VIDEOCHATUL DE AZI ...

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
AndradaSecret
Mesaje: 4
Membru din: 23 Apr 2017, 12:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Haide mai ice999 ca ti-ai atras o gramada de pareri contra. De ce sa nu recunoastem performantele altor modele? Si da chiar se poate sta atat de mult in privat si nu numai pe lj dar si pe alte site-uri de altfel. Spun asta din proprie experienta :) Atata timp cat ai un program bine stabilibit si o atitudine impecabila e si normal ca in viitorul apropriat sa ai parte de un succes remarcabil. Daca noi intre noi nu ne sprijinim cum sa ne asteptam ca persoanele care nu au contact cu acest domeniu sa o faca? O mai repet si eu ca si altii de pe aici de altfel, succesul vine de pe urma unei munci asidue si a unei echipe care a fost langa tine non stop :) Iar cat despre asta cu hack-urile nu stiu ce sa zic, nu am intalnit pana acum un site care sa permita asemenea incasari de pe urma lor. Acum ca sunt unii mai destepti si pot sa faca asta ok, dar ma repet nu la un asemenea nivel. Deci bravo ei ca a fost rasplatita pe masura muncii care a depus-o :) Mult succes in continuare :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”