Chestii ciudate pe Jasmin!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Buna Rebeccka bine ai venit in comunitatea noastra, sa stii ca jasminul in anumite situatii functioneaza minunat in altele mult mai slab un lucru este cert ... sa nu te descurajezi daca depui efortul necesar cu siguranta poti sa ai succes ( este relativ in functie de asteptarile fiecaruia )

Referitor la problema ta cu pozele care nu iti sunt acceptate ( MA MIR ) pt ca iti spun sincer ca si poze destul de slabe sunt acceptate, iti recomand urmatorul lucru,
- Stergi pozele care au fost respinse din galerie de pe jasmin
- mai apoi schimbi denumirea tuturor pozelor exemplu din poza1.jpg in numemodel1.JPG / pic1.jpc
- le uploadezi din nou

Este posibil ca sa fie altcineva in momentul respectiv sa iti aprobe pozele si e posibil sa ai o surpriza placuta

Cat despre
Tin sa mentionez, pozele nu sunt explicite, sunt editate de un profesionist, sunt FOARTE clare, pixeli multi, ambient de lux si placut, tot ce trebuie. Nici nu stiu ce sa mai fac? Ca poze mult mai bune de atat nu am cum sa fac, decat daca as infiinta eu o noua camera foto sau cine stie mai ce ...
Este important sa intelegi ca nu este suficient ca o poza sa aibe pixeli multi, uite daca vrei iti pot da eu o parere referitor la respectivele imagini am experienta sa ma pronunt daca sunt sau daca nu sunt top. Si iti pot spune ce trebuie imbunatatit sau daca trebuie sa injuri suportul :)

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”