DOVADA ca videochatul chiar tine de NOROC

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

trompi scrie:...Cam cati membrii ai reusit sa-i faci sa ejaculeze doar povestindu-le scenarii de genul asta? si fara sa te dezbraci! totul tine foarte mult de abordare ca sa zic asa... :lol:
Mda, bravo trompi@ !
Cu fraza de mai sus ai decantat/limpezit , cam tot ce s-a scris pana acum .

Hai , Ghiata99,9(%) , eu mor de nerabdare sa raspunzi la acea intrebare !! Si nu doar sa etalezi un numar oarecare ci sa spui cu subiect si predicat , daca esti capabila de asa performanta . Ca este o mare performanta , sa stii ! :lol:

E comparabil , cu oricare de mai jos :

- Sa poti alerga 42 km
- Sa poti ridica deasupra capului o greutate echivalenta cu cel putin greutatea ta
- Sa poti face spagatul
-Sa conduci prin Bucuresti cu 100 km/h la ore de varf ,fara sa incomodezi sau produce accidente , de la un capat la altul s.a.m. d

P.S Daca vei vrea sa intelegi fraza lui trompi@ , cel mai probabil suntem intr-un punct critic si , ca initiatoare a topicului, cred ca ai dreptul sa ceri schimbarea titlului , in urmatorul :

DOVADA ca videochatul chiar tine de abilitati de comunicare duse la EXTREM !

P.S 2 Eu doar sper ca studioul la care ai fost , citeste pe aici si vor intra in pamant de rusine ca nu te-au invatat chestiunea de mai sus !Este singura noastra sansa sa ne razbunam pe ei :lol: , tu avand tot timpul din lume sa te perfectionezi .
SoulCams Models Studios wanted
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Băi opriti o ca face pe celălalt topic publice siturile afiliate pe lj ca sa nu mai scapam de romani.nu v ati saturat sa fiti balacariti si injurati de ro??? UNii dau de ceasu mortii că lj nu blokeaza romania pe situri afiliate si vine ice sI da exemplu de situri afiliate si le face publice !! Ca unii ca fraierii vb cu adminii ca nu e normal sa nu avem ro Blok si vine ice de strica tot si LE FACE PUBLICEEE SA NE INJURE TT ROMANIA SA INTRE MAMA TATAT TATAIE BUNICA SA NE INJURE TOTI CA SA MAI LUCRAM O LAE !!! V ATI ASEZAT LA POVESTI SI ARGUMENTE CU EA .CA MAI ERA UNA DE PE AICI CARE VENEA LA MN IN ROOM SI MA INJURA SI COMENTA PE LJ TOT CE AM SCRIS EU PE FORUM!!OPRITI OOOO PE ICE CU POSTAREA DE SITURI AFILIATE
Avatar utilizator
sweetkitty
User Junior
User Junior
Mesaje: 79
Membru din: 06 Apr 2014, 23:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

@trompi
Trebuie sa iti multumesc, personal m-a ajutat foarte mult post-ul tau :)
Mi-am mai organizat stilul cu ocazia asta .
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Acuma faza cu horny dik care intra in privat si cere anal, deja daca intra sansele sunt ca atitudinea ta din free chat l-a conivns sa intre atitudine gresita indreptata spre clienti cheep....dar sa zicem ca nu e asa, sa zicem ca tu ai atitudinea corecta si ca hornydick intra accidental si tu vrei sa stii cum s eprocedeaza. Sunt mai multe situatii, una dintre ele pe care eu o adopt este sa fii friendly,, horny dick intra si zice get naked, tu raspunzi ceva de genul WELCOME SI MERCI CA AI VENIT IN PRIVAT? ESTI ADORABIL! Ei bine, hornydick o sa se simpta foarte important si o sa-tizica, Ei, pentru nimic;)))))))))))Deja si-a schimbat un pic conceptia, apoi il intrebi by the way, de unde ziceai ca esti.....incerci sa destinzi atmospfera? Horny dick sa zicem e foarte presat si centrat pe anal, intra si zice mmm anal baby. Ttrebuie s ate arati foarte interesata tot timpul si-i vei spune I love anal, in felul asta horny dick va ramana pt ca isi va inchipui ca tu vei face ceea ce vrea el. Iar apoi contui cu conversatie centrata pe anal....Il intrebi de exemplu daca a avut experiente d eegnul sau e doar o fanasma....sau o alta fraza spre ai sucita curiozitatea e genull Imi place anal, chair weekendul asta am avut o aventura super tare...Ei bine horny dick a deshide urechile si va zice serios????Si tu incepi sa-i povestesti....Cu stilul asta de client centrat pe sex e bine s acreezi scenarii iarel sa se excite din ceea ce zici tu, eu am o baza de clienti in genul asta imi intra super innebuniti s ale povestesc ce am facut ultima data....In felul asta se ajung al conversatii care tin ore in sir fara ca tu bsa scoti o singura haina de pe tine...Cam cati membrii ai reusit sa-i afci sa ejaculeze doar povestindu-le scenarii d egenul asta? si fara sa te dezbraci! totul tine foarte mult de abordare ca sa zic asa... :lol:

merci mult pentru sfaturi!! :oops:
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

P.S Daca vei vrea sa intelegi fraza lui trompi@ , cel mai probabil suntem intr-un punct critic si , ca initiatoare a topicului, cred ca ai dreptul sa ceri schimbarea titlului , in urmatorul :

DOVADA ca videochatul chiar tine de abilitati de comunicare duse la EXTREM !

