Problema banca URGENT!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
dnb_dudette
Mesaje: 12
Membru din: 24 Feb 2016, 10:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu nu inteleg o chestie cu factura asta.. e chiar facutra gen clasic..de vine in cutia postala ?? Sau e format digital si o ceri tu cand ai nevoie? Sunt noua pe lj si mi-e sa nu ma trezesc cu scrisorici pe acasa :))
SoulCams Models Studios wanted
Morningstar
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 10 Mai 2016, 16:32
Localitate: Transylvania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cei care lucrati cu Jasmin puteti sa-i spuneti :) dar eu ma gandesc ca nu e factura scoasa la imprimanta cu ace pe tipizat in modul continuu :) ...daca pana si factura de la Vodafone vine electronic :)
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

dnb_dudette scrie:eu nu inteleg o chestie cu factura asta.. e chiar facutra gen clasic..de vine in cutia postala ?? Sau e format digital si o ceri tu cand ai nevoie? Sunt noua pe lj si mi-e sa nu ma trezesc cu scrisorici pe acasa :))
Nu vine prin nici o posta , nu o ceri tu cand ai nevoie , cel putin in cazul firmelor o "incarci" tu in sistemul lor ca sa-ti trimita banii ... Tu vinzi niste servicii si ei ti le platesc ...daca nu eliberezi factura inseamna ca "lucrezi la negru"
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Studio20 scrie:De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)

Scurt , cuprinzator si la obiect ! Big like !
dnb_dudette
Mesaje: 12
Membru din: 24 Feb 2016, 10:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Studio20 scrie:De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)
. Problema e ca locuiesc cu parintii, nu ce s.a scris mai sus. Nu imi doresc sa se afle in casa, de restul nu mi.e jena :)).Multumesc de raspunsuri.
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

dnb_dudette scrie:
Studio20 scrie:De ce iti este frica sa nu afle banca despre faptul ca banii provin din munca ta ca model de videochat? Problema bancii, a ANAF si asa mai departe este ca tu castigi acesti bani legal, platesti impozite si asa mai departe, nu daca lucrezi in videochat sau inginerie cuantica :)
. Problema e ca locuiesc cu parintii, nu ce s.a scris mai sus. Nu imi doresc sa se afle in casa, de restul nu mi.e jena :)).Multumesc de raspunsuri.
Still , don t worry - nu-ti vine nici o scrisorica acasa
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”