Am uitat parola si intrebarile secrete, Payoneer

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
BlackEyes90
Mesaje: 1
Membru din: 07 Dec 2015, 16:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello:)Sunt noua pe forum, dar veche in domeniu.Pana acum cateva luni am lucrat la studio insa de ceva timp am hotarat sa incerc de acasa.Cand am facut cardul Payoneer nu am fost cea mai atenta..si am uitat parola..si intrebarile secrete...Cardul inca nu a fost aprobat, contul este blocat:(Stiti cumva..ce pot face in aceasta situatie?Multumsc din suflet!
SoulCams Models Studios wanted
wildcouple20
User Junior
User Junior
Mesaje: 93
Membru din: 18 Apr 2014, 20:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca spui ca ai uitat intrebarile intra la suport online,spune-le c ai uitat parola iar eiiti vor pune intrebarile de securitate...probabil in felul asta iti vei aminti raspunsurile,da,am patit si eu acum ceva timp,dar mi-am amintit raspunsurile dupa ce mi-am stor creierul putin :))) mult succes...spune-i suportului ca vrei sa iti resetezi parola daca ai reusit sa iti amintesti raspunsurile.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”