P.S 2 Eu doar sper ca studioul la care ai fost , citeste pe aici si vor intra in pamant de rusine ca nu te-au invatat chestiunea de mai sus !Este singura noastra sansa sa ne razbunam pe ei :lol: , tu avand tot timpul din lume sa te perfectionezi .

sa raspund cu subiect si predicat? pai nu ai prea multa minte din cate vad,citeste postarile/mesajele mele si ai sa gasesti destule subiecte/predicate :D nu o sa raspund cuiva ca tine,tocmai pentru ca "mori de curiozitate"..sac!
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

sweetgirl scrie:Băi opriti o ca face pe celălalt topic publice siturile afiliate pe lj ca sa nu mai scapam de romani.nu v ati saturat sa fiti balacariti si injurati de ro??? UNii dau de ceasu mortii că lj nu blokeaza romania pe situri afiliate si vine ice sI da exemplu de situri afiliate si le face publice !! Ca unii ca fraierii vb cu adminii ca nu e normal sa nu avem ro Blok si vine ice de strica tot si LE FACE PUBLICEEE SA NE INJURE TT ROMANIA SA INTRE MAMA TATAT TATAIE BUNICA SA NE INJURE TOTI CA SA MAI LUCRAM O LAE !!! V ATI ASEZAT LA POVESTI SI ARGUMENTE CU EA .CA MAI ERA UNA DE PE AICI CARE VENEA LA MN IN ROOM SI MA INJURA SI COMENTA PE LJ TOT CE AM SCRIS EU PE FORUM!!OPRITI OOOO PE ICE CU POSTAREA DE SITURI AFILIATE

CALM CA NU VINE NIMENI SA COMENTEZE IN FREECHAT...oamenii care sunt pe forumul asta oricum au vpn pt ca sunt persoane interesate de domeniul asta-performeri,owneri de studio etc etc..nu intra persoane care nu au treaba cu vdch...tu de ce ti=ai facut cont aici? pentru ca esti performer si esti interesata de domeniu... iar pe site-ul ala pe care l-am aratat ca exemplu,modelele se vad intr-o casuta mica si nici macar nu poti sa scrii mesaj,daca dai click te trimite direct pe jasmin unde esti banata.
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

ice999 scrie:
sweetgirl scrie:Băi opriti o ca face pe celălalt topic publice siturile afiliate pe lj ca sa nu mai scapam de romani.nu v ati saturat sa fiti balacariti si injurati de ro??? UNii dau de ceasu mortii că lj nu blokeaza romania pe situri afiliate si vine ice sI da exemplu de situri afiliate si le face publice !! Ca unii ca fraierii vb cu adminii ca nu e normal sa nu avem ro Blok si vine ice de strica tot si LE FACE PUBLICEEE SA NE INJURE TT ROMANIA SA INTRE MAMA TATAT TATAIE BUNICA SA NE INJURE TOTI CA SA MAI LUCRAM O LAE !!! V ATI ASEZAT LA POVESTI SI ARGUMENTE CU EA .CA MAI ERA UNA DE PE AICI CARE VENEA LA MN IN ROOM SI MA INJURA SI COMENTA PE LJ TOT CE AM SCRIS EU PE FORUM!!OPRITI OOOO PE ICE CU POSTAREA DE SITURI AFILIATE

CALM CA NU VINE NIMENI SA COMENTEZE IN FREECHAT...oamenii care sunt pe forumul asta oricum au vpn pt ca sunt persoane interesate de domeniul asta-performeri,owneri de studio etc etc..nu intra persoane care nu au treaba cu vdch...tu de ce ti=ai facut cont aici? pentru ca esti performer si esti interesata de domeniu... iar pe site-ul ala pe care l-am aratat ca exemplu,modelele se vad intr-o casuta mica si nici macar nu poti sa scrii mesaj,daca dai click te trimite direct pe jasmin unde esti banata.
Esti foarte naivă ,forumul e citit de oricine...nu trebuie sa aibă cont sau sa facă vdc...pe ce lume traiesti?????
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Esti foarte naivă ,forumul e citit de oricine...nu trebuie sa aibă cont sau sa facă vdc...pe ce lume traiesti?????

eu gandesc altfel,de ce ar intra cineva care nu e interesat/nu are treaba cu domeniul asta ?? tu ai intra pe un forum despre religie,de exemplu? daca nu te intereseaza absolut deloc,de ce ai cauta/intra pe un astfeul de forum?
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

eu de-a lungul timpului de cand sunt pe forum m tot scapat ceva sfaturi, sfaturi pe care studiourile nu vi le vor da in veci aici pt ca cum spunea iza tine de training....eu nu sunt studio siceea ce am invat nu m-a invat nici un studio ci tot uitandu-ma la alte modele am tot invatat si nu ma deranjeaza sa dau sfaturi de genul asta chiar daca unii nu le dau ca vezi draga doamne nu mai stiu ce secret profesional le furi.....

