Cadouri de la membri

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Loredana95 scrie:Am inteles de ce este mai bine sa stai in banca ta...multumesc frumos!
Intr-un fel este bine venita micul meu subiect,poate ajuta in viitor si alte modele care vor avea o intrebare de genul daca este bine sau nu sa accepte sa-si dezvaluie identitatea.
@eldiablo,@googlefun nu ma omorati :lol: mai bine pun intrebari decat sa fac vreo greseala :mrgreen:
Oh , notre petit écolier ( cum ar spune classy :lol: ) ....

Nu te speria - nu facem noi asa ceva - oricat de mult ai gresi . Cu toate astea , daca puneam mana pe tine , ceva instructie tot primeai , sa te inveti minte :wink: !!! Gaseam noi niste balti cu noroi pe langa Bucuresti , poate cu ceva noroc , chiar in .... oras :lol: :lol:

Imagine
Consider ca dupa 45 de minute de tarat prin noroi - timp in care-ti repetam - SA NU-TI DAI DATELE ! ,SA NU-TI DAI DATELE ! , tu fiind nevoita sa raspunzi cu :Yes sir ! Yes Sir ! Yes sir ! ...pricepeai .Ai avut noroc de data asta , ai inteles si fara instructie !! :lol:

....................................................................................................................

Acum sa vorbim serios .Foarte bine ai facut ca ai intrebat inainte ! Au mai fost cazuri cand au intrebat abia dupa , ba se mai si suparau si veneau cu propriile argumente cand nu auzeau ce vor , ca si cum banii /cadourile le impartise cu noi , cei pe care-i intreba ce sa faca .Si daca i-ar /le-ar fi impartit cu noi , rezultatul ar fi fost acelasi pentru acea persoana .Ce am fi putut face noi ,daca ala facea plangeri peste plangeri , inafara de ai da niste sfaturi ? Logic ca nimic .
Sunt oameni care-si ies din minti ,cand realizeaza ca au fost sedusi si abandonati , ba si jecmaniti de bani intre timp si nu e bine sa risti asa ceva .

Bine ca in al tau caz , eu cred ca putea fi vorba de altceva .Nu cred ca vroia sa-ti trimita cadou un Mac AirBook , de vreo $ 2800 pe motiv ca vrea sa te vada mai bine/sa fii mai mobile online , ci cine stie ce flecustete nefolositoare , ba mai vroia si "mici favoruri sexuale " . Cum am mai spus , unii daca au adreasa si numele complet , le trece prin cap o "ideie de afacere " , daca au si video/poze cu tine , chiar daca nu cer si "mici favoruri " . Adica sa faca si ei un ban "cinstit " :wink: , daca m-antelegi ce vreau sa spun . Neavand date personale , chiar sa aiba inregistrari ..nu au ce face cu ele neavand nici o valoare de piata , aka santajul nu se poate produce ( bani ca sa nu fie publicate/aratate prietenilor /familiei etc ) .Asta e ideia .

P.S Sa fii cuminte , acolo ! :wink: lol
SoulCams Models Studios wanted
Robin
Mesaje: 22
Membru din: 11 Mai 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

classy scrie:este adevarat Robin,

eu sunt beneficiara de cadouri de pe SexyAvenue :)). Livrare extra rapida.
Este bine de stiut ca modelele care au primit cadouri prin aceasta metoda pot beneficia de ofertele celor de SA.

Problema intervine cand sa zicem ca ai de toate :) adica, haine, toys, etc.
Pacat ca nu aveti optiuni pentru livrari de flori, ciocolata, sampanie, plata unor sedinte foto, ma rog, alte chestii :)) care sa ajute... ar fi o idee :))

In alta ordine de idei, daca un model sau un membru vor sa comunice, solutii au. Sau gasesc.

Toti la un moment dat incearca... cred ca ar fi trebuit sa fac turul Frantei si al Europei daca acceptam intalnirile lor. :))) Ar trebui banate de sit cuvintele cheie "tu fais du réel" "numéro tél" "SK", etc, etc.

Asa este si cu cadourile. Daca un sit iti ofera ocazia sa monetizezi "cadourile" nu vad de ce s'ar incuraca un model cu "scaun la cap" sa'si dea datele de contact.

Au fost cazuri cu fete carora li s-a aratat cutitul pe camera...., altele s-au maritat cu memebrii, altele s-au trezit cu FBI in Romania.... cat procent de legenda este, habar nu am.

Cert este ca au rezistat fetele/baietii care si-au vazut de treaba lor.

Belle journée,
Classy
Multumesc pentru sugestii Classy
Ovidiu aka Robin
Business Development Manager
AuroraGlobal/Firecams
Skype: irip77
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”