BucharestCams Event

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Gabi felicitari pentru event.
Din punctul meu de vedere, industria evolueaza si evolueaza in bine.Chiar imi aduceam aminte cu mare placere cu Ionut, cum prin 2005 am facut o intalnire( si eu cred ca a fost si prima de acest gen) intre studiouri. Si uitandu-ma in spate, realizez cat de mult s-au schimbat lucrurile acum, in bine.
In linii mari sunt de acord cu tot ce s-a spus mai sus cu mici completari:

@Sebi- tu esti poet :) eu mereu am admirat dorinta ta de a salva planeta, mereu am admirat bunatatea de care tu dai dovada, sinceritatea si onestitatea ta iesite din comun, insa trebuie sa intelegi ca esti in minoritate si in minoritate grava. Eu mai cunosc maxim o persoana, la toata aceasta intalnire, care a venit DOAR din convingerea si dorinta sa ajute industria. Restul (AM) au venit sa faca act de prezenta, au venit sa culeaga informatii,au venit sa faca PR, au venit in interes propriu. Evident ca daca au putut sa ajute cu un sfat au facut-o(majoritatea din ei) . Eu iti inteleg altruismul insa din pacate e destul de rar, in zilele noastre.
Gandeste-te se apropie craciunul, unii sa grabesc sa impodobeasca studiourile, altii sa faca pungile de cadouri pt casele de copiii....
@Smart eu nu stiu ce consideri tu MARE. Marimea nu este data doar de numarul de modele. Uite spre exemplu tu cu cel mai bun model al tau, sunt convins ca faci cat nu fac multi altii prezenti acolo, cu tot studioul lor la un loc. Un alt exemplu conculdent e studio20, care cu doar 50 de modele, care le au in studiourile din Bucuresti si un pr de calitate, a reusit sa monopolizeze toate premiile din industrie.
Apoi mai e un aspect,gandeste-te ca tu la modulul de legalitate, le-ai dat informatii, cat nu au fost capabili sa le dea o contabila, doi avocati si un consultant de marca.
Au fost oameni care dupa acel modul de legalitate au venit sa imi multumeasca, spunandu-mi '' Markus, in acest modul am primit mai multa informatie si am invatat mai multe de la tine si de la Smart fata de informatile primite de acei oameni pregatiti bine''

Eu am invatat foarte multe de la acest eveniment (ma refer la chestiuni de organizare), fapt pt care chiar ii multumesc lui Gabi si il felicit , pt reusita lui. Am toata convingerea ca la anul o sa fie de doua ori mai multa lume la acest eveniment, multumita reusitei.
http://www.prostudio.ro
markus@prostudio.ro
MARKUS
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Charm Group
Mesaje: 33
Membru din: 02 Iun 2014, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Salut tuturor si jos palaria, Gabi!

Ai facut o conferinta/summit din "nimic". Cand spun "nimic", nu ma refer la scopul evenimentului care era si este unul nobil si justificabil; ma refer la acele zeci\sute de studiouri din Bucuresti care, spun ei, isi doresc sa cunoasta reprezentanti ai site-urilor si sa isi dezvolte afacerea si sa aiba sustinere ("intrare") pentru a primi mai multa informatie ("mura'n gura") si cu toate acestea nu le-am prea vazut. Poate ca au fost prezente si gresesc. Felicitari celor ce au fost acolo, mari mici, mijlocii, rotunzi, patrati, etc.

M-as fi bucurat teribil pentru acest eveniment daca ar fi venit mai multe studiouri.

Feedback:
As pune cabinele de discutii individuale "in drum". Sa se impiedice toti de ele inainte de a intra iesi din cladire.
As alege mancare mai "romaneasca".
As fi mai strict cu orele si prezentarile.
As fi setat ore pentru discutiile individuale.
As fi echilibrat importanta zilelor dpdv al prezentarilor.

Eu ma bucur ca tu ai raspuns necesitatilor pietei si ma bucur ca partenerii de la Cam Sites au mai respirat niste aer bucurestean, tot inainte!

