Livejasmin nu vad voturile membrilor

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

F_L scrie: Va urez "distractie" placuta in special celor ce nu prea active pe site, de acum incolo conteaza doar voturile din ultimele 90 de zile. Pentru cele/cei ce au muncit ani de zile sa-si faca un rating bun ... sex oral ca sa nu zic altfel :). Asa ca sa inceapa "distractia", puteti sa verificati cate stelute mai aveti, care mai aveti, doar Jasmin nu sta degeaba.
Modelele care au muncit ani de zile sa ajunga acolo unde sunt nu cred ca sunt bucuroase de aceasta schimbare , totusi voturile la 90 de zile nu vor putea niciodata sa schimbe faptul ca multi membrii au respectivele modele la favorite...
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
SoulCams Models Studios wanted
F_L
Mesaje: 14
Membru din: 11 Aug 2014, 03:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da Ice999, ce sa zic, nici nu am pretins ca le stiu pe toate, eu iti spun ce mi s-a raspuns fix la intrbearea: si daca lipsesc de pe site o perioada? Eram si eu curioasa, nu de alta. Spuneai bine Glamour, regulari ne au pe lista si ei vin, idea e sa tot improspatam lista de regulari ca altfel e cam naspa pe termen lung. Cred ca cel mai frustrant e faptul ca , cel putin din punctul meu de vedere, muncind mult timp pe site si trezindu-te fara munca ta ca sa zic, te simti neindreptatit. Dar asta este, decizia e luata si vom vedea ce va iesi din ea, eu una imi vad de treaba ca altceva mai bun de facut nu cred ca este.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

F_L scrie: Spuneai bine Glamour, regulari ne au pe lista si ei vin, idea e sa tot improspatam lista de regulari ca altfel e cam naspa pe termen lung. Cred ca cel mai frustrant e faptul ca , cel putin din punctul meu de vedere, muncind mult timp pe site si trezindu-te fara munca ta ca sa zic, te simti neindreptatit. Dar asta este, decizia e luata si vom vedea ce va iesi din ea, eu una imi vad de treaba ca altceva mai bun de facut nu cred ca este.
Este frustrant deranjant cum vrei sa ii spui, dar totusi pe partea cealalta stimuleaza concurenta intre modele, pentru ei ( site ) nu are de ce sa fie un lucru rau, ei au luat decizia asta gandindu-se in primul rand la viitor, la profit, la membrii si nu la modele.
Modelele bune nu au de suferit, modelele medii nu au mult de schimbat, modelele asa si asa poate isi ridica standardul si avanseaza cand vad ca putinul pe care il faceau se diminueaza, plus ca vin modelele care vor si ele o sansa, acum o au.

Da oarecum este abuziva decizia lor dar totusi e ograda lor si nu prea ai ce sa faci, daca este sa ne gandim un pic scopul este sa stimuleze modelele si automat asta nu poate sa duca decat la incasari mai mari.

Singurul lucru care trebuie facut este acceptarea schimbarii, o gandire pozitiva si multa munca.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Doar ca lista de favorite de la membri a fost intimplator stearsa vreo doua saptamini in urma. Cit despre raiting..well, ne acomodam. Ce altceva putem face)
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

JustModel scrie:Doar ca lista de favorite de la membri a fost intimplator stearsa vreo doua saptamini in urma. Cit despre raiting..well, ne acomodam. Ce altceva putem face)

That's new, ajung sa nu ma mai mir deloc de nimic, de fapt acum cativa ani imi amintesc ca un model sa trezit fara cateva pagini de comentarii si ratings tot asa din "greseala". A "plans" s-a stresat a injurat, pana la urma a lucrat ... totul a fost bine si frumos.

Singurul lucru care mai este de facut este ca modelul sa se focuseze pe ce este important si sa lucreze. Rezultatele nu au cum sa nu apara.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

[quote


That's new, ajung sa nu ma mai mir deloc de nimic, de fapt acum cativa ani imi amintesc ca un model sa trezit fara cateva pagini de comentarii si ratings tot asa din "greseala". A "plans" s-a stresat a injurat, pana la urma a lucrat ... totul a fost bine si frumos.

Singurul lucru care mai este de facut este ca modelul sa se focuseze pe ce este important si sa lucreze. Rezultatele nu au cum sa nu apara.[/quote]

Right!
Cine munceste acela are!
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”