DOVADA ca videochatul chiar tine de NOROC

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

E o vorba veche...daca tot vorbim de noroc: norocul til faci cu mana ta....
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
SoulCams Models Studios wanted
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Ma abtin de la cometarii ca oricum am impresia ca vorbesc cu peretii :twisted: :twisted: :twisted:
Faci ce faci si mai jignesti putin, esti ceva de necrezut! Stii ceva, fiecare in viata asta are fix ce merita![/quote]


draga mea eu nu te-am jignit cu absolut nimic,eu am deschis un topic iar tu ai venit cu raspunsuri tampite si aberante care se vor sarcastice,..nu inteleg de ce trebuie sa existe astfel comentarii total deviate de la subiect
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

ice999 scrie:
IsaGlamChat scrie:Intra la ea si ai sa vezi,70% din private este vorbarie,imbracata si mutrite fel de fel:)
Sa-ti mai spun ceva,nici macar toys nu foloseste iar la show este sub average,nu este genul de model care face banii pe show,face si show,ala fake si destul slab calitativ dar banii nu-i face din show:)

Si nu in ultimul rand,da, este extrem de muncitoare si ambitioasa.


asta inseamna ca are noroc de membri cu bani care vor pur si simplu sa vorbeasca,,si daca imi permiti sa te intreb,conversatiile sunt pe tema sexuala in mare parte,sau nu neaparat?
Asta chiar nu vreau sa iti spun,cu parere de rau dar sunt lucruri pe care nu vreau sa le share-uiesc.
Oricum nu ar conta,nu conteaza neaparat ce vorbesti ci cum o faci si cum ajungi la unele subiecte,corelate cu fiecare individ in parte si personalitatea lui.
Deja intram in training sau ceea ce ar trebui sa insemne training si ma scuzi dar zic pas.
Si ca sa inchei,in mare parte ai dreptate,este si noroc acolo,norocul de a fi unde trebuie,cand trebuie si cum trebuie:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

tocmai mi-a intrat un membru in pvt si am incercat sa il tin de vorba:

membru:hello dear

eu-hey,how are you?

membru: good n u?

eu: fine too thanks:

eu: what is your name?

membru: xxxx

eu: nice to meet you xxx,i;m xxx ....how old are you?

membru: 31 and u?

eu-20

eu-what is your mood tonight?

membru: i got you..si apoi,pac! inchide,,,ce am facut gresit?? de asta spun ca e vorba de noroc intr-o masura...adica eu nu am facut nimic gresit,si totusi a inchis fara motiv..de ce?
si mi se intampla asta extrem de des..e enervant
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Ohhh ice nu sunt vreun model de top sau ca A dar scuze slabut de tot.pai l ai luat ca la politie...normal ca a fugit
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

ice999 scrie:tocmai mi-a intrat un membru in pvt si am incercat sa il tin de vorba:

membru:hello dear

eu-hey,how are you?

membru: good n u?

eu: fine too thanks:

eu: what is your name?

membru: xxxx

eu: nice to meet you xxx,i;m xxx ....how old are you?

membru: 31 and u?

eu-20

eu-what is your mood tonight?

membru: i got you..si apoi,pac! inchide,,,ce am facut gresit?? de asta spun ca e vorba de noroc intr-o masura...adica eu nu am facut nimic gresit,si totusi a inchis fara motiv..de ce?
si mi se intampla asta extrem de des..e enervant
Asa faci si in real când intalnesti un baiat/barbat buna ce faci cum te cheamă?
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

sweetgirl scrie:Ohhh ice nu sunt vreun model de top sau ca A dar scuze slabut de tot.pai l ai luat ca la politie...normal ca a fugit

pai ce intrebari pot sa ii pun,sa intreb direct "what do you like in pvt?" si sa imi ceara get naked?...
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

ice999 scrie:
sweetgirl scrie:Ohhh ice nu sunt vreun model de top sau ca A dar scuze slabut de tot.pai l ai luat ca la politie...normal ca a fugit

pai ce intrebari pot sa ii pun,sa intreb direct "what do you like in pvt?" si sa imi ceara get naked?...
Cum adica tu sa întrebi what do you like in pvt???sau el pe tn??? De când faci chat?
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

sweetgirl scrie:
ice999 scrie:
sweetgirl scrie:Ohhh ice nu sunt vreun model de top sau ca A dar scuze slabut de tot.pai l ai luat ca la politie...normal ca a fugit

pai ce intrebari pot sa ii pun,sa intreb direct "what do you like in pvt?" si sa imi ceara get naked?...
Cum adica tu sa întrebi what do you like in pvt???sau el pe tn??? De când faci chat?