Cu drag,
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Gabriel , iti salut si public initiativa , asa cum am facut lucruri si pe privat .
Sa critici este foarte usor , si stiu asta foarte bine pe propria piele . Oamenii au asteptari foarte mari , indiferent de nivelul la care se afla , si este foarte greu sa multumesti pe absolut toata lumea . Nu sunt foarte multe lucrurile la care trebuie sa lucrezi mai atent , si cu siguranta le-ai remarcat deja , asteptam cu interes ce se va intampla mai departe in Aprilie sau atunci cand vei avea urmatorul eveniment .

In primul rand , si asta e singura chestie pe care o spun public , cred ca trebuie o definitie mai clara a scopului acestui eveniment , pentru ca scopul declarat (pentru studiouri noi) nu a semanat deloc cu realitatea . Orice eveniment va starni interes , indiferent de cine il va organiza si in ce conditii , dar constructia pe termen lung , si implicit succesul pe termen lung , se bazeaza pe alte elemente .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Felicitari pentru eveniment, ne-a placut foarte mult si speram sa se repede. Pana anul viitor vei avea timp sa il definesti, sa il structurezi si sa corectezi problemele de anul asta.

Ne bucuram ca suntem atat de atent urmariti de alte studiouri, desi credem in vorba romaneasca "Câinele moare de drum lung şi prostul de grija altuia." Am prefera totusi sa o faca fara a ne mai hartui modelele pe situri, fara a le agata pe Facebook pe ele si oamenii din echipa de suport, dupa fiecare eveniment la care suntem prezenti si fara a incerca sa le recruteze sau, daca tot nu merge cu recrutarea, fara a le mai invita la un "jacuzzi".
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mi-a placut la eveniment. Mie imi place cu baietii. Dar cum a remarcat toata lumea si probabil i-au si dat lui Gabi recenzii, trebuie conturat mai bine proiectul ca sa stie de exemplu si Livejasminul cu ce nivel de prezentare sa vina, ca absolut toti din cei prezenti stiau unde e butonul de help. Sincer cred ca indiferent de situatie nu cred ca e oportuna o astfel de abordare. Dar Jasmin e Jasmin, sunt deosebiti.

Cred ca mult, dar mult mai interesant ar fi fost ca nivelul discutiilor sa fie ca acela de la seminarul de fotografie. Sa-l fi ascultat pe @Smart cat de coerent, logic si real a pus problema. Poate intelegeau atunci cand vedeau ca toti gandim la fel visa vis de multele "chestii" cu care ne confruntam toti, ca ar fi in interesul tuturor ca macar sa ne asculte mai cu atentie. Si poate nu ar mai creste Bonga asa tare...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
beyou-studio
Mesaje: 21
Membru din: 04 Ian 2014, 10:52
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

felicitari Gaby stiu ca este tarziu dar mai bine mai tarziu decat deloc :lol: oricum ti am spus-o si personal .
acesta a fost primul eveniment de genul la care am participat si credem noi ca ne-am atins scopurile acum vedem ce se intampla pe parcurs .
nu am reusit sa ajungem in prima zi ( tu gaby intelegi mai bine :mrgreen: ) si imi pare foarte rau ca am pierdut partea cu legalitatea pentru ca mi se pare ca imi scapa ceva si trebuie sa platesc MUUULT prea multe impozite la banii pe care ii primim in tara dar asta este mi-o asum si data viitoare incerc sa ma organizez mai bine pentru bunul mers al afaceri , oricum abia asteptam urmatorul eveniment din aprilie !! nu am vazut nici un minus nici nu am mers la eveniment pentru a deveni un critic mai apoi . inca odata felicitari si ma bucur pentru ca ti-a reusit acest proiect pe care il aveai de foarte mult timp in minte .
numai bine si spor la toata lumea !!!
belive in
yourself


http://www.beyou-studio.ro/
eska89
Mesaje: 20
Membru din: 17 Noi 2016, 00:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare si BRAVO!!! in sfarsit un eveniment de amploare pe domeniu in Bucuresti. Cred ca toata lumea avea de nevoie de asta, studiouri sau modele independente etc.
Inca o data va felicit pentru initiativa, ne vedem acolo!
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Buna seara,


A trecut o luna de la modestul eveniment.

Asa ca incep cu pasi mici sa il fac pe urmatorul DAR tinand cont de feedback-ul vostru.