Ice tu te uiti la modele in free ia si invata ceea ce fac ce atutidine au uite iti mai dau un exemplu foarte simplu de analizat si imi vei da dreptate
uitat-te la modelele care sunt pe jasmin din studioul lui lourdes, ai savezi urmatoarele chestii;
-fete aranjate ca scoase din cutie_
_multa rabdare, incredere in sine, calm(nu se agita nu ai s ale vezi odata ridincandu-se in picioare si aratand fundul sau facand cine stie ce miscari, stau tepene si zambesc nimic special)
- vorbesc cu toata lumea dar tinesc exact categoria aia de clienti de care am tot amintit eu mai sus, ii triaza, nu invit a niciodata in privat, se lasa dorite
Uite de aia se ajung sa faca privaturi asa lungi, sper ca v-ati mai desteptat un pic....dar ca sa atragi acea categorie de clienti trebuei sa fii foarte bien ingrijita, s anu fii vulgara sa stii sa vorbesti engleza la percetie....Dac nu ai aceste calitati degeaba vrei tu sa atragi pe cine vrei ca nu vei reusi
Un modle de videochat tre sa fie cumva echivalentul une gheishe japoneze, sa stie sa impresioneze un barbat nu neaparat prin sex, ci prin conversatie de calitate, dans etc etc, cam asa ar trebuie normal sa decurga lcururile la aceasta categorie d emembri
Daca tu ca modle nu esti nici atat frumoasa, nici nu stii engleza la perfectie, nici n-ai imaginatie apoi incerci z amizezi pe shoz dar macar fa-l cu stil , uit-t la video_uri cu tipe acre fac streap si ai sa vezi ca ale anu scot chilotul din secunda doi, fa ac showul tau s aie cat mais ensual si sa dureze o ora! daca prin vorbarie nu poti impresiona fa_o prin senzualitate!
Acum fiecare site are specificul lui de clienti, daca p livejasmin merge faza s anu amintetsi niciodata de privat pe xlove de exemplu te pui in cap si fund daca nu inviti nu intra ba mai rau iti intra baietii veseli si pusi pe sotii lol
Fiecare site are un stil prorpiu de abordare, eu nu lucrez pe livejasmin pt canu mai am rabdarea s ama ridic si am abza mea de clienti si ma simt destul de comod pe siteurile care sunt..
Si inca ceva, am observat faptul ca categoria de clienti cu foarte multi ban de peste patruzeci ani sutn atrasi de tipele de vreo 30, ei nu vor intra la u putzoasa de 20 pentru ca tu ca barbat in mintea ta nu te vezi idnrgaostit de o tipa acre are vartsa fetei tale nu? tu te eprcepi tot altuir de o femeie la varsta ta...uite de aia sunt femei acre spar topurile la varsta asta, e o vartsa in acre ai o experienat de viata si se vede, esti calma, stii cum sa iei barbatii....Cu s afaci s avina acel client la tine desi tu ai douzeci de ani? fa-l s ate perceapa ca prietena, amica, etc
Ca sa inchei cu mini trainingul lol, pe ntru mine lucurile stau cam asa
Un modle slab este un model caruia majoritatea membrilor pleaca din privat fara ca minutele :creditelel lor sa fi fost terminate, acets lucur demonstreaza ca modleul nu este inca capabil de performanta
_Un modle bun este un model la care majoritatea membrilor stau pana ce creditele lor s_au epuizat(apare textul out of credits sau in franceza credit epuié)
_ un modle foarte bun este modelul la care mebrului nu numai ca i se termian creditele, dar mai si revine odata sau de doua ori ;))))
_un model tare tata da exceptional este modelul care are mai multi cleinti in privat carora li se termian creditele si vin airi si reincarca
;)))))))))))))
si uite asa am inclecat pe o sa si v-am spus povestea asa;)))))))))))
by the way, voi in ce categorie va incadrati? :mrgreen:
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Daca tu ca modle nu esti nici atat frumoasa, nici nu stii engleza la perfectie, nici n-ai imaginatie apoi incerci z amizezi pe shoz dar macar fa-l cu stil , uit-t la video_uri cu tipe acre fac streap si ai sa vezi ca ale anu scot chilotul din secunda doi, fa ac showul tau s aie cat mais ensual si sa dureze o ora! daca prin vorbarie nu poti impresiona fa_o prin senzualitate!