de 3 ani dar pe bune! CE ALTCEVA pot sa il intreb?...pai de regula eu intreb "what do u like in pvt?"..daca nu spun nimic,iar e rau..
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:Ma abtin de la cometarii ca oricum am impresia ca vorbesc cu peretii :twisted: :twisted: :twisted:
Faci ce faci si mai jignesti putin, esti ceva de necrezut! Stii ceva, fiecare in viata asta are fix ce merita!

draga mea eu nu te-am jignit cu absolut nimic,eu am deschis un topic iar tu ai venit cu raspunsuri tampite si aberante care se vor sarcastice,..nu inteleg de ce trebuie sa existe astfel comentarii total deviate de la subiect[/quote]


Hai sa iti spun ceva:cand am vazut prima data topicul tau mi-am zis:''Doamne, sa vezi ca a dat norocul peste un model si vine sa ne povesteasca una-alta, sa ne ambitioneze, sa ne sfatuiasca''... Cand deschid, ce vad:maxima dezamagire:revoltarea ta ca modelul X are private non-stop, modelul acesta in viziunea ta fiind unul ''average'' (nimic special la ea, membrii astia cred ca-s chiori)si astea fotomodele pline de cultura generala (3 limbi straine)-cum ai fi tu, stau saracutele in free-uri ca ele nu au norocul lu' ''stearsa'' aia... Si incerci sa ne pui paie pe foc cum ca tre' sa existe ceva manevre, si aberari maxime... Acum cred ca un an, cand era Nikki in voga, la fel auzeam, urata aia, are fata nu stiu cum, ca e prea slaba, ca sufera prea mult, i-auite a dreaq face fake private sta non stop cu 4,99 $ pe minut face manevre cu Jasmin....Imposibil asa ceva...'' si cate si mai cate... Apoi a venit Lourdes cu dovezi cat se poate de reale, la fel, multe i-au sarit in cap...
Spui ca nu esti invidioasa pe modelul asta care te intriga pe tine, ca nu ai de ce, ba culmea, chiar ai de ce:90% privatul ala, asta te macina pe tine si DE CE are ea atat si altele (de fapt tu)- nu!
Din ce imi dau seama esti mai copila asa, nu mi-o lua in nume de rau asta e felul meu de a fi, vorbesc in 3 peri doar unde este cazul, poate sunt aberanta, sarcastica si mai stiu eu ce, dar asta gandesc si ce am spus eu acolo, aberatiile alea pe langa subiect sunt chestii reale, nu inventii, nu bazaconii...
Din ce imi dau eu seama esti un model care abia a inceput, un model independent la inceput de drum (poate ma insel)... Nu ar fi rau sa iei in calcul angajarea intr-un studio serios, cine stie, poate acolo vei avea si raspunsurile la intrebarile tale:De ce unele au atata noroc si TU nu...
Mult succes!
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Spui ca nu esti invidioasa pe modelul asta care te intriga pe tine, ca nu ai de ce, ba culmea, chiar ai de ce:90% privatul ala, asta te macina pe tine si DE CE are ea atat si altele (de fapt tu)- nu!
Din ce imi dau seama esti mai copila asa, nu mi-o lua in nume de rau asta e felul meu de a fi, vorbesc in 3 peri doar unde este cazul, poate sunt aberanta, sarcastica si mai stiu eu ce, dar asta gandesc si ce am spus eu acolo, aberatiile alea pe langa subiect sunt chestii reale, nu inventii, nu bazaconii...
Din ce imi dau eu seama esti un model care abia a inceput, un model independent la inceput de drum (poate ma insel)... Nu ar fi rau sa iei in calcul angajarea intr-un studio serios, cine stie, poate acolo vei avea si raspunsurile la intrebarile tale:De ce unele au atata noroc si TU nu...
Mult succes!



