$25000 in doar o noapte pe JASMIN!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Ma gandesc de cateva ore daca este ok ce fac eu acum sau nu... Azi noapte eram pe drum spre casa si am ajus pana la urma tot la studio ca sa sustin personal un model. Imi aduc aminte seminarul de la Bucharest Summit unde s-a discutat printre altele pe topicul situri-lor FREEMIUM vs. PREMIUM. Nu conteaza cui s-a intamplat, conteaza doar ca s-a intamplat cuiva. Am avut si eu castiguri remarcabile din tipsuri pe Jasmin dar nu la nivelul acesta. In orice caz va tin la curent pana la sfarsitul perioadei, sunt foarte curioasa ce se va intampla in continuare...Postez acest lucru pentru ca simt ca trebuie sa-l sharuisec cu aceasta comunitate si mai ales cu cei care nu mai cred in siturile premium. Deci totul este posibil oriunde. Un weekend placut va doresc tuturor!

Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Inca o data felicitari Lourdes! 25000$ in 20 ore e o mare performanta. Multumim ca o impartasesti cu noi, ne arati ca se poate si ne motivezi.

PS: Din experienta posturilor motivationale din trecut stiu ca sunt sensibile. Apar tot felul de comentarii stupide. Voi fi foarte atent si voi modera cu foarte mare atentie. Nu voi lasa hateri sa comenteze munca unui om care ne face onoarea sa impartaseasca frumosul. Asta e post pentru cei ce cauta surse noi de inspiratie, nu pentru cei ce nu cred ca maine va rasari soarele din nou.

Bravo si la cat mai mare!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Felicitări modelului, mentorului, echipei!
Felicitări pentru modestie, aş veni cu o rectificare: nu este întâmplare. Întâmplare ar fi fost la mine. Este consecința naturală a tuturor eforturilor depuse, răsplata unor sacrificii. Jos pălăria!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Felicitari Lou si fetei as well:):*

De altfel sper ca modelul respectiv sa constientizeze efortul din spatele unui model de succes.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ladyinblack21
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Mar 2015, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Omfg,felicitaari!!! As spune multe dar nu.mi gasesc cuvintele,wow.speachless.
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Multumesc mult pentru cuvintele voastre frumoase!!! Ideea era ca toti cei care muncesc si se implica cu adevarat sa creada pana la capat in telurile lor. Stiti voi, atrageti tot ceea ce ganditi...Marius sper ca nu ai avut mult de moderat :) Daca da, imi cer scuze ca te-am pus la treaba in weekend ;)

O zi frumoasa in continuare!
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna la toata lumea,

// Nu conteaza cui s-a intamplat //
Chiar ma intrebam, e un ex dat la summit? E un model de la studio sau independent? I-a facut cu un singur membru sau mai multi?
Chiar asa nu conteaza, bine ca e un exemplu real.
Parerea mea e ca un membru s a indragosit de ea ( nu toti fac asta? ...nu la nivelul acesta) si cu siguranta omu vrea o relatie adevarata, casnicie. E sigur ca ea e aleasa si an o vrea pe ea . Si bineinteles ca are si bani, ce e pt el 25000 $
Bine, nu vreau sa demosntrez prin presupunerea mea ca e noroc. Ca sa ajunga s-o vada ac membru (sau membri) fata a avut vizibilitate. Iar ca sa ai vizibilitate pe oricare site tb sa fii bunsa sau chair f buna.
Daca esti pe pagina 4 o sa te vada p......a spataru.
Clar ca fata e f buna, munca multa proprie in primul rand ! Respectare prorgam, respect pt viata ei etc etc si apoi dc intr adevar e de al studio munca echipei, promovare, conditii super bune, atmosfera super ok

