VIDEOCHATUL DE AZI ...

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

ice999 scrie: Aaa si inca o chestie, daca scrieti pe google cuvantul "livejasmin" , primul rezultat care apare e "livejasmin credit hack"...asa imi explic, ca in rest nu stiu cine ar sta 21 de ore in pvt, Donald Trump poate...nu mai fiti asa de creduli ca nu tot ce zboara se mananca:)))
Vreau doar sa fac o precizare pe langa faptul ca nu apare asta in google nici macar in primele zece pagini nu rezultate , nu exista hack-uri care sa functioneze , defapt acestea sunt niste programe facute de baieti smecheri care le folosesc pentru a-ti afla adresa de email, ca pe urma sa o foloseasca in diferite scopuri, si pentru a-ti implanta adware-uri in calculator de care o sa scapi foarte greu ! Am tinut sa precizez asta pentru ca forumul nu e vizitat doar de oameni din industrie care stiu adevarul ci si de alte persoane care ar putea ca in urma postului tau sa creada ca astfel de programe fuctioneaza !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

ice999 scrie:
asa si cu ce te incalzeste pe tine asta ca nu inteleg ?:)))..tot rdicati in slavi cand vedeti ce performante are X sau Y, insa chiar nu inteleg cu ce va incalzeste pe voi:))..e ca si cum m-as bucura eu ca Smiley are 232 milioane de dolari...cu ce ma incalzeste si de ce l-as ridica in slavi?
Da chiar așa, ice999! De ce să-l ridicăm în slăvi pe Smiley care de bine de rău are un talent și și-a făcut o carieră în muzică prin muncă? Mai bine să le ridicăm în…”slăvi!” (slăvi de ciocane divine curvești) pe injectatele de la Capatos care dau din basul tare ca ice (mai că pușcă) și sunt exemple de urmat pentru fetițele de doisprezece ani. Nu de alta, dar ne fac “să ne râdem” (de parcă nu fim noi destul de râsul lumii…).

Cu ce mă “încălzesc” pe mine cele “232 milioane de dolari” ale lui Smiley, asta ca să înțelegi și tu… personal mă motivează, mă inspiră. Orice om din România care și-a depășit condiția, pentru mine este dovada vie că și în România se poate. Fie că este prin muncă intelectuală (muzică, creație de orice fel, artă, etc) sau muncă brută (agricultură: dat cu sapa, făcut căpițe, muls vaci; construcții, etc), este absolut irelevant!

Românul, însă, puturos din născare dă vina pe sistem. Iliescu închide fabrici, Băse’ taie salarii, Iohannis “Ghinion” fură…n-ai ce-i face! Nu, că noi așa fim niște genii, da dacă hoții și incompetenții nu ne lasă să facem nimic, ce să faci? Să dăm cu piatra și să vedem doar lucrurile negative este un sport național.

Și mă uit la modelele din topuri, sunt minunate! Ice999, detașează-te măcar o clipă de frustrările tale, de necazurile și neîmplinirile din viața ta și încearcă să vezi dincolo de limitele pe care ți le-ai impus tu singură. Ești goală și superficială. Gheață. Atât de goală, goală de orice simțire care ar putea nădăjdui viață, lumină, speranță… Și mă uit din nou la modele. Și văd că iepuroaica (LittleRedBunny :D) e tot ce ți-ai putea dori! Tot ce nu ești tu, ICE! Viață, energie, carismă, împăcare, lumină, speranță, empatie! Și mă tot uit, aș putea să stau cu orele să o privesc și să o admir fără să mă satur! E ca un drog. Apoi mă gândesc la mine. Pot eu oare să fiu ca ea? Ca ea, dar în stilul meu. Pot eu oare să am impactul ăsta, să fac oamenii ăștia să stea în camera mea cu orele, însetați, hipnotizați de ceea ce eu le ofer și greu să se lase duși? Că până la urmă, vrei nu vrei, nu sunt roboți, sunt niște oameni cu emoții, sentimente și trăiri. Merit eu?