in cazul uneia ca n******* nu m-am mirat niciodata ca de ce e asa mult in pvt,..de moment ce toata lumea stie ca ea face multe "nebunii",de ce m-as mira? si e sexy,arata bine...as fi absurda sa ma intreb de ce are asa mult pvt...nu ma intriga deloc doar ma mira si atat..am fost in 3 studiouri pana acum,asta ca sa iti dau un reply la sugestie:))
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

pai ce intrebari pot sa ii pun,sa intreb direct "what do you like in pvt?" si sa imi ceara get naked?...

Cum adica tu sa întrebi what do you like in pvt???sau el pe tn??? De când faci chat?


de 3 ani dar pe bune! CE ALTCEVA pot sa il intreb?...pai de regula eu intreb "what do u like in pvt?"..daca nu spun nimic,iar e rau..



mai relaxata si mai rodată gen vulpita ,eu nu sunt in masura sa dau lectii ,poate daca o rugam frumos pe Isa ne vinde ceva ponturi...

nu le mai pune multe intrebari ,lasa conversatia sa curga de la sine...vorbeste ca sa scoti de la ei dar fara intrebari directe...
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:
sweetgirl scrie: Cum adica tu sa întrebi what do you like in pvt???sau el pe tn??? De când faci chat?

de 3 ani dar pe bune! CE ALTCEVA pot sa il intreb?...pai de regula eu intreb "what do u like in pvt?"..daca nu spun nimic,iar e rau..

Oh...Ai 3 ani...Mai mult si decat mine, ma gasesc eu sa dau sfaturi :lol: :lol: :lol:
Lol eu am 1 an si ceva si tot nu patesc dintr-astea si nici nu imi pun intrebari ''de ce aia si eu nu'' imediat imi gasesc si raspunsuri:''pentru ca aia sta mai mult,pentru ca aia le are mai bine, pentru ca...pentru ca...'' si le admir pe toate sincer iti spun si de la fiecare invat cate ceva... Nici eu nu sunt vreun model de top dar nici cel mai slab si nici nu mi se lungesc urechile in free-uri :roll: multumesc lui Dumnezeu...
In fine, ma gandesc ca poate problema ta e alta:pur si simplu te-ai plafonat, nu mai ai nici rabdare, nu ''simti'' membrii sa te poti plia pe ei... Nu ti-ai facut asa un ''brand'', atitudinea ta poate nu e cea care trebuie, chiar daca tu crezi ca faci bine ceea ce faci, poate nu e chiar asa... Imi pare rau sa aud ca un model de 3 ani pateste chestii d-astea, in 3 ani ar trebuii sa ai scoala, psihologia in buzunar cum s-ar spune :wink: Succes mai departe si incearca sa vezi membrul ca pe un om, in definitiv el nu e doar un nick pe un ecran, este un om ca si tine...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Oh...Ai 3 ani...Mai mult si decat mine, ma gasesc eu sa dau sfaturi :lol: :lol: :lol:
Lol eu am 1 an si ceva si tot nu patesc dintr-astea si nici nu imi pun intrebari ''de ce aia si eu nu'' imediat imi gasesc si raspunsuri:''pentru ca aia sta mai mult,pentru ca aia le are mai bine, pentru ca...pentru ca...'' si le admir pe toate sincer iti spun si de la fiecare invat cate ceva... Nici eu nu sunt vreun model de top dar nici cel mai slab si nici nu mi se lungesc urechile in free-uri :roll: multumesc lui Dumnezeu...
In fine, ma gandesc ca poate problema ta e alta:pur si simplu te-ai plafonat, nu mai ai nici rabdare, nu ''simti'' membrii sa te poti plia pe ei... Nu ti-ai facut asa un ''brand'', atitudinea ta poate nu e cea care trebuie, chiar daca tu crezi ca faci bine ceea ce faci, poate nu e chiar asa... Imi pare rau sa aud ca un model de 3 ani pateste chestii d-astea, in 3 ani ar trebuii sa ai scoala, psihologia in buzunar cum s-ar spune :wink: Succes mai departe si incearca sa vezi membrul ca pe un om, in definitiv el nu e doar un nick pe un ecran, este un om ca si tine...