Cu bine, Ana
Eu cred in aceste exemple. Cand lucram part time de acasa am stat cu un membru 1 ora si ceva in pvt din care au rezultat 200$. Dar a fost singurul meu ex, omu asa cum mi a zis intra rar (l am urmarit se loga odata la 4 - 5 luni) pt ca el era casatorit si relatiile lui extraconjugale si fanteziile le facea in viata reala nu pe net.
De ac cred ca cei care se indragostesc si au finante vor modelul respectiv sa fie femeia vietii lor .............
Avatar utilizator
TheUnderDog
Mesaje: 39
Membru din: 21 Mar 2015, 13:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Super mega ultra felicitari echipei ce a reusit aceasta performanta!!
Oricum, daca s-ar fi auzit ca zvon, fara sa se stie apartenenta modelului, presupun ca toti ar fi banuit cine este vinovatul...logic ca lourdes studio , cine era pe locul 1 cand intra online? Evident ca Lourdes, se si stia de dinainte! Din pacate nu te cunosc personal, desi mi-am dorit foarte mult, dar eram fascinata mereu cand aveai activitate LJ (desi maxim 10 minute adunat te-am prin in free) iar modelele de la Lourdes Studio le cunosteam de la o posta dupa machiajul impecabil si acel "demeanor".

Cat pentru Ana333, e foarte posibil sa gresesc si sa spun o prostie, dar la ce am observat de la distanta(referitor la stilul Lourdes), ma indoiesc ca e vorba de casatorie si nevasta si tot asa, cat despre un draining excelent executat , mie asta imi spune suma combinata cu stilul observat de mine. Ca sa atragi asa un membru si sa tips-uiasca atat, e incredibil de dificil, mai ales ca nu e ca si cum il atragi in mod activ de la inceput, e o combinatie de muuuuulti factori. Repet, e foarte posibil sa gresesc.

Oricum, imi imaginez ce emotii avea fata aia si presupun ca trebuia sa nu schiteze nici o urma de incantare si fericire in timp de primea tipsurile, maxim o satisfactie moderata (daca am presupus corect mai sus). Sunt sigura ca in momentul in care a inchis soft-ul a putut sa isi lase sentimentele libereee si sa chiuie, sa imbratiseze pe toata lumea si sa se simta speciala, intr-un mediu special.

Bravoooo, mai vrem,mai vrem!!!
AlejandraSc
Mesaje: 7
Membru din: 26 Ian 2017, 19:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cu siguranta cel mai mare tips in istoria jasminului :)
felicitari , foarte tare!
ladyinblack21
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Mar 2015, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ana,esti pe langa rau....in primul rand aia sunt bani din surprize,aka tips:) in al 2lea rand ,nu a dat cineva 25k,ci astia sunt banii ramasi modelului la un anumit procent(la suma asta si pe jasm inseamna 60% din cat a cheltuit membru/membrii) .in al 3lea rand,nu DOAR indragosteala aduce big money pe site,sunt SI muulte alte modalitati prin care membrul da huge tips,ana ana,mai documenteaza.te,mai ales inainte sa sustii ca poti ":sfatuii" si alte modele:)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Mai dar nu stiti nimic,Vasile vroia sa o ia de nevasta sa-i traga vreo 4 plozi si sa traiasca fericiti pana la adanci batraneti..cat mai adanci AMIN:)))))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Este posibil ASA CEVA?

DA ! SI NU CONTEST ACEST LUCRU, in primul rand vreau sa felicit echipa si anume Lourdes Studio - niste oameni deosebiti in prezenta carora am avut placerea sa petrec cateva zile / nopti minunate la bucharest summit.

O suma de acest gen se obtine avand calitatile necesare, cunostinte si munca titanica, dar si satisfactia care vine dupa este pe masura efortului depus

Lou / Alex multumesc ca ati impartasit cu noi aceasta realizare, chiar daca vor fi persoane carcotase
EU CRED - si alte persoane ca mine cred si va felicita pt tot ce ati realizat.

Cam asa se face treaba :) BRAVO MAI VREM!

Sunteti un exemplu pentru mine.
Adrian

P.S. Abia acum am vazut topicul - dar ii voi acorda o atentie sporita sa nu apara hateri in zona, comentariile negative nu se vor accepta este un topic pentru stimulare.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Foarte frumos, cuvintele sunt de prisos! Motivant pentru cei ce vor intr-adevar sa evolueze, sa faca performanta, sa se diferentieze de multime!