Ea mă răscolește…centimetru cu centimetru din mintea mea, părticică cu părticică din trupul meu! I-aș trage-o! Sublim, elegant, murdar și cu patimă! Oooo, dulce otravă! Este oare suficient pentru mine să mă convingă să o ard la adevăratul meu potențial? Sau, aș putea să o ard mișelește, să-i spun cât e de varză în camera ei când e în free. Să mă răzbun pentru neputința mea de a o arde așa cum merită, la adevărata ei valoare așa cum face ea cu alții!

Cât despre tine, ice999? Tu ce alegi, să o arzi în cea mai bună variantă posibilă pe care o poți avea, sau să o arzi mârșav în camera ei când e în free? Dacă înțelegi ce vreau să spun…

Alege să o arzi în cea mai bună versiune a ta, cu impact, fără limite, diversificat și din toate pozițiile. Un întreg atelier de vise!
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Mery24 scrie:
ice999 scrie:
asa si cu ce te incalzeste pe tine asta ca nu inteleg ?:)))..tot rdicati in slavi cand vedeti ce performante are X sau Y, insa chiar nu inteleg cu ce va incalzeste pe voi:))..e ca si cum m-as bucura eu ca Smiley are 232 milioane de dolari...cu ce ma incalzeste si de ce l-as ridica in slavi?
Da chiar așa, ice999! De ce să-l ridicăm în slăvi pe Smiley care de bine de rău are un talent și și-a făcut o carieră în muzică prin muncă? Mai bine să le ridicăm în…”slăvi!” (slăvi de ciocane divine curvești) pe injectatele de la Capatos care dau din basul tare ca ice (mai că pușcă) și sunt exemple pentru fetițele de doisprezece ani. Nu de alta, dar ne fac “să ne râdem” (de parcă nu fim noi destul de râsul lumii…).

Cu ce mă “încălzesc” pe mine cele “232 milioane de dolari” ale lui Smiley, asta ca să înțelegi și tu… personal mă motivează, mă inspiră. Orice om din România care și-a depășit condiția, pentru mine este dovada vie că și în România se poate. Fie că este prin muncă intelectuală (muzică, creație de orice fel, artă, etc) sau muncă brută (agricultură: dat cu sapa, făcut căpițe, muls vaci; construcții, etc), este absolut irelevant!

Românul, însă, puturos din născare dă vina pe sistem. Iliescu închide fabrici, Băse’ taie salarii, Iohannis “Ghinion” fură…n-ai ce-i face! Nu, că noi așa fim niște genii, da dacă hoții și incompetenții nu ne lasă să facem nimic, ce să faci? Să dăm cu piatra și să vedem doar lucrurile negative este un sport național.

Și mă uit la modelele din topuri, sunt minunate! Ice999, detașează-te măcar o clipă de frustrările tale, de necazurile și neîmplinirile din viața ta și încearcă să vezi dincolo de limitele pe care ți le-ai impus tu singură. Ești goală și superficială. Gheață. Atât de goală, goală de orice simțire care ar putea nădăjdui viață, lumină, speranță… Și mă uit din nou la modele. Și văd că iepuroaica (LittleRedBunny :D) e tot ce ți-ai putea dori! Tot ce nu ești tu, ICE! Viață, energie, carismă, împăcare, lumină, speranță, empatie! Și mă tot uit, aș putea să stau cu orele să o privesc și să o admir fără să mă satur! E ca un drog. Apoi mă gândesc la mine. Pot eu oare să fiu ca ea? Ca ea, dar în stilul meu. Pot eu oare să am impactul ăsta, să fac oamenii ăștia să stea în camera mea cu orele, însetați, hipnotizați de ceea ce eu le ofer și greu să se lase duși? Că până la urmă, vrei nu vrei, nu sunt roboți, sunt niște oameni cu emoții, sentimente și trăiri. Merit eu?

