Cu psihicul..la pamant

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Buna tuturor din nou!sunt surprinsa sa vad ca multe fete au trecut prin asta..eu intre timp mi-am dat doua palme,am incetat sa mai pozez in victima si am inceput sa muncesc mai motivata...pana la urma jobul asta este cel care ma va ajuta sa ajung acolo unde vreau(do what you need to do until you can do what you want to do)...cat despre membrii libidinoși. ..daca sunt nepoliticosi ii dau afara..scrie clar pe profilul meu ca nu au ce cauta acolo daca nu au de gand sa fie draguti...imi pare rau sa aud ca se intampla astfel de chestii in interiorul unor studiouri dar stiti de ce mi-am mai dat seama?98% dintre fetele care nu au o situatie materiala extraordinara s-ar apuca de chat daca li s-ar garanta o suma de peste 10.000lei/luna..multe nu fac asta pentru ca nu sunt sigure daca vor face bani...dar banii pot cumpăra aproape pe oricine. .si nu ma refer la fete amarate de pe la țară sau care au parinti alcoolici,etc...la fete normale,cu o casa,un liceu facut,eventual facultate...care ar vrea o masina, o excursie etc...sa castige mai mult decat in alt job din Ro...in fine,eu daca mai trec prin asta ma mai iau putin la palme,totuși sunt un adult responsabil pentru deciziile mele...am avut un moment de slăbiciune,pentru ca da,toti spun ca suntem curve,etc...sa ne mai scuteasca si sa isi traiasca viata lor mediocra!Peace!si spor la bani
SoulCams Models Studios wanted
Lvvtm
Mesaje: 14
Membru din: 17 Apr 2016, 21:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bravo!!! Ma bucur ca ti ai revenit. Ai dreptate, lumea nu recunoaste dar toti s ar baga:) cat despre vb proaste, sa se uite fiecare in viata lui si dupa sa deschida ratul.
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oricum, dupa ce incerci jobul asta si devii chiar buna, nu cred ca o sa mai vrei sa ai un job normal, sa stai pe un salariu mic si fix sau la program. Sa nu mai zic de "seful" nemultumit. Sunt si momente in care la sfarsitul pvt-ului ii "umplii frigiderul omului" da... merge. Cu putina selectie si un pic de detasare...(asta daca nu inveti sa ai orgasm in fiecare pvt)
antonia25
Mesaje: 2
Membru din: 14 Oct 2016, 11:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

off daca doar pentru atatea lucruri sunteti cu psihicul la pamant , eu ce sa mai zic, sotul meu a murit acum o luna, iar eu trebuie sa muncesc si sa zambesc si sa fiu motivata.....va plangeti din nimicuri fetelor, tot timpul o sa fie loc de mai rau, iar omul o sa fie vesnic nemultumit, asa ca bcurati va de liniste cat o aveti ,,...a lucrurile se duc pe apa sambetei cu viteza luminii
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

antonia25 scrie:off daca doar pentru atatea lucruri sunteti cu psihicul la pamant , eu ce sa mai zic, sotul meu a murit acum o luna, iar eu trebuie sa muncesc si sa zambesc si sa fiu motivata.....va plangeti din nimicuri fetelor, tot timpul o sa fie loc de mai rau, iar omul o sa fie vesnic nemultumit, asa ca bcurati va de liniste cat o aveti ,,...a lucrurile se duc pe apa sambetei cu viteza luminii

:( pare rau antonia sa aud aceste lucruri... asa este, oamenii se plang aproape mereu si de cele mai multe ori fara motiv... Li se pare ca ei sunt cel mai rau, ca lor li se intampla cele mai rele lucruri... Si eu de multe ori ma plang aiurea, dar aiurea tare, dupa imi dau singura doua palme si ma trezesc imediat! Mai vad persoane langa mine care chiar sunt si mai relax si aia se plang si-s morocanosi tare, ma iau de ei mereu sa se bucure frate de viata ca una e si e frumoasa tare!
Imi pare rau sa aud ca ai patit asemenea necaz...nici nu vreau sa ma gandesc prin ce treci... Capul sus, fi tare, gandeste-te ca el este cu tine mereu, acolo in sufletul tau...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”