Din Lac in put :-))

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

Buna dimineata tuturor!

Ieri am realizat ca viata te poate surprinde atunci cand te astepti mai putin, si ca intr-adevar socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ neam! :lol: de mai bine de jumatate de an imi faceam planuri, si planuri si planuri, cum sa fac , sa castig mai mult sa investesc mai efficient samd! dupa nebunii decoruri, pc uri , lumini camera etc, eram pregatita pentru cele 2 operatii la care visam : rino si boobies! :lol: Stabilit toate detaliile cu medicul estetician, analize, radiografii, etc, stabilit data de 16/02 ca data pentru cele doua operatii! Ieri de dimineata tremuram ca varga gandindu ma la anestezia de 8 ore, la operatii in sine etc! Dupa ce ma gandeam eu ca m-am stresat prea tare in ultimul timp si poate din acest motiv " musafirii" se lasa asteptati, cobor totusi la farmacie si iau 2 teste! In 5 min toate planurile s-au intors la 180 de grade! PREGNANT :lol: :lol: :lol: ma uitam ca vitelul la gard cum apare si cea de a doua liniuta pe test, si imi spuneam ca fantasmez din cauza stresului :lol: :lol: :lol: Acum ce sa zic sa fie cu noroc! :lol: Banuiesc ca a fost asa..... ca un semn! :lol: Ideea e doar ca sunt derutata, pt ca nu ca sunt workhoolic, insa sunt perfectionista, si aveam evident un plan de bataie pt ca toate investiitiile facute sa renteze! Evident ca nimic nu se mai potriveste! Chiar daca voi fi poate judecata sau nu, vreau sa lucrez si pe perioada sarcinii! Sunt o fire activa si nu pot sta in varful patului! Vroiam sa intru pe jasmin insa acest aspect se exclude momentan si chiar si pe urmatoarele 9 luni sau 1.5 ani! Poate fetele care au nascut ma pot ajuta cu niste sfaturi! Niste site uri pe care sa pot lucra, in afara de imlive si jasmin, insa unde sa prinda acest fetish de pregnant! Oare incasarile vor fi dezastroase? Nu stiu cum ar trebui sa ma promovez si unde! pls pls pls HELP! :mrgreen:
SoulCams Models Studios wanted
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari in primul rand , si iti doresc o sarcina usoara si lipsita de evenimente , eu am lucrat pana in apropierea nasterii :)) adica exact cu 2 zile inainte :) asta fiindca m-am simtit excelent , in toata perioada am lucrat pe Cams , incasarile au fost ok la un program de 5 ore zilnic nu mai mult si eu sincer am fost multumita :)

Inca odata FELICITARI !:) Sa fiti sanatosi/sanatoase :) amandoi/amandoua :D
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Felicitari eva!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

Multumesc frumos pentru gandurile frumoase! :D
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

incearca siturile cu cerinte mai scazute.
pe cc am observat sa categoria pregnant e intrebata.
poti sa adaogi ceva de tipul xmodels, islive.nl, only4info.com. Inteleg ca plata pe minut este mult mai scazuta decit pe imlive sau jasmin, dar un plus este faptul ca nu esti obligata sa faci show daca ti se cere. O sa fie un ban in plus pentru bombonele si nu te vei plictisi. Si cel mai important no stress. Copilul aduce si schimbarea vietii, venituri mai putine, cheltuieli mai mari, dar si merita orice efort.
felicitari si sa fiti sanatosi.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Felicitari Eva,sarcina usoara si numai bine:*

Incearca si ifriends,neaparat screenul sa fie cu pregnant in fata .
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Sa te bucuri de copilasul tau Eva!
Incearca si Streamate. Am vazut doua tipe insarcinate si aveau succes :wink: Cum a spus si Poca, screen cu pregnant in fata ca sa nu trebuiasca cei cu fetish-ul asta sa scormoneasca prea mult. Dar cred ca poti inca sa mai lucrezi 2-3 luni pe screen-urile tale ca nu se vede asa repede.
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

spia scrie:Pai si taticul unde e sa te ajute macar in cele 9 luni de sarcina pentru a nu fi nevoie sa lucrezi? Sau la cati ai avut acum ai nevoie si de un test de ADN?
lol baftaaaaa
vezi-ti de sala ta si de salata vietii tale, daca ai vreuna, nu mai jigni oamenii care nu sunt ca tine sa nu mori sufocat(a) de propriul venin ... nu toate femeile se-atarna pentru o ciorba ca sa aibe nevoie de teste ADN, asta nici macar in civilie daramite cand sunt in stare sa-si faca banii singure.... vasile, esti praf !
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

munceste fara teama ,din experienta altora iti spun ca pe xcam la pregnant faceau fetele sume frumoase pe care dupa/inainte de sarcina nu le visau macar...Vasile poa` sa comenteze ce vrea el,ca si el e om si membru` pe aici:)
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

felicitari eva! sa fie intr-un ceas bun!
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

Buna dimineata tuturor! Inca o data va multumesc pentru incurajari, ieri am fost cu sotul la control si da :) e acolo mic cat un nasturel! awwwwwmm :lol: Sunt foarte emotionata, sper sa trecem cu bine peste primul trimestru de sarcina care este cel mai indoielnic si sa ne vedem in 9 luni! :D
" m-am linistit " in privinta muncii, macar atat sa pot face daca deja de la celelalte activitati momentan am pauza, pana vedem ca Nasturel e decis sa vina! Cross fingers for Us! :D :D
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Felicitări! Fingers and toes crossed :D
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
armaghedon
Mesaje: 11
Membru din: 26 Feb 2015, 13:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari, sa fie intr-un ceas buna si multa rabdare si voie buna.
Francesca
Mesaje: 4
Membru din: 21 Feb 2015, 10:14
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Felicitari, sarcina uşoară si sănătate.
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

Multumesc mult! :) "Nasturel" e bine conform ultimei ecografii, insa eu sunt cu greturi pe mine ! :cry: Sper sa fie doar primul trimestru de sarcina asa! Am nevoie de o menajera! :lol: :lol: :lol:
Ma apuca stresul ca nu pot face nimic, nu pot munci, nu sunt in stare nici macar sa imi fac treburile casnice! :( Oricum ar fi, merita stresul pentru o cauza nobila! :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”