Ea mă răscolește…centimetru cu centimetru din mintea mea, părticică cu părticică din trupul meu! I-aș trage-o! Sublim, elegant, murdar și cu patimă! Oooo, dulce otravă! Este oare suficient pentru mine să mă convingă să o ard la adevăratul meu potențial? Sau, aș putea să o ard mișelește, să-i spun cât e de varză în camera ei când e în free. Să mă răzbun pentru neputința mea de a o arde așa cum merită, la adevărata ei valoare așa cum face ea cu alții!

Cât despre tine, ice999? Tu ce alegi, să o arzi în cea mai bună variantă posibilă pe care o poți avea, sau să o arzi mârșav în camera ei când e în free? Dacă înțelegi ce vreau să spun…

Alege să o arzi în cea mai bună versiune a ta, cu impact, fără limite, diversificat și din toate pozițiile. Un întreg atelier de vise!
Felicitari pentru gandire,pacat ca ea nu va intelege nimic,am incercat si noi in trecut,unii oameni trebuie lasati sa zaca in ignoranta proprie si neputinta personala.
Ea este fix genul de hater frustrat,cu argumente puerile si gandire de cea mai joasa speta dar avand in vedere ca nu este singura trebuie ignorata pe viitor.Daca-i citesti posturile 99% sunt niste aberatii si hatereli..tare trista trebuie sa-i fie viata.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Felicitari pentru gandire,pacat ca ea nu va intelege nimic,am incercat si noi in trecut,unii oameni trebuie lasati sa zaca in ignoranta proprie si neputinta personala.
Ea este fix genul de hater frustrat,cu argumente puerile si gandire de cea mai joasa speta dar avand in vedere ca nu este singura trebuie ignorata pe viitor.Daca-i citesti posturile 99% sunt niste aberatii si hatereli..tare trista trebuie sa-i fie viata.[/quote]


pe bune, as vrea sa te conving intr-un fel, stiu ca e imposibil, sa intelegi ca realitatea mea e cu totul alta...dar...nu incerc, pentru ca NU ma intereseaza parerea voastra vizavi de mine, parere pe care voi v-ati format-o citind impresile pe care le scriu eu aici legat de videochat :)))...hai noroc:))) Nu sunt nici negativista, nici nu am necazuri, nici nu sunt rece, nici amara, nici de gheata, nici de sticla..nici nici nici..doar ca nu inteleg oamenii astia care se lasa asa usor impresionati, thats all))...Si ce daca te prind in toane bune sau rele? aici ne spuneam fiecare parere, indiferent ca e pe placul celorlalti sau nu:D right??...Aaa si as mai adauga la toate astea, stiu ca am mai zis-o, ca detest lacomia! :D...fiecare cu propiul mod de gandire, don't blame me :)
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Vreau doar sa fac o precizare pe langa faptul ca nu apare asta in google nici macar in primele zece pagini nu rezultate , nu exista hack-uri care sa functioneze , defapt acestea sunt niste programe facute de baieti smecheri care le folosesc pentru a-ti afla adresa de email, ca pe urma sa o foloseasca in diferite scopuri, si pentru a-ti implanta adware-uri in calculator de care o sa scapi foarte greu ! Am tinut sa precizez asta pentru ca forumul nu e vizitat doar de oameni din industrie care stiu adevarul ci si de alte persoane care ar putea ca in urma postului tau sa creada ca astfel de programe fuctioneaza ![/quote]

Man, daca au existat oameni (printre care si romani,deci da e posibil :) care au spart parola de la NASA sau de la Casa ALba, sau mai stiu eu de unde, ce te face sa crezi ca e asa greu sa iei fake credits pe Jasmin? :D :D :D :D :D :D :D :wink: :wink:
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Ea este fix genul de hater frustrat,cu argumente puerile si gandire de cea mai joasa speta dar avand in vedere ca nu este singura trebuie ignorata pe viitor.Daca-i citesti posturile 99% sunt niste aberatii si hatereli..tare trista trebuie sa-i fie viata.[/quote]