pai incerc sa fiu cat de dragutza pot,zambesc,le raspund la intrebari etc...si rabdare am destula..nu am idee unde gresesc..nu patesti din astea? mie mi se intampla zilnic,in mod constant si am ajuns sa devin disperata in sensul ca mereu cand intra cineva in pvt ma astept sa inchida in 2 minute si de multe ori asa se intampla..incerc sa fiu dragutza si friendly,iar cu aspectul fizic nu am probleme lol..iar calitatea video e foarte buna dupa cum suportul a confirmat:D..adica nu asta e problema..iar programul-stau in fiecare zi 8-9 ore de la 10 seara pana la 7-9 dimineata
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:
BlondeGirl scrie: Oh...Ai 3 ani...Mai mult si decat mine, ma gasesc eu sa dau sfaturi :lol: :lol: :lol:
Lol eu am 1 an si ceva si tot nu patesc dintr-astea si nici nu imi pun intrebari ''de ce aia si eu nu'' imediat imi gasesc si raspunsuri:''pentru ca aia sta mai mult,pentru ca aia le are mai bine, pentru ca...pentru ca...'' si le admir pe toate sincer iti spun si de la fiecare invat cate ceva... Nici eu nu sunt vreun model de top dar nici cel mai slab si nici nu mi se lungesc urechile in free-uri :roll: multumesc lui Dumnezeu...
In fine, ma gandesc ca poate problema ta e alta:pur si simplu te-ai plafonat, nu mai ai nici rabdare, nu ''simti'' membrii sa te poti plia pe ei... Nu ti-ai facut asa un ''brand'', atitudinea ta poate nu e cea care trebuie, chiar daca tu crezi ca faci bine ceea ce faci, poate nu e chiar asa... Imi pare rau sa aud ca un model de 3 ani pateste chestii d-astea, in 3 ani ar trebuii sa ai scoala, psihologia in buzunar cum s-ar spune :wink: Succes mai departe si incearca sa vezi membrul ca pe un om, in definitiv el nu e doar un nick pe un ecran, este un om ca si tine...

pai incerc sa fiu cat de dragutza pot,zambesc,le raspund la intrebari etc...si rabdare am destula..nu am idee unde gresesc..nu patesti din astea? mie mi se intampla zilnic,in mod constant si am ajuns sa devin disperata in sensul ca mereu cand intra cineva in pvt ma astept sa inchida in 2 minute si de multe ori asa se intampla..incerc sa fiu dragutza si friendly,iar cu aspectul fizic nu am probleme lol..iar calitatea video e foarte buna dupa cum suportul a confirmat:D..adica nu asta e problema

...Poate aici este buba, gandul asta ''stai sa-l vezi p-asta acuma' iese'' :lol: :lol: eu cand am ganduri d-astea (de obicei cand nu suport vreun membru')-fix asta se intampla :lol: :lol: :lol: parca imi ghiceste gandurile-si pac inchide privatul :lol: :lol: :lol: ! Nu te gandi ca daca in fata ii zambesti si in gandul tau deja nu-l suporti ala nu te simte pentru ca tu esti la cateva mile de el... Ei simt orice, DA EI CHIAR SIMT, ma mir cum de tu nu ai observat asta, cum de in 3 ani nu ai observat ca starea ta de spirit este cea care iti aduce private. Spre exemplu eu cand am chef de munca pai rup chatul in doua, parca ma simt astia si chiar daca nu am 10000 de membrii pe pagina, pai din 3, unul imi intra in pvt si se intampla des ca multi care sunt nesuferiti la inceput, pe parcursul privatului sa isi schimbe comportamentul, si asta tine de atitudinea TA CA MODEL, si CA OM! Nu te mai pune la munca, de parca chiar ai fii la munca:nu! Gandeste-o ca pe o distractie, ca vrei sa cunosti lume, mai faci o caterinca cu membrii(scuzati cacofonia), fii relaxata, degajata, friendly nu fortat, si ai sa vezi ca iti trece si seara/ziua mai repede si cand tragi linie vei fii mai multumita... Poti sa ai tu camera cea mai buna si decorul cel mai fain, daca esti ca un robotel nu ai cum sa pretinzi succes... Membrii astia sa stii ca numai vin doar pentru show, ei mai vor sa si comunice, tocmai pentru ca in societate nu au cum sa isi expuna chiar tot ce gandesc, ca deh, mintea lor e mai bolnava asa (sunt ei mai ''speciali'' :lol: :lol: :lol: ) Hai succes acolo! Te pup!
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