Un modle slab este un model caruia majoritatea membrilor pleaca din privat fara ca minutele :creditelel lor sa fi fost terminate, acets lucur demonstreaza ca modleul nu este inca capabil de performanta
_Un modle bun este un model la care majoritatea membrilor stau pana ce creditele lor s_au epuizat(apare textul out of credits sau in franceza credit epuié)
_ un modle foarte bun este modelul la care mebrului nu numai ca i se termian creditele, dar mai si revine odata sau de doua ori ;))))
_un model tare tata da exceptional este modelul care are mai multi cleinti in privat carora li se termian creditele si vin airi si reincarca
;)))))))))))))
si uite asa am inclecat pe o sa si v-am spus povestea asa;)))))))))))
by the way, voi in ce categorie va incadrati? :mrgreen:

multumesc din nou pentru sfaturi/sugestii...dar am sa explic pe scurt situatia mea inexplicabil de enervanta..ma rog singura explicatie ar fi ca am ghinion,ca altceva nu gasesc....deci

referitor la aspectul fizic,nu stau rau deloc si urasc sa ma descriu pt ca unele minti mai inguste cred ca ma laud,dar tot ce vreau sa sa demonstrez ca NU asta e problema...mi-au zis diferiti membri ca seman ba cu Adriana Lima (have no idea why:)),unul mi-a zis ca seman cu Izabelle Adjani (eu nu auzisem de ea pana atunci dar am cautat pe google si nu am vazut vreo mare asemanare dar totusi)..eu nu ma consider pretty dar CE incerc sa spun e ca nu sunt urata si nu aici e buba:))..si sunt slim

la capitolul limba engleza-o vorbesc foarte bine,am si un examen care e similar cu Cambridge,ceva in genul ,deci o vorbesc la nivel avansat

iar ca si atitudine sunt friendly, nu vulgara,raspund tuturor in freechat chiar si guestilor,camera se vede lacrima

in fine tind sa cred ca siteul ma pune in capatul listei,desi cativa membri mi-aus spus ca apar la inceput sau la mijloc...traficul din ultimele zile a fost groaznic,adica am stat timp de 2 ore in freechat ieri nu stiu daca doar la mine e asa..si sunt membri care intra si in urmatoarele 2 secunde ies..nu stiu care e explicatia sincer

aa si de exemplu daca intra mai multi membri si incep sa fac tease intr-o maniera decenta,(nu sa ma intorc cu fundul sau chestii de genul),,pleaca! cum naiba?

da,la mine majoritatea membrilor inchid pvtul in 2-3 minute,fara motiv:(..oricat de draguta si amabila as fi cu ei
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ca sa poti sa jaungi sa prinzi membri care au rabdare si stau mukt in privat trebuie sa ai tu insuti rabdare, un client de genul asta nu iti va veni in primele zece minute in privat poate chiar nici din prima zi, le place sa te obbserve mai intai.....
nu stiu despre ce fel de tease vorbesti matale, pe mine ma dispera faza asta la voi cu teasul asta, modelele lui lourdes nu fac doamne nici un tease, poate chiar aici e buba ta! in opinia mea teasul cel mai de calitate posibil la cineva este din priviri, ochii sunt una dintre cele mai pouternice arme de seductie, un zambet frumos, diferite expressi ale fetii, niste clipiri ale genelor astea sunt pentru mine un tease...
pe alte siteuri ti se intampla tot la fel? sa excludem livejasminul sa zicem ca nu e pentru tinen concurenta e mare, trebuie sa indeplinesti toate conditille lor etc etc
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