si cata invidie si frustrare observ in ce spui:)) m-ai vazut cumva pe site sau ce?:)) lol :D de moment ce ma jignesti si spui cuvinte cu care crezi tu ca ma intimidezi =)), in conditiile in care eu nu am jgnit pe nimeni ci doar mi-am spus parerea, asta dai de inteles...tu esti aia cu invidie nu eu:))

argumente de cea mai joasa speta? de ce nu vrei sa recunosti ca sunt pur si simple realista, asta e realitatea, nu totul e lapte si miere cum vreu tu sa crezi...nu sunt hatera, nici negativista, ci realista! si nu sunt singura cu o astfel de "gandire" ;) cum e daca iti spun asta din propria experienta, am membri care imi spun ca isi inchid contul ca li se pare "too expensive" desi am 1.99, si nu sunt sarantoci...si sunt si indragotiti de mine :)))...si mai multi, nu unul sau doi....si ei au gandire de cea mai joasa speta si sunt hateri, daca spun ca e "too expensive"???
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ai si tu dreptatea ta :). Unele produse sunt too expensive. Chiar nu inteleg producatorii ce fac de astea ce li se zice de lux, exclusiviste, ce dracu fac cu ele. Ca doar nu cumpara nimeni ca sunt too expensive. Cat de cretin sa dau 1000euro pe o pereche de pantofi si sa am 50:). Cand exista pantofi la 1mil. Dar bulangii aia de Dolce care fac rochii la 15k $ bucata, cat sa se arda in popo sa creada ca va vinde vreodata. Too expensive...eu zic ca sunt la misto. Cum e si tariful unora pe chat de 20$/min pe f4f multe pe if mai rarut;).

Am vazut intr un aeroport o tipa cu o genta de voiaj LV. O singura daca in viata am vazut, avui onoarea, privilegiul, sunt sigur ca nimeni nu a mai vazut. Iar care au mai vazut erau sigur din bazar. Iar in reprezentante cand vedeti ca da cineva banul 30k pe o geanta la Hermes sa stiti ca e marketing, pe din spate ii da banii inapoi ca e omul lor. Stiu sigur ca am facut si eu asa cu vreo 5 curele de la Hermes ca doar nu eram nebun sa dau 600euro bucata pe cea de 32mm. Ce drac ii trebuia lu aia geanta aia ca doat intr o rafie cara mai bine ca era mai practica. Eu cred ca preturile in magazin erau la misto 12k Euro ca doar nu era cretina sa dea.

De ce sa fie atata diferentiere in lume? De ce sa nu fie un pantof pentru toti. Un singur model in lume ca doar scopul lui e sa te protejeze la mers. Oare ca putem diferit? Ca pot calca mai diafan decat altii?:) Dar aia ce iau Yacht cand altii mu pot visa la o barca? Scump domle scump. Dar asta cu masinile chiar nu o inteleg. Cum sa dai 1mil $ pe o masina cand aia de 5k face acelasi lucru.

Vai, chiar acum am aflat, mi a zis cineva care stie. Cica si pretul vacilor difera. Cica nu toate vacile la targ au acelasi pret. Sunt vaci care fac mu pe alta octava oare???:) Daca intru prin rooms sigur la concluzia asta ajung;)

OMG!!!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

@ICE
Mai,dar nu mai pot de invidie,toata noaptea nu am putut sa dorm din cauza ta,intradevar te urasc si te invidiez din suflet,nu conteaza ca nu am nici un motiv,eu tot o fac ca asa sunt eu rea si invidioasa,din acelasi motiv fac reclama modelelor de top,din invidie,mama lor de bogatase:)))))

Auzi serios,tu citesti ce scrii?Asa logic cand te contrazici singura in posturi si cand ne spui ca suntem niste creduli si credem acele paymenturi imposibile dar tu il crezi pe horny dick ca-si inchide contul ca esti prea scumpa?Iti trimit si print screenuri din cartile lor de credit sau doar jura pe rosu?Sunt indragostiti de tine?Hahahah,cine o fi credula in chestia asta?