...Poate aici este buba, gandul asta ''stai sa-l vezi p-asta acuma' iese'' :lol: :lol: eu cand am ganduri d-astea (de obicei cand nu suport vreun membru')-fix asta se intampla :lol: :lol: :lol: parca imi ghiceste gandurile-si pac inchide privatul :lol: :lol: :lol: ! Nu te gandi ca daca in fata ii zambesti si in gandul tau deja nu-l suporti ala nu te simte pentru ca tu esti la cateva mile de el... Ei simt orice, DA EI CHIAR SIMT, ma mir cum de tu nu ai observat asta, cum de in 3 ani nu ai observat ca starea ta de spirit este cea care iti aduce private.
merci de raspuns dar nuuu..nu ma gandesc ca nu il sport si ca o sa iasa,pur si simplu mi s-a intamplat de prea multe ori si a devenit un reflex..din contra eu incerc si vreau sa cred ca gandesc pozitiv,iar atitudinea nu e pesimista sau sad....stiu ca membrii te simt si chestii de genul,ca am auzit de multe ori chestia ca atitudinea conteaza...la mine nu e porblema cu cu atitudinea,doar ca nu stiu ce sa le spun cand intra in pvt,in afara de clasicile intrebari "how are u,where r u from,how old are u,whats ur name etc..."..sincer nu stiu ce sa mai cred dar merci din nou pt raspuns

sau poate ca le raspund mult prea repede si in frechat.si cum ma intreaba ceva,in secunda urmatoare le raspund si poate dau impresia ca sunt disperata? orice e posibil..
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:...Poate aici este buba, gandul asta ''stai sa-l vezi p-asta acuma' iese'' :lol: :lol: eu cand am ganduri d-astea (de obicei cand nu suport vreun membru')-fix asta se intampla :lol: :lol: :lol: parca imi ghiceste gandurile-si pac inchide privatul :lol: :lol: :lol: ! Nu te gandi ca daca in fata ii zambesti si in gandul tau deja nu-l suporti ala nu te simte pentru ca tu esti la cateva mile de el... Ei simt orice, DA EI CHIAR SIMT, ma mir cum de tu nu ai observat asta, cum de in 3 ani nu ai observat ca starea ta de spirit este cea care iti aduce private.

merci de raspuns dar nuuu..nu ma gandesc ca nu il sport si ca o sa iasa,pur si simplu mi s-a intamplat de prea multe ori si a devenit un reflex..din contra eu incerc si vreau sa cred ca gandesc pozitiv,iar atitudinea nu e pesimista sau sad....stiu ca membrii te simt si chestii de genul,ca am auzit de multe ori chestia ca atitudinea conteaza...la mine nu e porblema cu cu atitudinea,doar ca nu stiu ce sa le spun cand intra in pvt,in afara de clasicile intrebari "how are u,where r u from,how old are u,whats ur name etc..."..sincer nu stiu ce sa mai cred dar merci din nou pt raspuns

A! Inca ceva:daca nu ai imaginatie, iar nu prea ai cum sa rezisti in domeniul asta... :idea:
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