Felicitari si succes in continuare, Lourdes Studio! :)

(Sunt de pe telefon si se pare ca nu-mi permite cu diacritice :).)
Salutând nemurirea printre muritori...
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari modelului. Nu cred ca am zis.O sa am mai mare grija cand scriu ceva. Eu sunt la inceput pe full time nu pot da eu mare sfaturi. Am ajutat cu ce am putut din experienta part time de 1 an jumate.Stiu cazuri de la un prieten apropiat de o tipa care s a casatorit cu un membru care timp de 1 an cheltuia mult cu ea.La inc au avut o relatie el a venit in buc.Dupa inca 1 an s au casatorit. Mai stiu de la un patron de studio mic
Sotia lui dupa ce a divortat de el s a maritat cu un membru care de 2 ani cheltuia cu ea mult. Deci eu nu m am referit ca sunt tipsuri care o obliga la o casnicie. Omul spera si incearca. Si cum altfel decat cheltuind cu ea .Are o speranta mai ales dc ea i a zis ca e single. In fine felicitari
Pt noi toti e un ex bun. Nu te obliga la nimic un tips mare .Oricum oferi timp de calitate.Poate nici nu spera nimic membru poate i a rasplatit munca.s a simtit bine.Doar modelul stie. Dc se considera nepotrivite postarile mele sa se stearga. Multi citesc forumul iau info utile dar nu scriu nimic desi au experienta de ani de zile. Bun dc postarile mele supara nici eu nu mai scriu
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Damn , Lourdes !
Se putea sa ne lasi tu , cu gandurile noastre ?! :lol:

Acum am vazut topicul ...


Oamenii - de obicei , cand raman socati de o veste /o stire - se adapteaza si mimeaza perfect : atasamentul /bucuria /tristetea/ indiferenta - dupa caz :) . Eu recunosc : le am pe toate patru !Lol

Cand Einstein le-a povestit la o bere - si asta se intampla pe la 1916 ! - unor apropiati , ca (sintetitez foarte pe scurt ) - lumina , in prezenta gravitatiei se poate dilata ...ei bine , acei oameni au crezut initial ca i se trage de la prea multa bere .

Fabulos - cred ca asta este cuvantul cel mai potrivit !

In definitiv - dintr-un cyborg ( care a avut peste 20 ore de prv nonstop pe LJ ! ) - nu ne puteam astepta sa se nasca un om normal , ci tot un ....cyborg !! :lol:

.......................................................................................................................


P.S Offtopic
Ana33@ ? Cred ca s-a facut o regretabila confuzie , cel mai probabil din graba /neatentie . Userul ladyinblack@ , sigur a vrut sa faca referire la ana22@ - si nu la tine - ana22@ - era cu datul ( sfaturilor ) ... :wink: Treci peste , Ana33@ . Apropo , bine ai venit pe forum ! :wink:
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

googlefun scrie:Damn , Lourdes !
Se putea sa ne lasi tu , cu gandurile noastre ?! :lol:

Acum am vazut topicul ...


Oamenii - de obicei , cand raman socati de o veste /o stire - se adapteaza si mimeaza perfect : atasamentul /bucuria /tristetea/ indiferenta - dupa caz :) . Eu recunosc : le am pe toate patru !Lol

Cand Einstein le-a povestit la o bere - si asta se intampla pe la 1916 ! - unor apropiati , ca (sintetitez foarte pe scurt ) - lumina , in prezenta gravitatiei se poate dilata ...ei bine , acei oameni au crezut initial ca i se trage de la prea multa bere .

Fabulos - cred ca asta este cuvantul cel mai potrivit !



In definitiv - dintr-un cyborg ( care a avut peste 20 ore de prv nonstop pe LJ ! ) - nu ne puteam astepta sa se nasca un om normal , ci tot un ....cyborg !! :lol:

.......................................................................................................................


P.S Offtopic
Ana33@ ? Cred ca s-a facut o regretabila confuzie , cel mai probabil din graba /neatentie . Userul ladyinblack@ , sigur a vrut sa faca referire la ana22@ - si nu la tine - ana22@ - era cu datul ( sfaturilor ) ... :wink: Treci peste , Ana33@ . Apropo , bine ai venit pe forum ! :wink:

Neata!