@Trompi,ea nu a intrebat ce sa faca ea,ea a vrut sa stie ce vorbeste in private modelul dat exemplu aici,chiar daca eu nu mai am nici o legatura cu acel model,din respect pentru o fiinta umana nu pot sa ma apuc sa spun cam pe ce sistem/vrajeala merge pentru ca nu ar fi profesional din partea mea,in al doilea rand,trainingul nu se face la gramada,asta tine de fiecare individ in parte,sunt chestii generale pe care si eu le-am scris(chiar daca sunt studio) si nu le-am scris o data,le-am scris de zeci de ori in forum,iti trebuie doar putina rabdare sa cauti,si nu numai eu le-am scris,au scris si alte modele independente si alte studiouri.
Nu poti sfatui pe cineva pe care nu-l cunosti,am pm-ul plin de modele independente pe care le-am ajutat si inca le mai ajut cu sfaturi dar ca sa ajuti pe cineva,trebuie sa-l vezi,sa vezi ce greseste si unde,altfel scrii in van posturi care poate nu au nici o legatura cu modelul respectiv.
Hai sa vedem putin cum a inceput postul,de la gandire,direct s-a gandit ca o fata average face private pentru ca are ''neamuri'' la jasmin,deci a gandit gresit din start,trecem peste,pe urma se gandeste ca modelul vorbeste ceva anume de stau membrii atat in private si vrea sa stie ce anume cu scopul de a copia,iar gandire gresita,de ce sa copiezi cand poti fi original?
Sunt mult mai multe feluri de a face bani in industrie,sunt modele care fac bani pe show,sunt modele care fac bani pe vorbarie si sunt modele care fac combo,modele mult peste modelul dat exemplu si aici ma refer la modele cu adevarat de top,daca tot tintesti undeva de ce sa nu tintesti in varf,de ce la jumatate?Daca as fi model,as lua ca exemplu nr 1,cu cat tintesti mai sus cu atat ai sanse sa ajungi mai aproape de tinta,daca tintesti la mijloc sansele de a ajunge acolo se micsoreaza din start.
Si ca sa spun si de ce nu mi-am pierdut timpul,am vreo cateva zeci de pm-uri cu exact aceasta descriere pe care si-o face modelul,cand mi-au trimis screenurile si am studiat erau far away de ce credeau ele ca sunt,nu ma refer ca erau urate sau mai stiu eu cum dar nu faceau mai nimic din ce trebuia sau ce-si inchipuiau ele ca fac bine.De asta nu mai imi bat capul cu modele care vin si cer ajutor,ajutor pe forum este garla,trebuie doar sa percepi cum trebuie,chiar si faturile tale nu o vor ajuta cu nimic,sfaturile astea mai exista,depinde de individual care le pune in practica si cum le pune,necunoscand persoana nu ai cum sa stii cum va pune in practica sau cum intelege un sfat,nu este inginerie,pui surubul aici,invarti si va merge,if you know what I mean.

Ca generalitati putea sa citeasca si acest post care cuprinde o gramada de lucruri,puteam sa nu pun acest post dar l-am pus tocmai din ideea de a ajuta cu generalitati pentru ca asta este tot ce poti face pentru un om pe care nu-l cunosti.
act-and-behave-webcam-model-t14813.html

Bafta acolo!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

isa eu la sfaturile alea cum s aprocedez cu hornydick de exemplu am specifiat ca sunt mai multe modlaitati d eabordare si una dintre ele pe care eu o folosesc e aceea, nu am zis vai ia si folosest-o pe asta(eu nu o folosesc de fiecare data pe aceasta, totul de pinde de situatii), si nomal cu nu tine la fiecare model pt ca fiecare fata e diferita deci la fiecare merge alt stil, eu la sfaturile pe care le-am dat m-am referit in general....
sunt de acord cu tine ca un training trebuie sa fie axat pe o singura persoana, individualizat si nu la gramada dar repet eu am spus chestii generale.
Ea a vrut sa stie exact cum tine modelul respectiv de vorba clientii in privat iar tu i-ai zis o chestie foarte buna si anume ca putin conteaza ce le spune important e cum ajungi acolo....Cum ajungi? Cum ajungi s avinzi un lucru unei persoane pe care nu o cunosti? Ei bine, trebuie sa creezi ceea ce psihologic se numeste empatie, iar asta e foarte greu de facut, trebuie sa nu mai fii pentru client un model ca toate celelate ci sa te apropii de el....In ce consta conversatia cu membrii? pai asta e la fel ca si trainingul , adic aindividualizat, fiecare persoana este unica deci fiecare conversatie este unica....la fiecare client trebuie gasit pucnutl slab....
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Mai ice ....ar trebui sa trimiti un mesaj la moderatorii forumului sa-ti schimbi numele in meltedice , exact cum ti-au tot explicat si fetele unele mai cu rabdare si unele mai "cu japca" iti spun si eu franc - ESTE NUMAI VINA TA CA NU ESTI IN TOPURI SI CA-TI PLEACA MEMBRII DUPA 2 MINUTE - si nu ti-o spun cu rautate sau "de sus" , ti-o spun ca sa te scutesc de timpul pierdut in urmarirea altor modele de succes si sa aloci acelasi timp pentru a te analiza si perfectiona PE TINE , DACA in trecut media ca timp a privaturilor tale ( fa-ti si tu media la privaturile din ultima perioada si compar-o cu media din cea mai buna perioada calculand DOAR privatul cel mai lung cu fiecare membru - sa zicem ca in ultima perioada ai avut 83 de privaturi cu 55 de membrii diferiti ...iei de la fiecare din cei 55 cel mai lung privat , aduni timpii si imparti la 55 ...la fel faci si cu perioada pe care tu o consideri cea mai buna in trecut ) era vizibil mai mare inseamna ca POTI si este doar o perioada mai proasta in care suferi de "sunt ghinionista si pentru mine chatul nu mai merge ca pe toate dupa ce ca au noroc le mai ajuta si site-ul + universul in general" asa ca uita de aceasta mica obsesie - zambeste si o sa vezi ca daca iti mentii un program si un stil de lucru macar ca pana acum o sa creasca la loc media , DACA IN SCHIMB o sa observi ca aceasta medie este cu doar 10-20% mai mica sau mai mare inseamna ca pur si simplu te supraevaluezi si nu vrei sa vezi ca momentan asta e nivelul la care ai ajuns - iar ...nu dispera si prin munca si perfectionare iti poti creste media .