O sa raspund pe rand in mod corespunzator la fiecare feedback, pentru care va multumesc!

Nu stiu daca termin in seara asta.. e in functie de timp.. si daca nu pica netu pe nicaieri :)

Ms.
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

theselby scrie:.. deranjante au fost doar decalajele de la un seminar la altul, intrucat nu a fost (cred) un moderator care sa coordoneze multimea.
Da, asa este.
theselby scrie:.. se simte faptul ca evenimentul nu a fost hostat intr-un hotel (sau ma rog, cu cazare foarte aproape). Cand evenimentul e intr-un hotel, isi permite aproximativ oricine sa se intinda la discutii, sa coboare jos din camera sa mai vada ce se intampla, daca mai e cineva up sau nu, etc.
Iau in calcul si un hotel, am gasit oferta buna la iaki si la radisson blu :)
theselby scrie:.. apreciez foarte mult adevaratele intentii ale evenimentului si anume: aducerea de oameni noi din industrie in fata site-urilor, pe premisa ca s-au ferit de evenimentele mari din cauza ca se auto-considera mici (incepatori).
Oameni noi au fost dar si-au vazut interesul, au mai stat la o tigara si au plecat, chiar m-au anuntat ploiticos ca pleaca..
theselby scrie: Site-urile se asteptau sa fie fetze noi, si-au pregatit seminariile de asa natura, dar audienta la care se asteptau ei nu prea a fost ce trebuia sa fie.
Lista de participanti a fost publica.
In privat au fost, s-au intalnit cu cine trebuia sa se intalneasca.
In sala de conferinta nu au stat prea mult, poate era prea mica si na.. claustrofobie.. una alta..
theselby scrie: Si in al 3lea rand, se simte ca nu e bine sa fie hostat direct in orasul unde targhetezi multimea. Ce s-a intamplat (din ce-am observat eu). Cei locali de acolo au venit doar 1-2 ore fix la seminarul pe care ii interesa si in rest au disparut. De ce? Fiindca e simplu... de ce sa stea sa socializeze sa mai afle una alta cand e atat de simplu sa se intoarca in studio (sau unde o fi avand treaba) si sa nu-i pese de ce se intampla. Pe principiul "ma duc si eu o jumatate de ora cat sa iau pulsul si apoi imi vad de treaba".
Asa este dar e un risc sa nu vina deloc cand e prea departe de casa, acum tot au venit la o tigara.
theselby scrie: Eu personal te felicit ca ai reusit sa duci evenimentul la un bun sfarsit.
Multumesc frumos, Sebi!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

SAD^^EYES scrie:Salut tuturor, multumim Gabi pentru eveniment
Multumesc frumos, Ionut!
SAD^^EYES scrie:Nu stiu daca a fost optim, ca doua siteuri gigant sa aiba seminariile in aceeasi zi, posibil ca acest aspect sa fi influentat prezenta mai redusa a doua zi.
Clar nu a fost :)
SAD^^EYES scrie: Plimbatul pe ploaie dintr-o cladire in alta, chiar daca erau lipite, chiar daca erau sub 100 de m de mers pe jos, cred ca este mai bine sa fie cumva in aceeasi incinta sa nu fi nevoit sa ocolesti cladirea. Iar, pe mine nu m-a deranjat aspectul dar erau multe reprezentante ale sexului frumos, imbracate destul de sumar etc..(oricum nu aveai cum sa controlezi ploaia, frigul, natura etc, in alte conditii, probabil nici acest aspect nu ar fi contat)
Asa este, data viitoare ori hotel ori altfel aranjat..
SAD^^EYES scrie: Am auzit ceva de mancare putina, ceva mai multa poate nu ar strica pentru gurmanzi, personal nu m-am atins, sunt la perioada de fasting. Oricum erau restaurante foarte aprope.
Asa este si imi cer scuze, oamenii nu au respectat contractul.. eu m-am inteles altfel cu ei.
SAD^^EYES scrie: Cateva cartuse de tigari, nu ar fi stricat sa fie acolo :) (glumesc)
:) Pun pe lista!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

