Probleme deschidere cont AdultWork

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
remuszica
Mesaje: 14
Membru din: 11 Ian 2014, 18:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut, in urma cu ceva timp am incercat sa deschid un cont nou pe AdultWork. Toate bune si frumoase, reusit sa imi creez contul, am legat payoneer-ul catre contul de AW, insa NU reusesc sa verific contul. Sus, in coltul drept, imi apare "Not Verified (verify now)" . Dau click pe verify now, dupa care am atasat la "Identification Document" cartea de identitate(buletinul), la Verification Picture am atasat pasaportul (precizez ca e expirat din 2012,pe numele vechi de fata), si la Proof of Residency tot pasaportul. Precizez ca actele au fost scanate in format .JPG, la o calitate superioara. Am tot incercat aceste etape, insa NU imi verifica contul. Care este problema? De ce nu imi verifica contul? Cum pot face verificarea, si care sunt etapele corecte ale verificarii.
Astept un raspuns urgent.
Stima!

PS: Am mai avut cont deschis pe studio, insa am reusit sa il inchid.
SoulCams Models Studios wanted
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Remuszica sper ca faci misto cu aceasta intrebare :)) daca nu e grav :| cum mama dracu vrei tu sa iti aprobe cu pasaportul expirat din 2012 :shock: iar la proof of Residency trebuie sa atasezi o factura ( telefonie , gaz , curent etc. ) pe numele tau care sa probeze ca stai la adresa din buletin. Sunt curios cum ai deschis celalalt cont :))) ai pus tot un pasaport expirat din anu 2000 lol . :roll: Poti sa incerci pana in anul 2050 sa il verifici daca nu introduci acte VALABILE si actele necesare ( incearca macar google translate daca nu intelegi engleza )...bine ca nu ai incarcat o factura de la Carrefour eventual :))))
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

proof of residency e pt fetele de sunt in alta tara [ gen romanca in UK , nemtoaica in olanda , etc ]
fireste , acte valide ...nu expirate , rad si aia .. lol
si da si eu am dat a doua oara sa ma inreg ca fusesem blocata pt 2 sapt -ca nu am folosit poze exclusive-
cu pasaport expirat dar era expirat de 2 zile, nu imi dadusem seama ca a expirat , altfel nici nu incercam :mrgreen:
The cat would eat fish and would not wet her feet.
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Un sfat amical, de la unul care a lucrat muuulti ani cu AdultWork si a facut ceva bani acolo, pana si-a bagat picioarele: Evita-i!
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
BABE
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 06 Oct 2009, 01:40
Localitate: bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Doaaamneeeeeee !!!!! Deci asta a fost la misto sigur ca altfel nu mi pot explica ....Ti ai raspuns singura e pasaportul expirat...pai cum ai vrea sa ti deschida aia contul cu acte expirate ..si pe numele de fata ...
Svideo tin sa te contrazic ...eu lucrez cu ei de 4 ani si n am avut niciodata probleme ...acum depeinde de fiecare ...
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

okay intrebarea este urmatoarea daca nu am factura pe numele meu cum se poate rezolva altfel ?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”