Google esti un dragut ca deobicei:) mi-ar fi placut sa ne cunoastem personal la Summit! Poate data viitoare, ce zici?

O zi frumoasa, Lou
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

TheUnderDog scrie:Super mega ultra felicitari echipei ce a reusit aceasta performanta!!
Oricum, daca s-ar fi auzit ca zvon, fara sa se stie apartenenta modelului, presupun ca toti ar fi banuit cine este vinovatul...logic ca lourdes studio , cine era pe locul 1 cand intra online? Evident ca Lourdes, se si stia de dinainte! Din pacate nu te cunosc personal, desi mi-am dorit foarte mult, dar eram fascinata mereu cand aveai activitate LJ (desi maxim 10 minute adunat te-am prin in free) iar modelele de la Lourdes Studio le cunosteam de la o posta dupa machiajul impecabil si acel "demeanor".

Cat pentru Ana333, e foarte posibil sa gresesc si sa spun o prostie, dar la ce am observat de la distanta(referitor la stilul Lourdes), ma indoiesc ca e vorba de casatorie si nevasta si tot asa, cat despre un draining excelent executat , mie asta imi spune suma combinata cu stilul observat de mine. Ca sa atragi asa un membru si sa tips-uiasca atat, e incredibil de dificil, mai ales ca nu e ca si cum il atragi in mod activ de la inceput, e o combinatie de muuuuulti factori. Repet, e foarte posibil sa gresesc.

Oricum, imi imaginez ce emotii avea fata aia si presupun ca trebuia sa nu schiteze nici o urma de incantare si fericire in timp de primea tipsurile, maxim o satisfactie moderata (daca am presupus corect mai sus). Sunt sigura ca in momentul in care a inchis soft-ul a putut sa isi lase sentimentele libereee si sa chiuie, sa imbratiseze pe toata lumea si sa se simta speciala, intr-un mediu special.

Bravoooo, mai vrem,mai vrem!!!
Multumesc mult pentru aprecieri si pentru cuvintele frumoase underdog! Daca vrei sa ma cunosti personal cum ai spus esti bine venita oricand! Trebuie sa recunosc ca ultima ta fraza mi-a provocat cateva lacrimi in ochi...cine ma cunoaste intre timp, stie ca pot sa reactionez destul de sensibil la astfel de lucruri. O zi frumoasa!
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Wow woow si wow in acest momente sunt mandru ca sunt roman :)Felicitari tie si echipei tale si mai ales modelului :)
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Lourdes .... Pana la Bucharest summit cand te-am vazut "in carne si oase" am crezut sincer ca esti un robotel construit la perfectie pt domeniul nostru ... Chiar si de la distanta ( tu pe scena , eu in public ) emanai Umanitate,Cadura pentru cei apropiati tie , Forta in realizarea lucrurilor pe care ti le propui ..... Cand ai pus postarea asta m-am intrebat inca odata daca modelele care colaboreaza cu tine sunt constiente de ce basculanta cu noroc le-a lovit cand au luat decizia "sa te urmeze" ....cu maxim de felicitari si pentru model eu iti mai zic odata BRAVO tie pentru Omul care esti ..legea atractiei functioneaza si uite ca sub forma unui/unor huge tips universul ti-a recunoscut inca odata bunatatea si meritele
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times



Nu m-am putut abtine,
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Lourdes
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 115
Membru din: 12 Noi 2012, 09:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Multumesc frumos Cobra si Eldiablo. Ma simt foarte coplesita de cuvintele voastre frumoase! Va doresc si voua, si nu numai voua, tot succesul din lume!!! Adi, esti un nebun! I'll show you the money :)))))

O zi superba tuturor,

Lou
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

LourdesStudio scrie:Adi, esti un nebun! I'll show you the money :)))))

O zi superba tuturor,

Lou
Doamne ajuta, I'll show you the money suna minunat!

p.s. bine ca nu imi arati gradina :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”