I rest my case cu tine,bine,asta am facut-o de la primul post cand imi hatereai un fost model,bine ca s-a lasat de meserie pe jasmin si nu mai trebuie sa te supui torturii de a o vedea ore intregi in private in timp ce tu pandareai la usa.Ai scapat de grija si ai trecut la altii.Paradoxul este ca nu s-a lasat,s-a mutat pe alt site:))))))Cred ca s-a saturat de tine :)))))

Bye bye birdie lol
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Nu hateream pe nimeni :))...ci doar ma MIRAM cum poate cineva sa stea atat in pvt....clar avea vreo cativa membri mega fideli, ca altfel nu imi explic cum sa te loghezi pe site si in secunda urmatoare sa ai pvt! Stiu fete mult mai dragute ca ea sau ca altele, care stau muult in free pana sa aiba pvt...Adica nush, comunica prin telepatie cu membrii, stie ala cand se logheaza ea pe site, site ORA SI MINUTUL si secunda, ca sa intre fix in omentul ala in pvt ?:)))..Interesant...s-a mutat pe alt site ca probabil i-au zis membrii ei ca LJ e prea scump ?:))))

Si ca sa intelegi ce zic, sa vezi ca nu fabulez si nu inventez, iti dau un exemplu...Acum vreo 2-3 ani era o tipa mega frumoasa, se vedea perfect pe camera, decor misto, haine mito, era dragutza, facea tease, avea 2,49 si statea CU ORELE in FREE de ma simteam eu penibil pt ea si ma intrebam ce naiba e in neregula cu ea?? Vorba engleza bine, avea un corp perfect, era amabila,,,repet..si statea cu orele in free...uite si poze cu tipa nu stiu de ce apare pe site-ul asta, ca e rusoaica, am auzit-o si vorbind...in fine..uita-te la ea si gandeste-te de ce fata asta nu era (ca s-a lasat de anul trecut sau ce putin nu mai e pe LJ) in pvt ca altele, desi nu vad nimic in neregula..cum explici?:)
Avatar utilizator
angeline
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 180
Membru din: 04 Sep 2008, 06:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ice999 scrie:Nu hateream pe nimeni :))...ci doar ma MIRAM cum poate cineva sa stea atat in pvt....clar avea vreo cativa membri mega fideli, ca altfel nu imi explic cum sa te loghezi pe site si in secunda urmatoare sa ai pvt! Stiu fete mult mai dragute ca ea sau ca altele, care stau muult in free pana sa aiba pvt...Adica nush, comunica prin telepatie cu membrii, stie ala cand se logheaza ea pe site, site ORA SI MINUTUL si secunda, ca sa intre fix in omentul ala in pvt ?:)))..Interesant...s-a mutat pe alt site ca probabil i-au zis membrii ei ca LJ e prea scump ?:))))