WebModelMedia scrie:Eu am o singura recomandare, la urmatorul event organizatorii sa vorbeasca din timp cu speakeri despre tematica prezentari pe care vor s-o faca.
Da, este o idee.
WebModelMedia scrie:Dupa cum a zis si TheSelby un moderator al eventului ca sa tina totul sub control si on time ar fi de apreciat la urmatorul event.
Da, in timpul evenimentului am realizat si noi..
WebModelMedia scrie:Va felicitam pentru intiativa si pentru event.
Multumim!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

IsaGlamChat scrie: Felicitari Gabi,pentru eveniment!Nu am organizat nimic de genul dar banuiesc ca nu este usor asa ca din partea mea ai tot respectul in schimb cum a zis cineva, unii chiar nu aveam ce cauta acolo.
Multumesc Isa! Este destul de greu, mai ales cand nu ai o echipa in jurul tau..

IsaGlamChat scrie: Nu ne-am inscris la nici un dialog cu nici un site lasand locul liber celor care aveau nevoie si sper sa-i fi ajutat dialogul.
Si eu sper, vedem la editia urmatoare, daca mai avem participanti :)

IsaGlamChat scrie: Succes in continuare in tot ce intreprinzi.
Multumesc frumos, Isa!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Smart scrie: In primul rand felicitari organizatorilor.
Multumim!
Smart scrie: In al 2lea rand felicitari celor putini care au stat tot evenimentul.
Da, felicitari!

Smart scrie: Eu personal am venit de la Galati, in plina relocare a studioului ( adica munca ca la balamuc ) . Cei ce se plang zi de zi ( la cei din Bucuresti ma refer ) ca nu stiu aia, sau nu merge aia.. nu au putut sa rapeasca 12 ore in 2 zile pentru a primi raspunsuri la intrebarile lor? Se pare ca NU.
Ce pot sa zic ? Ai dreptate.
Dupa eveniment o parte din participantii de pe lista, mi-au spus ca le pare rau ca nu au putut sa vina si altii ca nu au putut sa stea mai mult..
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

MARKUS scrie:Gabi felicitari pentru event.
Multumesc frumos, Markus!

MARKUS scrie: Eu am invatat foarte multe de la acest eveniment (ma refer la chestiuni de organizare), fapt pt care chiar ii multumesc lui Gabi si il felicit , pt reusita lui. Am toata convingerea ca la anul o sa fie de doua ori mai multa lume la acest eveniment, multumita reusitei.
Chestiunile de organizare conteaza destul de mult, am realizat si eu asta :)
Multumesc inca odata pentru incurajari!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

CharmStudios scrie: Salut tuturor si jos palaria, Gabi!,
Multumesc frumos, Dragos!
CharmStudios scrie: Ai facut o conferinta/summit din "nimic". Cand spun "nimic", nu ma refer la scopul evenimentului care era si este unul nobil si justificabil; ma refer la acele zeci\sute de studiouri din Bucuresti care, spun ei, isi doresc sa cunoasta reprezentanti ai site-urilor si sa isi dezvolte afacerea si sa aiba sustinere ("intrare") pentru a primi mai multa informatie ("mura'n gura") si cu toate acestea nu le-am prea vazut. Poate ca au fost prezente si gresesc. Felicitari celor ce au fost acolo, mari mici, mijlocii, rotunzi, patrati, etc.
Au fost.. dar nu au vrut de data asta sa stea in sala de conferinta.

CharmStudios scrie: As pune cabinele de discutii individuale "in drum". Sa se impiedice toti de ele inainte de a intra iesi din cladire.
Da, asta am realizat in timpul evenimentului.
CharmStudios scrie: As alege mancare mai "romaneasca".
Clar nu mai negociez eu contractul pentru mancare.. si mai ales nu in termenii in care a fost facut acum..
CharmStudios scrie: As fi mai strict cu orele si prezentarile.
Da, pentru ca a fost haos..
CharmStudios scrie: As fi setat ore pentru discutiile individuale.
Da, o sa fie o zi numai pentru acest lucru data viitoare
CharmStudios scrie: As fi echilibrat importanta zilelor dpdv al prezentarilor.
Da.. :)

