Impostor sau.....

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Ceecee scrie:
Studio20 scrie:

Te ajutam cu un sfat si daca nu colaborezi cu noi, stai linistita. Nu totul e pe interes in viata :lol:
Asta din start nu e un sfat bun. Totul e pe interes in viata, chiar daca interesul e mai mic sau mai mare :)

Nu desconspira oamenii, sfaturile lor este foarte bune! Interesul exista si este de mai multe feluri, am putea mentiona: pastrarea aparentelor. etc etc

Spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
chocolatebar
Mesaje: 15
Membru din: 11 Noi 2015, 19:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Good news people :) Am fost la vechiul studio astazi si nici nu ma asteptam sa ma primeasca asa calduros ,si cu zambetul pe buze :) Le-am povestit si lor cele intamplate , si mi-au spus exact ce am auzit si aici, povestea clasica. Am vorbit si cu tipul si i-am explicat cum stau treburile , i-am spus ca vreau sa o terminam la modul foarte calm , si sa-mi vad de treaba, pentru ca sunt libera sa iau ce decizii vreau in viata , si daca vreodata se gandeste sa deschida gura ( norocul meu este ca nu avem anturaje sau nici macar persoane cunoscute ) nu o sa se mai "lupte" doar cu mine ci cu legea si intreaga familie, si cu un avocat care sa-l bage in datorii, deci de dragul a ce am fost candva sa ne purtam ca doua persoane mature . Nu va spun ca mi-a spus povestea caprioarei, incepea sa ma bage iar in sentimente , credea ca ma voi inmuia, dar nu i-a mai mers , desi m-am abtinut pentru ca au fost candva momente cand chiar am simtit ceva adevarat pentru el. I-am spus ca eu nu am nevoie sa ma imbogatesc, o sa iti las tie calculatoarele si toata tehnologia, pentru ca nu am nevoie de ea. Vom inchide firma , iar dupa aceea daca doresti poti sa-ti deschizi tu cate studiorui vrei. Mi-am dat seama, ca fuga si nevorbitul va complica mult mai mult situaia, asa ca acum simt ca am luat decizia potrivita. Ma simt mult mai ok ca i-am lasat toate lucrurile lui, oricum habar nu are sa foloseasca nici Paint-ul , si chiar daca , sa fie el fericit sa-si deschida si studio si tot ce vrea el in viata asta . In cateva zile voi incepe si munca la studio, and I am so happy! Va multumesc ca ati fost alaturi de mine si mi-ati dat niste sfaturi din inima. Voi ramane prietena voastra aici pe forum , si cand m-ai am nevoie de sfaturi sper sa va gasesc din nou aici. Aveti grija de voi , si spor la multi $$$!!!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

chocolatebar scrie: Voi ramane prietena voastra aici pe forum , si cand m-ai am nevoie de sfaturi sper sa va gasesc din nou aici. Aveti grija de voi , si spor la multi $$$!!!!!
Este bine ca ai reusit sa clarifici un pic lucrurile si sa faci un pic ordine in viata, cu siguranta urmeaza o perioada buna pentru tine deoarece factorul stresant a fost indepartat.

Spor acolo si succes in tot ce faci
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
DannySDX
VIP
VIP
Mesaje: 210
Membru din: 29 Noi 2013, 01:35
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am urmarit povestea ta inca de la inceput dar am ezitat sa dau un sfat pentru ca in mare parte as fi avut de spus tot ceea ce ti-au au spus deja colegii nostri aici. Daca la dat sfaturi m-am abtinut, de la a te felicita pentru curajul avut si modul in care ai incheiat problema nu am sa dau inapoi.
Bravo tie, ma bucur din suflet cand vad ca inca exista oameni cu un caracter frumos si demn de apreciat, oameni ce pot fi un bun exemplu si pentru altii.
Meseria de "iubi" e una foarte profitabila in domeniul nostru, pacat ca a trebuit sa afli asta "the hard way", dar priveste lucrurile in ansamblu si fi sigura ca orice sut in fund e un pas inainte.
Mult succes la noul studio si spor la banuti!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”