Cum sa motivez modelele cu care lucrez?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
solveit_girl
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 04 Sep 2013, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

IsaGlamChat scrie:Jessus:)Nu cred ca ai inteles nimic din ce am zis eu.Ce-ti doresti tu, nu coincide cu ce-si doreste toata lumea.Faptul ca e frumoasa si o doresc poate toti barbatii cu care intra in contact nu inseamna ca are o lista cat biblia si bifeaza zilnic cate unul de pe ea.
Buna ziua, nu am zis ca se culca zilnic cu toti barbatii din lista ei. Una e sa zic ca cineva are o relatie si alta e sa zic ca cineva se f*** toata ziua cu necunoscutii. Nu imi pune cuvinte in gura pe care nu le-am zis.
Dar nici tu sa nu zici ca ea doar munceste si studiaza si doar atat. Nu are timp de barbati never.
Nici macar nu are timp sa iasa cu prietenii sau familia sau un barbat la o cafea o data pe luna?
Eu inchei aici, ca nu vreau sa ma cert, mi-as fi dorit ca ceea ce am scris sa fie inteles exact cum am scris, nu cum ai dedus tu.
Da, ce-mi doresc eu nu-si doreste toata lumea?
Vrei sa spui ca majoritatea modelelor din vdc vor doar bani, bani bani si atat, sa-si faca o caruta cu bani, afaceri si atat?
De iubire, relatie nu se pune problema?
Nu mai raspund la acest topic, anyway, ca stiti sa rastalmaciti cuvintele de 1000 de ori.
Si nu ma mai privi cu atata superioritate, de parca eu sunt un gandac.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
solveit_girl
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 04 Sep 2013, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Inainte sa comentati, cititi posturile de la inceputul topicului pana la sfarsit.
De fapt cine mai e aici pe forum? Useri curiosi, owneri de studio si cateva modele care scriu constant.
Eu discutam acum cu Isa, si daca tot are contraargumente la adresa mea sa mi le scrie in pm, nu sa insiruie aici romane contrazicandu-se cu mine, rastalmacindu-mi cuvintele, pentru ca e usor sa faci din tantar armasar.
Nu a zis nimeni sa tranteasca sau nu plozi, dar voi sustineti sus si tare ca in acest domeniu se munceste pe rupte cate 7-8-10-12 ore si vai modelele nu mai au timp de relatii, vezi domnle.
Sau lucreaza asa mult ca o relatie le-ar impiedica in evolutie, asa ziceti voi.
Eu consider ca o relatie ne ajuta sa evoluam, dar deja scriu singura, ca pe forumul asta se raspunde la misto, rautacios, mai ales din partea femeilor catre femei si a barbatilor catre barbati.
Nu iti mai raspund Isa la intrigi.
Have a nice day!
Avatar utilizator
solveit_girl
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 04 Sep 2013, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Isa probabil la tine la studioul de lux unde esti tu nicio fata nu dezbraca un inch de bluza sau de fusta never. :lol:
Probabil
A-ti explora senzualitatea, sexualitatea, inseamna si alte lucruri: a-ti masa sanii, a-ti masa talpile, a te juca cu parul, a linge o acadea hmmm, etc.
Daca pentru tine senzualitate inseamna doar futai direct si mecanic si hardcore, atunci ai gresit persoana cu care sa vorbesti.
Sexul e de mai multe feluri draga mea, nu exista numai sex hardcore, exista si preludiu 1-2 ore si masaj, si saruturi fierbinti si amor din-acela lent si dragastos.
Daca pentru tine a-ti explora sexualitatea inseamna: stai sa-mi bag dildo in c** acum intr-o secunda, atunci m-ai inteles gresit.
Si da, eu nu sunt un model care sta non stop, toata ziulica cu haine pana-n dinti pe mine si castig 20 000 euro pe luna, nu sunt.
Sunt un model care fac ce mi se cere, daca se doreste un fetish il realizez, daca se doreste o discutie de 2-3 ore stiu sa o realizez, daca se doreste si altceva stiu sa realizez.
Munca aceasta nu inseamna instant hardcore si nici jigniri pe forum, care e mai cu mot, care e buricul pamantului.
sph
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 30 Iul 2013, 18:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Motto-ul zilei de azi: cand nimeni nu vrea sa se certe cu tine, cearta-te singur.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Si tu acum solveit le mai rastalmacesti. Poate exista o fata asa cum descrie Isa. Asta nu inseamna ca asa trebuie sa fie ca asa e ideal sa fie. Probabil moderatia implineste mai bine. Dar nu poti performa undeva facand de toate. Daca cineva a hotarat sa se sacrifice e optiunea sa si va suporta si consecintele pierderilor de pe celelalte planuri ale vietii. Nu vad de ce ne-ar deranja ca cineva a optat pentru un mod de viata daca nu deranjeaza pe restul.

Si punctul tau de vedere e valid, si nu desfiinteaza pe altul. Se regasesc in realitate ambele. Si eu nu am citit aici ca cineva ar desconsidera alegerile tale. Nu cred ca ar trebui judecate alegerile nimanui.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Solveit,ti-am mai repetat de cateva ori ca nu am nimic cu tine si ca astea sunt niste discutii,puncte de vedere,opinii,nu vad unde te-am jignit cu ceva sau ti-am aratat vreun aer de superioritate,probabil asa percepi tu alte pareri care nu coincid cu propria gandire.
Stii ce cred eu?Cred ca tu esti nevorbita,probabil ca nu ai cu cine sa vorbesti anumite chestii care te macina dar nu sunt eu persoana potrivita,nu sunt aici sa-mi fac fani ca nu e fanclub ,sunt aici sa ajut daca se poate cu o parere/sfat,nici macar nu pretind a fi luata in calcul.E problema ta ce gandesti,ce faci,cum iti gestionezi viata,nici macar nu te-am intrebat vreodata ceva pentru ca sunt chestii care pe mine una nu ma intereseaza,pricepi?
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Isa a dat un exemplu bun, iar astfel de exemple sunt putine. Si nu, nu sunt considerate sclave pe plantatie.
In schimb, exemple proaste cu iubi sunt o gramada, iti pui mainile in cap cateodata. In majoritatea acestor cazuri iubi sta acasa, iar fata munceste (trebuie sa faca bani ca sa-i ia lui iubi tot ce vrea). Daca fata se trezeste din vis la un moment dat, iubi incepe cu amenintari si jigniri de tot felul.
Decat iubire ca asta, mai bine ramai singura (si cu portofelul plin).
Nu trebuie sa consideri rautacioasa o opinie total diferita de a ta. Nu inteleg logica. Da, sunt multe fete indragostite etc, dar asta nu inseamna ca cele care au alte planuri trebuie puse la zid.

Si totusi s-a deviat mult discutia.
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”