CharmStudios scrie: Eu ma bucur ca tu ai raspuns necesitatilor pietei si ma bucur ca partenerii de la Cam Sites au mai respirat niste aer bucurestean, tot inainte!
Multumesc frumos!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

alexiss scrie:Gabriel , iti salut si public initiativa , asa cum am facut lucruri si pe privat.
Multumesc frumos, Alexiss!
alexiss scrie: Sa critici este foarte usor , si stiu asta foarte bine pe propria piele . Oamenii au asteptari foarte mari , indiferent de nivelul la care se afla , si este foarte greu sa multumesti pe absolut toata lumea . Nu sunt foarte multe lucrurile la care trebuie sa lucrezi mai atent , si cu siguranta le-ai remarcat deja , asteptam cu interes ce se va intampla mai departe in Aprilie sau atunci cand vei avea urmatorul eveniment .
Oameni au asteptari dar de la mine asteptarile lor s-au terminat odata cu "stuff" :)) glumesc

alexiss scrie: In primul rand , si asta e singura chestie pe care o spun public , cred ca trebuie o definitie mai clara a scopului acestui eveniment , pentru ca scopul declarat (pentru studiouri noi) nu a semanat deloc cu realitatea . Orice eveniment va starni interes , indiferent de cine il va organiza si in ce conditii , dar constructia pe termen lung , si implicit succesul pe termen lung , se bazeaza pe alte elemente .
Foarte adevarat! Pe termen lung se vede cel mai bine rezultatul.
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Studio20 scrie:Felicitari pentru eveniment, ne-a placut foarte mult si speram sa se repede. Pana anul viitor vei avea timp sa il definesti, sa il structurezi si sa corectezi problemele de anul asta.
Multumesc frumos!
Si eu sper sa se repete, cel putin editia din Aprilie.
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

WinXPfather scrie:Mi-a placut la eveniment. Mie imi place cu baietii. Dar cum a remarcat toata lumea si probabil i-au si dat lui Gabi recenzii, trebuie conturat mai bine proiectul ca sa stie de exemplu si Livejasminul cu ce nivel de prezentare sa vina, ca absolut toti din cei prezenti stiau unde e butonul de help. Sincer cred ca indiferent de situatie nu cred ca e oportuna o astfel de abordare. Dar Jasmin e Jasmin, sunt deosebiti.
Multumesc frumos :)
Marius, lista cu participanti a fost publica, poate e si vinea mea ca nu am pus un buton la inregistrare "nivelul de cunostinte", asa poate era mai clar treaba..
WinXPfather scrie: Cred ca mult, dar mult mai interesant ar fi fost ca nivelul discutiilor sa fie ca acela de la seminarul de fotografie. Sa-l fi ascultat pe @Smart cat de coerent, logic si real a pus problema. Poate intelegeau atunci cand vedeau ca toti gandim la fel visa vis de multele "chestii" cu care ne confruntam toti, ca ar fi in interesul tuturor ca macar sa ne asculte mai cu atentie. Si poate nu ar mai creste Bonga asa tare...
O sa vad ce pot sa fac in sesnul asta.
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
BCams
Mesaje: 27
Membru din: 22 Oct 2016, 18:54
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

beyou-studio scrie:felicitari Gaby stiu ca este tarziu dar mai bine mai tarziu decat deloc :lol: oricum ti am spus-o si personal .
Multumesc frumos, Alex! O apreciere, e binevenita oricand.
Mai ales faza aia cu "loto", aia n-o uit :)

beyou-studio scrie: acesta a fost primul eveniment de genul la care am participat si credem noi ca ne-am atins scopurile acum vedem ce se intampla pe parcurs .
nu am reusit sa ajungem in prima zi ( tu gaby intelegi mai bine :mrgreen: ) si imi pare foarte rau ca am pierdut partea cu legalitatea pentru ca mi se pare ca imi scapa ceva si trebuie sa platesc MUUULT prea multe impozite la banii pe care ii primim in tara dar asta este mi-o asum si data viitoare incerc sa ma organizez mai bine pentru bunul mers al afaceri , oricum abia asteptam urmatorul eveniment din aprilie !! nu am vazut nici un minus nici nu am mers la eveniment pentru a deveni un critic mai apoi . inca odata felicitari si ma bucur pentru ca ti-a reusit acest proiect pe care il aveai de foarte mult timp in minte .
numai bine si spor la toata lumea !!!
E bine ca ai punctat treaba cu primul eveniment la care ai participat :)
Alex, partea cu legalitatea o sa se repete la fiecare editie, sunt cateva lucruri din prima editie care se vor repeta in mod cert.