Exact cum spunea si ISA noua care nu te cunoastem ne este imposibil sa "te evaluam" + sper sa nu te superi dar nu avem nici un interes sa ne batem capul , invata sa "sapi" pe forum si sa gasesti topicuri cu sfaturi generaliste ( sunt foarte multe ) , fa o lista cu ele , vezi care se muleaza pe personalitatea ta , urmeaza-le pe cele pe care le alegi fara a incerca sa le gasesti defecte , nu dispera - ia sticla ( sticla cunoasterii numita forum adultvideochat.ro ) si bea - fi din ce in ce mai serioasa cu job-ul ales si rezultatele o sa apara

Daca vrei sa ajuti si tu la randul tau comunitatea poti dupa o perioada in care iti imbunatatesti stilul/programul de lucru si incepi sa ai rezultate sa vi sa le impartasesti cu noi in ideea ca poate aparea alt cub de gheata plin de nervi si sa o putem indruma direct spre acest topic

OFFTOPIC - daca vrei o evaluare subiectiva ne poti trimite mie ( sa-mi satisfac curiozitatea ) , lui googlefun ( el te poate analiza ca de la model la model ) si lui Adrian ( el isi poate da cu parerea din punct de vedere artistic ) prin pm urmatoarele : 1.o arhiva no nude de minim 12 poze 2.un clip de 3 min cu tease 3.un clip de 3 minute softcore si 4.un clip de 3 min hardcore
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

eldiablo scrie:
OFFTOPIC - daca vrei o evaluare subiectiva ne poti trimite mie ( sa-mi satisfac curiozitatea ) , lui googlefun ( el te poate analiza ca de la model la model ) si lui Adrian ( el isi poate da cu parerea din punct de vedere artistic ) prin pm urmatoarele : 1.o arhiva no nude de minim 12 poze 2.un clip de 3 min cu tease 3.un clip de 3 minute softcore si 4.un clip de 3 min hardcore
Ca de obicei , amabil si impaciuitor :wink: ...

Avand in vedere ca in timpul liber , ma mai ocup si de pictura , in general pictura de influenta flamanda (pereferat fiind Rubens ) , tentat as fi sa cer la analizat , nr 1 (setul de poze , no nude ).Cum nu prea am timp asa mult cum mi-as dori si , ca sa nu fiu tentat sa ma apuc de vreo lucrare dupa una din poze ...cred ca , o sa vreau direct clipul de 3 min hardcore - stiut fiind ca - ce e facut de mana ta , sfant ramane !!! :lol: :lol:

Eu sincer , imi doresc sa performeze pe viitor , chiar si pentru banalul motiv , de a reusi sa-si poata permite o lucrare semnata de mine (putem aranja ,daca exista cerere expresa , sa apara Googlefun , la semnatura :)) ) .Pot face cu mare acuratete pe oricine de 50 kile sa arate ca in picturile lui Rubens .Pentru cine nu e familiarizat , femeile din operele sale sunt cam dolofane (minim 85-90 kile :lol: , dupa o umila aproximare ) ,dar la expresia fetei vor semana perfect ...

Un exemplu mai jos , de pictura flamanda :

Imagine

Nu va grabiti .Nu este nimic obscen si nici nu este semnata de Rubens , dar stilul e asemanator .Este doar o legenda din vremuri demult apuse ,preluata de multi artisti in operele lor .Un tata intemnitat si supus la imfometare pana in momentul executiei , este vizitat pe ascuns de fiica sa , si-l "alapteaza " in speranta de a il salva de la moarte prin infometare . Banuiesc ca acesta e si motivul care o face sa priveasca in lateral , asa ca nu va ganditi la prostii :)) Dupa mine , este o reprezentare fabuloasa a acelor vremi , cand se straduiau sa reflecte sexualitatea sub orice forma si cu orice ocazie .Ocazia se ivea atunci doar cand era vorba de arta , numai cei privilegiati avand acces , in marea majoritate a cazurilor ...

Nu e problema ca , chiar si atunci omenirea avea fetishuri de tot felul , exprimate prin metodele specifice vremurilor (sculpture /fresce ) . Adolescentii aia , din pietele publice (nu ma refer la copii cu chip & aripioare de inger ,ci la cei de vreo 17 ani si fara aripi ) care "urinau " , ce rol credeti ca aveau ? :lol: De ce nu era reprezentat un soi de "robinet "( inafara de capetele de lei ) , prin care sa tasneasca apa , ci un penis ?