Si ca sa intelegi ce zic, sa vezi ca nu fabulez si nu inventez, iti dau un exemplu...Acum vreo 2-3 ani era o tipa mega frumoasa, se vedea perfect pe camera, decor misto, haine mito, era dragutza, facea tease, avea 2,49 si statea CU ORELE in FREE de ma simteam eu penibil pt ea si ma intrebam ce naiba e in neregula cu ea?? Vorba engleza bine, avea un corp perfect, era amabila,,,repet..si statea cu orele in free...uite si poze cu tipa nu stiu de ce apare pe site-ul asta, ca e rusoaica, am auzit-o si vorbind...in fine..uita-te la ea si gandeste-te de ce fata asta nu era (ca s-a lasat de anul trecut sau ce putin nu mai e pe LJ) in pvt ca altele, desi nu vad nimic in neregula..cum explici?:)
De ce sa te mire ca cineva sta foarte mult in pv?
Ce te face sa crezi ca asa ceva nu ar fi posibil? Ce argumente solide ai sa crezi ca nu se poate si asa?
Daca un model are cativa membri mega fideli nu este un model bun ? Din contra , daca ii mega fidelizeaza inseamna ca modelul e mega tare , nu e usor sa faci pe cineva sa vina sa te vada iar si iar si iar si nu pentru putin timp .Daca omul ala a devenit mega fidel inseamna ca l-a atras ceva indeajuns de mult incat sa acorde timpul si atentia sa asupra modelului respectiv .
Ce inseamna "mega frumoasa" pentru tine s-ar putea altora sa li se para banala sau normala , fiecare vede frumusetea in felul sau , gusturile nu se discuta;)
Si da , se poate comunica cu membrii prin mesaje pe site , sa ii precizezi la ce ora intri exact si ala e acolo lipit de monitor , da refresh din minut in minut ,sa vada daca favorita lui a intrat online :)
Daca ar fi vorba doar de partea fizica ar fi simplu , nu tine totul de fizic , conteaza la fel de mult sau poate si mai mult atitudinea , comportamentul , caracterul .Ca si in viata de zi cu zi unele persoane au mai mult "lipici" , altele mai putin ,unii sunt mai norocosi altii mai deloc si asta nu tine de perfectiunea corpului . Daca am fi toti la fel ar fi cam plictisitor nu-i asa? :)
Suntem ceea ce gandim!
wrongturn2020
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 160
Membru din: 08 Mar 2016, 15:00
Has thanked: 10 times
Been thanked: 13 times

Ice fetele fac bani si vor face in continuare..cele pe care le duce capul. Daca tu stai doar in free sau chiar esti convinsa ca pe 1,99 esti "too expansive" imi pare rau pt tine. Tu esti "too expansive" si pentru altele 4,99 e "too cheap" si chiar crezi ca intereseaza pe cineva ca detesti tu lacomia? auzi, cica sunt lacome ca stau in privat...nu, draga, aia se numeste excelenta. Ce ai vrea, sa treaca de 3-4000 pe perioada dupa care sa spuna "gata, nu mai intru, se supara ice99 pe mine daca depasesc 4000". Unii oameni sunt facuti sa exceleze, altii sa fie mediocri. Perfectiunea nu e pt toata lumea. Si am realizat de nenumarate ori ca te pisi pe el de fizic daca nu e insotit de un bagaj intelectual.Extraordinar ca ai tu ochi albastri si tate mari...felicitari, mulumeste-i mamei natura. Dar asta nu te va ajuta toata viata ;)
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

@ice, wtf, telepatie? Exista Twitter, mesaje private, site-uri personale etc. Daca vrei intr-adevar sa tii legatura cu membrii, poti.

Sunt modele care au un regim de lucru spartan: logare la aceeasi ora, plus/minus cateva minute. Daca eu, nea Gigel, sunt obisnuit sa-mi gasesc modelul favorit la aceeasi ora, e logic ca sar pe ea, nu? Ce ma fac atunci cand modelul meu ma mai si tine la curent cu toate alea? Sar si mai tare pe ea ;) Ma tine in priza, legat de ea.

Poti fi si Miss Univers, daca nu e, nu e. Sani, picioare, ochi si fund misto tot vad membrii. Si totusi incasarile mari se lasa asteptate. Aspectul fizic conteaza, insa nu atat de mult pe cat crezi tu. Poti face tease si 10 ore non stop, daca inca lipseste ceva acolo la mansarda tot nu excelezi.
Atat timp cat preferi sa privesti doar inainte, fara sa te mai uiti in stanga si in dreapta, ba chiar si inapoi, nu poti evolua. Fiecare minus pe care il ai te trage in jos.

Intreb si eu asa, din pura curiozitate. Te-ai simtit incredibil de bine cu vreun membru in private? Atat de bine incat sa uiti de timp? Sa fii in largul tau. Sa plangi si sa razi cu el, ba chiar sa ii simti lipsa cand nu te poate vedea (nu din cauza banilor, ci pur si simplu pentru ca iti place de el)?
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Poti fi si Miss Univers, daca nu e, nu e. Sani, picioare, ochi si fund misto tot vad membrii. Si totusi incasarile mari se lasa asteptate. Aspectul fizic conteaza, insa nu atat de mult pe cat crezi tu. Poti face tease si 10 ore non stop, daca inca lipseste ceva acolo la mansarda tot nu excelezi.