A! Inca ceva:daca nu ai imaginatie, iar nu prea ai cum sa rezisti in domeniul asta... :idea:

dar serios acum,ce mama naibii sa ii intreb (scuze de expresie)-cum e vremea,cate grade sunt afara,cum se simte barack obama,ce sa ii intreb incat sa poata sta o ora in pvt? eu ii mai intreb pe unii daca au prietena/sunt casatoriti,cum a fost ziua de azi,ce filme/muzica le place,nu stiu...chestii din astea de bun simt..ce altceva pot sa ii intreb,legat de ce?
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:
A! Inca ceva:daca nu ai imaginatie, iar nu prea ai cum sa rezisti in domeniul asta... :idea:

dar serios acum,ce mama naibii sa ii intreb (scuze de expresie)-cum e vremea,cate grade sunt afara,cum se simte barack obama,ce sa ii intreb incat sa poata sta o ora in pvt? eu ii mai intreb pe unii daca au prietena/sunt casatoriti,cum a fost ziua de azi,ce filme/muzica le place,nu stiu...chestii din astea de bun simt..ce altceva pot sa ii intreb,legat de ce?

Exact ce spuneam...IMAGINATIE!!! Fa jocuri, joaca-te cu mintea lor, incita-i, fa-i sa-si doreasca mai mult, sa vada mai mult sau sa nu vada, sunt foarte multi membrii care stau cu orele fara sa te dezbrace si fix asa le place, tu nu ai parte de d-astia cu roleplay-uri de exemplu, pana mea sunt ogramada de chestii pe care le-ai putea face... Lasa-ti imaginatia sa curga, tu esti cea care conduce chatul claaar, cand iti intra in camera dupa ce il saluti si ii dai binete poti sa o mai dai in glume pe diferite teme (sexuale mai ales) sunt multe chestii, nu exista un cod de intrebari... Adica nu am ce sa iti spun cu exactitate ca banuiesc ca tu asta vrei.... Totul tine de tine, stiu ca te-ai saturat sa auzi asta, dar chiar asa este...
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ice, tu vrei si tu sa faci banuti si nu te-ai prins tu cum stau lucrurile cam asta e faza;)))))))))
Eu am mai dat ceva sfaturi pe siteul asta de cand sunt dar vad ca nu baga nimeni in seama, pe o ureche va inbtra pe alta va iese.....
in primul rand nu exista noroc la membri cu bani, astia tu ii triezi singura din free chat. in free chat atitudinea pe care o adopti si atentia trebuie indreptata spre categoria de clienti care au cei mai multi bani, adica cei cam peste 40 ani.Cu alte cuvine ii intrebi ce varsta au in free chat si ce profesie si incet incet ii selectezi doar pe aia care te intereseaza. Cum iti dai seama d eprofilul horny dick, ei bina asta are in jur de 20 de ani si deja presat in free chat, te va intreba ce faci in privat, if u are horny etc etc deci nu pe el trbeuie sa insisti.
Un alt lucru important este atitudinea, cu cat esti mai zbenguita si presata in free sa faci privaturi adica tu draga doamne esti motivata, cu atat vei atrage categoria presata de clienti, cu cat esti mai calma cu atat vei atrage pe cei care acorda timp in privat si nu se preseaza. Ai inteles acm care e faza cu norocu la membrii cu bani. nu exista noroc, ci inteligenta in a-i selecta pe aia cu bani si apoi tot ceea ce faci e sa trimiti mesaje odata pe saptamana si baietasii vin la raport;))))))))))Nu iti trebuie o suta de clienti,ci cativa de calitate....
Acuma faza cu horny dik care intra in privat si cere anal, deja daca intra sansele sunt ca atitudinea ta din free chat l-a conivns sa intre atitudine gresita indreptata spre clienti cheep....dar sa zicem ca nu e asa, sa zicem ca tu ai atitudinea corecta si ca hornydick intra accidental si tu vrei sa stii cum s eprocedeaza. Sunt mai multe situatii, una dintre ele pe care eu o adopt este sa fii friendly,, horny dick intra si zice get naked, tu raspunzi ceva de genul WELCOME SI MERCI CA AI VENIT IN PRIVAT? ESTI ADORABIL! Ei bine, hornydick o sa se simpta foarte important si o sa-tizica, Ei, pentru nimic;)))))))))))Deja si-a schimbat un pic conceptia, apoi il intrebi by the way, de unde ziceai ca esti.....incerci sa destinzi atmospfera? Horny dick sa zicem e foarte presat si centrat pe anal, intra si zice mmm anal baby. Ttrebuie s ate arati foarte interesata tot timpul si-i vei spune I love anal, in felul asta horny dick va ramana pt ca isi va inchipui ca tu vei face ceea ce vrea el. Iar apoi contui cu conversatie centrata pe anal....Il intrebi de exemplu daca a avut experiente d eegnul sau e doar o fanasma....sau o alta fraza spre ai sucita curiozitatea e genull Imi place anal, chair weekendul asta am avut o aventura super tare...Ei bine horny dick a deshide urechile si va zice serios????Si tu incepi sa-i povestesti....Cu stilul asta de client centrat pe sex e bine s acreezi scenarii iarel sa se excite din ceea ce zici tu, eu am o baza de clienti in genul asta imi intra super innebuniti s ale povestesc ce am facut ultima data....In felul asta se ajung al conversatii care tin ore in sir fara ca tu bsa scoti o singura haina de pe tine...Cam cati membrii ai reusit sa-i afci sa ejaculeze doar povestindu-le scenarii d egenul asta? si fara sa te dezbraci! totul tine foarte mult de abordare ca sa zic asa... :lol:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