P.S eldiablo@ (fiind la fel de offtopic ), motivul pentru care am facut pledoaria de mai sus este (official ) sa nu ma excluzi de pe lista celor cu viziuni artistice , neoficial dar principalul & cel adevarat :wink: fiind acela ca .. astept comenzi de la persoane care-si permit !!!

Acestea fiind spuse , posibil ca multi dintre voi se vor gandi ca acesta a fost pretextul care m-a determinat sa fac/invat VCH /inscriu pe acest forum .

Cel mai probabil , chiar asa si este !! :lol: :lol:




......................................................................................................................

[Ice , Ice baby@] sa ma prefac putin ca revin la VCH , acum :lol: ! Nu ma pot abtine sa nu-ti recomand si postarea lui SAD^^EYES ( pe ultima a lui Isa, banuiesc ca ai dus-o la inramat , de vreme ce dureaza atata ,cu toate ca nu e scrisa cu aliniamente/bolduiri , tocmai pentru a preveni o inramare prea facila ulterior ) si vezi unde gresesti , unde te incadrezi ..
Link : sfaturi-pentru-rezultate-mai-bune-imlive-t1089.html

"... orice model care observa ca un client paraseste privatul la scurt timp dupa inceperea showului trebuie sa inceapa sa isi puna semne de intrebare asupra calitatii showului. " by SAD@



Weekend placut , tuturor .
Avatar utilizator
feelfree
Mesaje: 9
Membru din: 24 Iul 2015, 18:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Draga ICE999 , am citit ce s-a scris dar pana acum nu am avut timp sa scriu , de abia azi am si eu o zi libera . Eu am mai scris ceva pe un topic asemanator .
Uite cum este cu norocul de care vorbesti : intra un membru cu multi bani cat sa te tina in pvt mult si bine chiar mai mult te vede odata si se indragosteste intra in pvt si iti spune ca tu nu esti de 1,99 sa iti schimbi tariful la 4,99 , cate bucurie pe tine a ajuns NOROCUL si la tine , de aici totul tine doar de tine sa stii sa iti pastrezi acel membru , daca nu te duce mintea cum sa il tii dupa cateva zile pleaca . 1 fie isi formase o idee ca aveti lucruri in comun , el iti spune ca ii place jazz-ul si tu spui ca iti place muzica electronica , el spune ca ii place sa calatoreasca tu ca iti place la mall si in club si tot asa si atunci el pleaca , 2 cand nu mai stii ce sa ii spui te duci in show si el crede ca este o ahtiata dupa sex asa cum sunt toate , 3 te apuci sa te plangi cat de saraca esti ca nu mai stiu cine este bolvan sau ca ai vazut tu ceva la magazin dar nu iti permiti si incepi subtil sa ii ceri bani si iar pleaca ,4 incepi sa casti in privat , sa stii ca este greu sa ai un pvt lung de 4-5 ore sa zambesti mereu si sa pari super interesata de ceea ce spune el ,5 trebuie sa fi inventiva sa gasesti mereu noi subiecte de discutie cat sa nu treceti in monotonie
Eu mereu le-am spus modelelor care spuneau ca vor si ele membrii sa le tina cu orele in pvt , ca este mai greu sa ai un pvt pe conversatie decat pe show , sa iti bagi un dildo ( sau sa faci fake ) asta poate oricine dar sa il captivezi pe ala de a venit la tine in pvt cu " get naked show me pussy " iti trebuie inteligenta . Cunosc modele cu o engleza praf care stau in pvt cu google translate si poate tine un membru de vorba si cate 2-3 ore , dar fata are carisma sta membrul ala sa isi traduca ea din engleza in romana si viceversa .
Acum la faza ca are rude pe la jasmin care o promoveaza si o pun mai in fata pe pagina , cred ca acea ruda ar trebui sa aiba o anumita functie pe acolo , ca un simplu admin nu poate pune de capul lui pe prima pagina si cineva sa nu observe ca un model avrage este pus manual acolo degeaba !!!!
Norocul ti-l faci singura prin munca , multa munca , studiaza competitia ,vezi ce spun modelele in ascensiune in free chat de conving membri sa le intre in pvt , cum se misca , cum se imbraca , nu studia un model vechi pe site , cu un renume pt ca ele deja isi permit lucruri pe care un model nou nu are voie sa le faca .
Ti-a mai dat cineva un sfat bun de luat in calcul
sweetgirl scrie: intra la ea in pvt si vezi ce face ! SIMPLU
. Ai spus ca faci asta de 3 ani , fara suparare dar vad ca nu ai invatat din greseli si nu esti pe calea cea buna daca dupa atata timp tu nu stii cum este unprivat de multe ore doar pe vorbit , daca nu ti-ai facut membrii fideli care la inceput au venit pe show si usor usor i-ai transformat in membrii care doar stau de vorba , sa fii friendly nu inseamna doar sa zambesti si sa nu ii injuri cand esti nesimtiti .
Poate ca el mai bine ar fi sa te duci la un studio unde este un trainer sa te ajute , sa iti explice la rece ce faci bine si mai ales unde gresesti de nu da NOROCUL si peste tine . IsaGlamChat a explicat ca modelul respectiv i-a fost „eleva „ , eu o cunosc pe Isa si stiu ca este o persona modesta si a invatat-o mai mult decat lasa sa se inteleaga , sa stii ca mereu conteaza sa ai pe cineva cu experienta langa tine sa te invete si mai mult de atat sa iti vada potentialul si sa il puna in evidenta cat mai mult posibil . Incearca un studio fie cu un manager implicat fie cu traineri buni , pacat ca astfel de studiouri sunt putine dar daca citesti forumul le gasesti destul de repede.
IsaGlamChat scrie: nu stiu cat a fost meritul meu dar cu siguranta a fost si meritul ei,este ceea ce eu numesc model native,il are pe vino incoace
eu doar i-am aratat o cale,extrem de fast a priceput cum sta treaba,acelasi lucru au facut si cei de la noul studio,
.De la mine stie foarte multa parte de fetishuri si alte rahaturi
SI inca ceva nu te astepta sa primesti secretul privatului lung aici pe chat , pana la urma nu am vrea ca cineva sa ne copieze si sa ne fure stilul si membrii .

