opportunity to be a part of this fantastic event and also for the opportunity of being a member of the jury for Bucharest Summit Awards.
A huge thank you goes out to everyone who supported me throughout this journey, from my early days of being a cam model to this day when I had the chance to accept my second award as Businesswoman of the Year.
Thank YOU!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”