trompi scrie:...Cam cati membrii ai reusit sa-i faci sa ejaculeze doar povestindu-le scenarii de genul asta? si fara sa te dezbraci! totul tine foarte mult de abordare ca sa zic asa... :lol:
Mda, bravo trompi@ !
Cu fraza de mai sus ai decantat/limpezit , cam tot ce s-a scris pana acum .

Hai , Ghiata99,9(%) , eu mor de nerabdare sa raspunzi la acea intrebare !! Si nu doar sa etalezi un numar oarecare ci sa spui cu subiect si predicat , daca esti capabila de asa performanta . Ca este o mare performanta , sa stii ! :lol:

E comparabil , cu oricare de mai jos :

- Sa poti alerga 42 km
- Sa poti ridica deasupra capului o greutate echivalenta cu cel putin greutatea ta
- Sa poti face spagatul
-Sa conduci prin Bucuresti cu 100 km/h la ore de varf ,fara sa incomodezi sau produce accidente , de la un capat la altul s.a.m. d

P.S Daca vei vrea sa intelegi fraza lui trompi@ , cel mai probabil suntem intr-un punct critic si , ca initiatoare a topicului, cred ca ai dreptul sa ceri schimbarea titlului , in urmatorul :

DOVADA ca videochatul chiar tine de abilitati de comunicare duse la EXTREM !

P.S 2 Eu doar sper ca studioul la care ai fost , citeste pe aici si vor intra in pamant de rusine ca nu te-au invatat chestiunea de mai sus !Este singura noastra sansa sa ne razbunam pe ei :lol: , tu avand tot timpul din lume sa te perfectionezi .
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Băi opriti o ca face pe celălalt topic publice siturile afiliate pe lj ca sa nu mai scapam de romani.nu v ati saturat sa fiti balacariti si injurati de ro??? UNii dau de ceasu mortii că lj nu blokeaza romania pe situri afiliate si vine ice sI da exemplu de situri afiliate si le face publice !! Ca unii ca fraierii vb cu adminii ca nu e normal sa nu avem ro Blok si vine ice de strica tot si LE FACE PUBLICEEE SA NE INJURE TT ROMANIA SA INTRE MAMA TATAT TATAIE BUNICA SA NE INJURE TOTI CA SA MAI LUCRAM O LAE !!! V ATI ASEZAT LA POVESTI SI ARGUMENTE CU EA .CA MAI ERA UNA DE PE AICI CARE VENEA LA MN IN ROOM SI MA INJURA SI COMENTA PE LJ TOT CE AM SCRIS EU PE FORUM!!OPRITI OOOO PE ICE CU POSTAREA DE SITURI AFILIATE
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”