O zi buna .
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

multumesc tuturor pentru raspuns,,,,am fost pana acum la 3 studiouri cu renume,,atat pot sa zic,,si referitor la tease-daca fac tease imi intra membrii in ,daca nu si pun camera doar pe fata,nu intra mai nimeni/:(
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:multumesc tuturor pentru raspuns,,,,am fost pana acum la 3 studiouri cu renume,,atat pot sa zic,,si referitor la tease-daca fac tease imi intra membrii in ,daca nu si pun camera doar pe fata,nu intra mai nimeni/:(

Pai si din 3 studiouri, nu s-a gasit nimeni sa se ocupe si de tine... Mi-e greu sa cred.... :roll:
Tania_ce_Mare
Mesaje: 23
Membru din: 12 Sep 2015, 03:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Acum cativa ani, cand lucram la un studio, era una uratica si plina de cosuri care ne facea curve pe toate. De ce? In timp ce noi ne dezbracam si faceam diverse (unele orice, numai 1000$/perioada nu), ea in privat le vorbea membrilor despre Dumnezeu :) Si-si facea bani, nu gluma.

De ce nu intri la fata asta in privat, sa vezi ce face mai exact?
Dana88
Mesaje: 11
Membru din: 15 Aug 2014, 11:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Draga Ice...Ce sa zic...Am citit toate sfaturile pe care cu atata amabilitate ti le dau atatia utilizatori, dar se pare ca tu nu esti convinsa. Si am hotarat sa te scutesc de chin si sa-ti spun ceea ce tu de fapt vrei sa auzi: Da! Videochatul tine de noroc! tu n-ai noroc, nu esti unsa cu mir in frunte si toti membrii iti ies. Ce sa faci? asta e viata... daca e ...e , daca nu e ... nu e. Aiurea si cu soarta asta. Cred ca tu de fapt ai deschis postul asta ca sa te plangi, si sa te convingi si singura de ce nu faci bani ( ca pe restul n-ai cum sa-i convingi). Chestia asta de a te plange mereu , de a critica ce face aia si aia , si cum ca tu n-ai face niciodata in viata chestia" aia" , dar tot ti-i ciuda pe " aia" ca e peste tine se numeste frustrare cronica. Cred ca acest topic ar trebui sa se numeasca: " N-am cui ma plange ca stau singura in casa, ma plictisesc si urmaresc cati castraveti isi baga altele ". Nu o cunosc fata pe care esti tu atat de inversunata si care are tupeul sa stea cate 3 ore in privat ! :shock: ,pentru ca nu lucrez pe jasmin , dar nu e nimic deosebit in asta. Despre ce vorbeste acolo?? Despre orice. Nimeni nu are un scenariu prestabilit despre ce sa vorbeasca in privat. Am avut o data un privat de 8 ore ( yes WTF iti spui tu acum :shock: ) , in care am stat vreo 4 ore sub plapuma ca eram racita , vreo 2 ore mi-a facut membru masaj( virtual ofc!!) , am mancat impreuna (fiecare cu farfuria lui ), si restul de timp am vorbit balarii...nimic wow! nici o formula secreta.Nu a fost o "intamplare" privatul lung, sotul meu are aceasi curiozitate ca si tine: ce vorbesc eu ore in sir cu membrii in privat si rad de ma aud 2 strazi.Nici eu nu stiu.Depinde cum decurge discutia. "Membrul " e si el Om , si trebuie sa-l faci sa te indrageasca , exact ca si in viata reala cu un barbat. Ce vorbesti tu cu un baiat cand iesi la suc?Teorema lui Pitagora???
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”