Pareri despre suportul oferit de Livejasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
LadyEvil
Mesaje: 3
Membru din: 17 Iun 2017, 17:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu vreau sa fiu sadica.....Dar LiveJasmin - premiul pentru cel mai bun LiveSupport.......Am avut niste dificultati cu un cont pe LiveJasmin, nu era vizibil nici pe LiveJasmin, nici pe site-uri affiliate , desi de la host nu era nici o problema tehnica . Au verificat si ei performantele pc-ului , ale conexiunii de internet, ale camerei web....si nu au gasit nici o explicatie logica. Am stat timp de cateva zile, cate doua ore cu support-ul incercand sa remediez problema.....Problema pe care ei nu o intelegeau , practic ei nu pricepeau ca amaratul de model nu se putea gasii la cautare
Motiv pentru bad rating la video : modelul nu are pat in camera .........pe bune ?
Despre ce vorbim aici ?
Ti se spune sa mergi la Model Support cu o problema , cei de la Model Support te transfera la Tech Support, le spui problema, te transfera la model support ...........

Cod: Selectaţi tot

winxpfather: Am creat topic separat pentru ca in topicul in care ai postat e offtopic.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Ca suportul nu este perfect.. este bine stiut. Premiul a fost dat pentru cel mai bun suport din cele existente pe piata... Daca stau sa analizez suportul de la fiecare site in parte jasmin este la ani lumina in fata...
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Smart scrie:Daca stau sa analizez suportul de la fiecare site in parte jasmin este la ani lumina in fata...
Total de acord :)

(Later edit: e mult mai bun decat marea majoritate a site-urilor, paote peste 80% din ele. Dar de dragul de a fi corect, exista macar 1-2 site-uri care au suport bun)
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Am si eu 3 intrebari:

1. ce site ofera suport 24/7 pe chat, real-time?
2. ce site ofera un suport care te ajuta cu reglarea setarilor camerei daca ai nevoie?
3. ce site ofera un suport care iti raspunde inclusiv la intrebari "comerciale" si incearca sa iti ofere solutii cum sa faci mai multi bani (poate nu mereu cele mai pertinente, dar macar incearca)?

Daca un nume se regaseste la toate cele 3 intrebari, atunci merita premiu inaintea LiveJasmin ...
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”