Ok, si ce "nu e"? Si ce ANUME lipseste la "mansarda"?? Fata aia era nromala, nu vreo nebuna...chiar nu vad ce ar putea fi in neregula?? :|
ladyinblack21
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Mar 2015, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

hey,cate mesaje pt ice:)) god...de 3 ani de cand bantui pe forumul asta ice sufera de victimizare si bagare de seama..come on...i se rupe ei de parerile noastre,pe care le.a auzit de zeci de mii de ori...nu e topic despre lj ca hop si ice cu frustrarile ei...
ladyinblack21
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Mar 2015, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si totusi...sa.i recomande cineva un psiholog,pishiatru,ceva sa se trateze,traieste in room.urile modelelor de top si bate campii,poate isi revine si face si ea cateva miiutze pe luna:)))
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

wow, canta frustrare...eu as zice ca mai bine te-ai duce tu la psiholog....aici impartim parri pro si contra, mesajele nu sunt "pentru mine"....get a brain:)))

Nu mi se rupe, daca mi se rupea probabil ca nu mai puneam interbari...DOOHHH!!!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Ice,te rog sa nu mai pui poze,linkuri catre alte modele.Esti la al doilea Warn.

Cred ca putina moderare nu ti-ar strica,nu de altceva dar mai avem si alte lucruri de facut decat sa-ti editam posturile.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

ice999 scrie:wow, canta frustrare...eu as zice ca mai bine te-ai duce tu la psiholog....aici impartim parri pro si contra, mesajele nu sunt "pentru mine"....get a brain:)))
Reply-ul meu chiar a fost pentru tine. Ai ales sa scoți din el fix ceea ce ți-a convenit, citind așa, printre rânduri. Ba chiar ți-am adresat și o întrebare, la care ai preferat să nu răspunzi. Știm, și tăcerea e un răspuns, dar tare aș fi preferat niște cuvinte :D
ice999 scrie: Ok, si ce "nu e"? Si ce ANUME lipseste la "mansarda"?? Fata aia era nromala, nu vreo nebuna...chiar nu vad ce ar putea fi in neregula?? :|
Asta se întâmplă când faci videochat doar așa, de dragul lelii. Când te resemnezi și crezi ca doar atât poți duce, e normal să fii neîncrezătoare. Totul vine din interior, aspectul fizic doar ajută. Oi fi tu superbă de îmi curg ochii când ma uit la tine, dar dacă nu faci click cu mine unde trebuie, te iau în private doar ca să îmi satisfac dorințele carnale. Caut ceva mai special decât normalul, că de ăla am parte și acasă.
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
AndradaSecret
Mesaje: 4
Membru din: 23 Apr 2017, 12:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Haide mai ice999 ca ti-ai atras o gramada de pareri contra. De ce sa nu recunoastem performantele altor modele? Si da chiar se poate sta atat de mult in privat si nu numai pe lj dar si pe alte site-uri de altfel. Spun asta din proprie experienta :) Atata timp cat ai un program bine stabilibit si o atitudine impecabila e si normal ca in viitorul apropriat sa ai parte de un succes remarcabil. Daca noi intre noi nu ne sprijinim cum sa ne asteptam ca persoanele care nu au contact cu acest domeniu sa o faca? O mai repet si eu ca si altii de pe aici de altfel, succesul vine de pe urma unei munci asidue si a unei echipe care a fost langa tine non stop :) Iar cat despre asta cu hack-urile nu stiu ce sa zic, nu am intalnit pana acum un site care sa permita asemenea incasari de pe urma lor. Acum ca sunt unii mai destepti si pot sa faca asta ok, dar ma repet nu la un asemenea nivel. Deci bravo ei ca a fost rasplatita pe masura muncii care a depus-o :) Mult succes in continuare :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”