Multumesc inca o data pentru sustinere!
--
BCAMS powered by Infinity Telecom
Webpage BCAMS
Facebook BCAMS
Twitter BCAMS
Avatar utilizator
ElittaStudio
Mesaje: 1
Membru din: 09 Dec 2016, 16:35
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna!

Intai as vrea sa il felicit pe Gabriel pentru reusita! Din punctul meu de vedere este extraordinar sa avem inca un summit in Romania avand in vedere ca suntem un jucator destul de important ca si tara in aceasta industrie.
Nu vrea sa repet ceea ce deja s-a mentionat mai sus asa ca o sa ofer un feedback cat mai simplu.

Eu am stat de la inceput pana la sfarsit in ambele zile si sincer, m-am simtit foarte bine! Nu au fost extrem de multe persoane,insa a fost o atmosfera calda si friendly fara de tensiunea care se simte in aer atunci cand sunt foarte multi participanti.
Nu am fost la foarte multe summituri, dar am fost la cateva. Intradevar seminariile nu au fost ceva extaordinar, dar avand in vedere ca a fost doar prima editie mi se pare normal ca totul sa se faca basic pentru inceput.
Sunt sigura ca la anul se vor aborda teme mult mai complexe si ca partenerii de la website-uri for fi mai pregatiti. As fi vrut sa vad si alti reprezentati de la site-uri inafara de cei care au fost acum, dar sunt sigura ca in timp vor veni mai multi.
Nu am vazut foarte multe fete noi, poate a fost o chestiune de advertising? Ma gandesc ca e posibil ca multi sa nu fi stiut de acest summit.

Eu incurajez 100% acest gen de evenimente iar seminarul despre Legalitate a fost GENIAL! Prezenta lui Markus a animat toata sala si vreau sa ii multumesc pentru contributia colosala pe care adus-o prin felul in care a pus problema si modul in care a prezentat lucrurile. Cel putin pentru mine, cuvintele lui au avut o rezonanta puternica.
Inca un lucru pe care l-am apreciat a fost ca nu s-a facut reclama pe partea de studio-uri, nu au fost o suta de logo-uri si pamflete cu StudioX si StudioY. Pur si simplu a fost un respiro placut si mie mi-a dat un feeling de neutralitate din punctul asta de vedere. Toata lumea a fost egala.

Iti multumim pentru ceea ce faci pentru industrie si abia astept sa ne vedem la anul!
Make yourself a priority!
ElittaStudio este raspunsul cautarilor despre videochat in Galati!
Website: https://elittastudio.ro/
Facebook: https://www.facebook.com/ElittaStudio.ro/
Blog: http://blog.elittastudio.ro/
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Am spus-o si o mai spunem odata: Bucharest Cams a fast pentru noi o surpriza neasteptat de placuta! Asteptam si (mult) mai mult in 2017!
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

ElittaStudio scrie: Inca un lucru pe care l-am apreciat a fost ca nu s-a facut reclama pe partea de studio-uri, nu au fost o suta de logo-uri si pamflete cu StudioX si StudioY. Pur si simplu a fost un respiro placut si mie mi-a dat un feeling de neutralitate din punctul asta de vedere. Toata lumea a fost egala.
Da-mi voie sa te contrazic cu un alt punct de vedere . La multe dintre evenimente toata lumea apasa butonul de FREE registration , desi poate e unul si de PREMIUM registration . Atunci aceste studiouri ar trebui sa le vezi , prin bugetele care le aloca , ca pe sustinatori ai unui eveniment , oferind oportunitatea tuturor sa participe , sa invete , sa faca business in cele mai bune conditii posibile .
Business-ul nu se face pe sentimente si frustrari . Hai sa judecam drept , sa fim mai cuminti si linititi intr-un 2017 care o sa fie destul de agitat si confuz .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”